Neužrakinkime gerumo širdyje

2015-12-04, Greta EŽERINSKAITĖ

Praėjusį penktadienį, lapkričio 27 dieną, vyko įspūdingas renginys, skirtas padėkoti Žemaičių Naumiesčio Mykolinių šventės rėmėjams už jų nuoširdumą bei dosnumą.

Neužrakinkime gerumo širdyje

Adventas - laukimo metas. Metas susikaupti, apmąstyti praėjusį laiką, įžiebti šviesą savo ir šalia esančių žmonių širdyse, pradėti kurti naujus planus. Tai metas, kai skaičiuojame ne tik savo, bet ir kitų nuveiktus gerus darbus.

„Padėkos vakaras – žodžiai, kurie skleidžia šilumą. Mums visiems vienodai reikalinga šiluma, dėmesys, laiku ištiesta pagalbos ranka, ištartas nuoširdus padėkos žodis. Lapkričio 27-ąją Žemaičių Naumiesčio bendruomenės taryba dar kartą ištarė nuoširdų ačiū visiems, kurių dėka miestelis išlaiko ir puoselėja tradicijas, už jų pagalbą bei paramą organizuojant Mykolinių šventę“, - štai tokiais šiltais žodžiais bendruomenės taryba atsidėkoja šventės rėmėjams.

Šventinio vakaro šypsenos

Šiame renginyje dalyvavo daug geranoriškų širdžių, kurios kurstė vakaro šventinę nuotaiką. 

Renginio vedėja Sonata Vilčiauskienė ir jos puikus kolektyvas - šokėjai bei skaitovai, gerai pasiruošęs vokalinis ansamblis su vadove Dalia Svirskaite. Gitaros garsais širdis palietė Vygailė Vilčiauskaitė, bendrai dainai kvietė šventės svečiai Vainora ir Valdas Lacko. Svečius vaišino Valerija ir Algimantas Laurinaičiai. Šventę papuošė Birutės Žvirblienės ir Danutės Lileikienės sukurtos dekoracijos.

Padėkos

Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas dėkojo visiems, atvykusiems ir organizavusiems šventinį vakarą bei Mykolines. Renginio organizatorė Alma Pupšienė privertė visus pasijausti ypatingai šį nuostabų vakarą. Būtent tuo ir atsidėkojo Žemaičių Naumiesčio bendruomenės tarybos pirmininkė Vilma Bartušienė, įteikdama dovanėlę taip pat ir ne ką mažiau nusipelniusiems patiems bendruomenės tarybos nariams.

Pačios stipriausios, kūrybiškiausios, draugiškiausios yra tos bendruomenės, kurios kartu mini šventes ir išlaiko savo tradicijas bei papročius. Na kas kitas, o mes patys turime auginti bendruomeniškumą.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

R2015-12-04
Bet kiek zinau nevisi buvo pakviesti,o gal tie paprasti žmogiukai kur puose muitine ne sventes remejai Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?