Vakaronėje - Šilutės ligoninės buvę ir esami darbuotojai

2015-12-06, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
15-ąjį kartą visus sukvietė medikė R. Kulpienė–Jaunienė.
15-ąjį kartą visus sukvietė medikė R. Kulpienė–Jaunienė.

Praėjusią savaitę 15-ąjį kartą rinkosi Šilutės ligoninės buvę ir esami darbuotojai į vakaronę-susitikimą „Pabūkime kartu“.

„Niekada negalvojau, kad galėsiu pasakyti: laba diena, mielosios. Mes susitinkame 15-ąjį kartą. Varčiau lapus ir galvojau, ką veikėme tą 15 kartų. Ir esu be galo laiminga, kad galiu pasakyti tuos pačius žodžius: 15-ąjį kartą atverkime savo sielas, atverkime savo širdis“, - vakaronę pradėjo jos sumanytoja Regina Kulpienė–Jaunienė.

Sveikinimo žodį tarė ir Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Darius Steponkus. Jis dėkojo vakaronės vedėjai R. Kulpienei-Jaunienei už entuziazmą, kuri kasmet visus ir sukviečia pabūti drauge. „Dėkoju jums visiems, brangūs mūsų darbuotojai, kurie daugelį metų triūsiate, kad Šilutėje būtų geriau gyventi, už tai, kad šiandien galime būti čia. Linkiu jums sveikatos, daug laimės ir labai gražių artėjančių švenčių. Sveikatos, laimės ir jūsų šeimos nariams“, - tęsė D. Steponkus.

Vyriausioji ligoninės slaugytoja Birutė Jurjonienė prisipažino, jog norėtų, kad į tokį susitikimą susirinktų gausesnis būrys žmonių. Džiaugėsi medikė renginiu ir linkėjo visiems gražių svajonių, kvietė buvusius darbuotojus dažniau ateiti į ligoninę, pasidalinti patirtimi, pabūti drauge. „Jau 18 metų, kaip gydytojas Antanas Markauskas perleido man savo postą. Sėdžiu ir galvoju, tauta arba valstybė, kuri neturi istorijos, praktiškai pasmerkta žlugti. O mūsų įstaigoje – jūs esate gyva istorija. Nors visokių šnekų yra, mes manome, kad mūsų įstaiga neužsidarys, nes esate jūs“, - kalbėjo vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Vytautas Žvirblis.

Savo dainas dovanojo, džiaugėsi gražia ligoninės kolektyvo tradicija ir ilgiausių metų linkėjo moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“. Itin gerą nuotaiką pasėjo Šilutės Martyno Jankaus mokyklos folkloro ansamblis „Bruknelė“ ir jų vadovės pedagogės Rasa Dulkienė bei Violeta Lukočienė. Kolektyvas visus pakvietė pasižvalgyti po senąjį Šilutės turgų, kuriame žmonės ne tik pirkdavo, parduodavo, bet ir fabiliuodavo. Daug įdomybių ansamblio nariai papasakojo ir apie žvejybą.  Ar žinojote, kad sapnuoti kiaulę prieš žūklę, reiškia, kad ji bus nesėkminga, o sapne regėti duoną – sėkmingą žvejybą. O kas būna, jei pirmąjį pagauni ešerį ? Reiškia, jog žvejyba nesiseks. O kuri žuvis mažiausia? Ogi ta, kurios uodega arčiausiai galvos. O kas yra streikai? Ogi žuvų žvynai.

Vaikai ne tik patys šoko ir dainavo, bet ir visus susirinkusiuosius įsuko į šokių sūkurį. Tądien ligoninės konferencijų salėje tiesiog ore tvyrojo gera nuotaika, nuoširdumas, o šventės dalyviai vienas kitam dovanojo šypsenas.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-01-03
daktarų grupuotė. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?