Pirmadienio horoskopas – gruodžio 7 d.

2015-12-07, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Skanėstai.
Fotolia nuotr. / Skanėstai.

Geros naujos savaitės ir pirmadienio, kuris neslėgtų, neblaškytų ir būtų produktyvus.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte aukščiau iškelsite kitų žmonių poreikius, jei nesispyriodami įvykdykite jų suformuluotas užduotis ir laikykitės jų nustatyto plano. Tačiau įsitikinkite, kad nesprendžiate naujų galvosūkių, nes naujos patirtys iki popietės bus nieko vertos. Vėliau viską, ką darysite, darysite iš širdies, ir už tai jums kažkas norės atsidėkoti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje būsite energingi, džiugiai nusiteikę ir pasiruošę griebtis darbų. Tačiau netruksite įsitikini, kad imantis naujos veiklos, viskas krinta iš rankų. Tiesa ta, kad visų pirma verta pasirūpinti gera atmosfera kolektyve. Popietę būsite tuo pačiu metu ir įtarūs, ir norintys kuo giliau pasinerti į ryšius ar veiklas su jums rūpinčiu žmogumi.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki pietų manysite, kad nusipelnėte visko, kas teikia džiaugsmą. Ir tai gryna tiesa. Maloniai nuteiks tai, kas malonu ir džiugu, o tai pajutę, dar daugiau norėsite kažko mielo sukurti. Popietę būsite atidūs savo kolegoms, norintys ne tik geresnių darbo rezultatų, malonesnės darbo aplinkos, bet ir džiuginančių rezultatų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Iki pietų teks atriekti šiek tiek laiko savo šeimos nariams. Tiesa, jų ar kitų asmenų paraginti atlikti kai ką jums neįprasto, gerai apmąstykite, ar tai įmanoma ir ar jums to reikia. Gal visi daugiau išloš neskubėdami, o kiek lukterėję? Po pietų galite naudoti savo kūrybiškumą bet kuriai savo užduočiai ar sumanymui atlikti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos pradžioje bus nemažai kalbų, judesio ir bendravimo, kam mielai skirsite savo laiką ir energiją. Tačiau nesistebėkite savo planų neįvykdę dėl vėlavimo, nesusipratimų ar išsiblaškymo. Popietę jums reikės ar tiesiog norėsite ką nors gero, mielo, šilto ir gražaus atlikti dėl savo namų ar juose gyvenančių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galimas daiktas, kad iki pietų net sudėtingi dalykai jums atrodys lengvai įveikiami. To jausmo vedami, galite prarasti tai, ką turite (pavyzdžiui, išleisti nereikalingiems daiktams), nors tikslas bus visiškai kitoks. Popietę būsite tikri, kad privalote rasti su kuo aptarti jums svarbias naujienas ar su kuo nors susipažinti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje jūsų buvimas šalia kitiems bus tikra šventė, jei visko nesugadinsite primesdami savo elgesio modelius ar dėl kelių dėmesio akimirkų nenustumsite į antrą planą jums brangių žmonių. Popietę niekaip negalėsite nurimti ko nors neįsigiję ar ko nors nepradžiuginę miela dovanėle. Gali būti, kad po tuo slepiasi kažkokie savanaudiški tikslai.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Radę nuošalią vietelę ryto iššūkiams įveikti, su jais susidorosite geriau nei būdami scenoje ar kitoje gerai matomoje vietoje. O norėdami ko nors pasiekti, naudokite šiai dienai tinkamas priemones, pavyzdžiui, gėles, skanėstus, komplimentus, teisingumą ir kompromisus. Popietę išmuš jūsų valanda būti gražiems, žavėti, pritraukti kitus ir juos vilioti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje mieliau rinksitės veiklą, kuriai atlikti reikia ne vienų rankų. Tačiau žaisdami komandinius žaidimus, užsiimkite jums įprasta veikla, nesistengdami vadovauti. Problemas lengviau išspręsite susitarimais, o ne nurodymais. Popietę prieš akis šmėstelės žavus objektas, kuriam norėsite skirti dėmesį, bet kažin kodėl negalėsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžia tiks taisyti klibančius santykius su kolegomis ar net vadovybe ir gražinti kelius, kuriais kopiate į profesines viršukalnes. Tiesa, bandydami rasti naujus, nieko gero nepešite. Antroji dienos pusė primins, kaip gera yra darbuotis komandoje ir kaip malonu, kai šalia yra patikimi žmonės. Tačiau ar jais iš tiesų pasitikite?

VandenisVandenis

 

(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą jums viskas įmanoma, jei mąstysite plačiai, neužsidarydami savo siauros patirties rėmuose. Be to, kupini entuziazmo ir geriausių ketinimų sieksite užtikrinti harmoningus santykius su žmonėmis, kurie gyvena toliau nuo jūsų. Popietę vien jūsų gerų norų gali nepakakti – reikės šiek tiek pastangų ir pasitikėjimo savo galiomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte neverta pernelyg atvirauti, kaip ir tenkinti vien savo pačių užgaidas. Būkite tikri, kad bendradarbiaujate ir pasitikite, bet jei kirbės bent menka abejonė šalia esančiais – nerizikuokite. Po pietų būsite labiau užtikrinti dėl to, ką žinote. Radę keletą žmonių, norinčių iš jūsų pasimokyti, atsidursite devintame danguje.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?