Antradienio horoskopas – gruodžio 8 d.

2015-12-08, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Kalėdiniai skanėstai
„Fotolia“ nuotr. / Kalėdiniai skanėstai

„Nepažeisdami pusiausvyros tarp darbo ir poilsio režimo, galėsite šią dieną praleisti harmoningai, be jokių netikėtumų. Tai ramus laikas, ypač palankus menininkams, meno terapijos atstovams. Taip pat žymiai lengviau seksis užsiimti įvairiomis dvasinėmis praktikomis, gilintis į dvasinę literatūrą, sapnų bei ženklų kalbą. Itin stipriai veiks vizualizacijos metodas“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nesulaukę palaikymo iš aplinkos, visų pirma paklauskite savęs, ar esate pasiruošę bendradarbiauti ir kitus įsileisti į savo sumanymų vykdymą. Popietę jūsų autoritetas ir vadovybės palankumas išaugs, ypač jei išmintingai darbe naudosite jums patikėtą informaciją, galias, lėšas ar kitus resursus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien derybos, diskusijos ar bendri projektai, kurių metu atsižvelgsite į kitų žmonių pageidavimus ir rekomendacijas,  atneš teigiamų ir produktyvių permainų.  O vakarop gautos žinios iš toli ar iš kokio patikimo šaltinio, leis pagerinti jūsų kaip partnerių įvaizdį, o ir jums reikalingų ir tvirtų ryšių užmegsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien darbe būsite nepatiklūs ir įtarūs, tačiau visuomet žvelgiantys į jums rūpimos temos esmę. Tiesa, kažkoks nepasitikėjimo vaiduoklis klaidžios tarp jūsų ir kolegų. Jį išginsite nebent vakarop, kai darbo vietoje įvykdysite būtinas permainas ir dalį darbų perleisite atlikti tiems, kurie tai geriau išmano nei jūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite kūrybiški, nes matysite daugiau nei kiti ir ryšitės tam, ką paprastai atidėliojate. Tiesa ta, kad vakarop galite sėkmingai išspręsti savo vaikų problemas, ypač jei atsižvelgsite į antrosios pusės rekomendacijas. Be to, būdami su jums brangiais žmonėmis, ką nors žavaus sukursite ar savo mažomis paslaptimis pasidalinsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite susitelkę ką nors atlikdami dėl šeimos, namų ar savo asmeninio gyvenimo. Iš tiesų, labiau rūpės tai, kad namuose viskas būtų taip, kaip jūs sumanėte. Kuo realybė labiau sutaps su jūsų įsivaizdavimu – tuo jums geriau. Vakarop galite pamąstyti apie permainas darbo vietoje ar buityje, kurias derėtų įvykdyti artėjant šventėms.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėsite visokių reikalų reikaliukų, susijusių su bendravimu ar išvykomis, tačiau jums nekaip seksis išklausyti pasiteisinimus, kuriuos išsakys artimieji, kolegos ar partneriai. Iš tiesų, jums visų svarbiausia bus būti gerai informuotiems, todėl gaudysite ir rinksite žinias įvairiais jums prieinamais kanalais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus svarbu stiprinti savo pasitikėjimą, o kaip tai darysite – jūsų pasirinkimas: darbu, pirkiniais ar kokiais nors savo sprendimais. Popietę paslaptingu jums būdu rasite tinkamas priemones tvarkyti savo finansus, o tame jums tinkamai pasitarnaus jūsų šeima ar jūsų noras įvykdyti kelias pertvarkas namuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tikėsite, kad vien jūsų buvimas bet kurioje situacijoje yra būtinas ir nesivaržysite piršdami kitiems savo nuomonę. Popietę gali įvykti pokalbis, kurio metu įrodysite, kad daug kas priklauso nuo jūsų valios ir jūsų noro. Tam naudosite žodžius, kurie bus tikslūs ir įtikinantys, tačiau kiti nežinos, kas už to slepiasi.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien vis sau priminkite, kad jūsų negatyvūs jausmai ar patirtys niekam nerūpi. Tiesa, jums dienai įsibėgėjus teks sau pripažinti, kad net ir tai, kuo jūsų džiaugiatės, niekam neaktualu. Popietę jūsų sprendimų motyvai dėl uždarbio, pirkinių ar kitų išlaidų bus žinomi tik jums ir tegul niekas nekiša nosies į jūsų reiklaus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būdami grupės dalimi šiandien būsite tikri, kad dienos laiko nešvaistote veltui. Jei dienos pradžioje mieliau į komandą įsiliesite, tai popietę mieliau perimsite lyderio pozicijas ir visais įmanomais būdais demonstruosite savo galią, įžvalgas, neleisdami niekam suabejoti jumis ar jums nepaklusti. Regis, ir stulbinančių idėjų turėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien niekaip neatitrauksite savo akių nuo profesinių reikalų ir nesiliausite tikėję, kad kažkas jus įvertins už pastangas ar bent pastebės jas. Tačiau tikroji sėkmė ateis nematoma. Gali būti, kad nugalėsite kokią nors savo silpnybę, ydą, priklausomybę ar kitaip per save perlipsite. O tuomet netruks ūpo dar labiau pasistengti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ši diena gali būti visai šauni, jei nesiblaškydami ir nepasiduodami vidinei įtampai, ridensite pirmyn savo lūkesčių kamuolį, paklusdami ženklams, kuriuos prieš akis sutinkate. Vakare gali būti ne viena priežastis pasikartoti praeityje neišmoktas pamokas, susijusias su jūsų bičiuliais, lyderyste grupėje ar komandine veikla.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?