„Žvaigždūnė“ metus baigė profesionalų įvertintais aukščiausiais balais!

2015-12-08, Loreta Stanelienė Šokių klubas "Žvaigždūnė"

Jau antrąjį savaitgalį iš eilės, „Žvaigždūnės“ šokėjai, grįžę su medaliais iš vieno didžiausių Pabaltijyje šokių čempionatų „Lithuanian Cup 2015“, vyko į Klaipėdą.

Prekybos ir pramogų  centre „Akropolis“ vyko respublikinis šokių festivalis „Sidabrinė snaigė – 2015“, kurį organizuoja  laisvalaikio klubas „Aerobikos uostas“, Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, ir Klaipėdos prekybos ir pramogų centras „Akropolis“.

Šiame konkurse šiemet dalyvavo 42 kolektyvai. Šokėjus vertino Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Choreografijos katedros vedėja Violeta Milvydienė, renginių organizatorius ir buvęs ansamblio "Žuvėdra" šokėjas Linas Lapėnas ir „Leader dance“ pagrindinė šokėja Greta Laučkaitė, kurie kiekvienoje amžiaus grupėje  išrinko po 5 nominacijų laimėtojus (stilingiausias pasirodymas, techniškai geriausias pasirodymas, profesionaliausias pasirodymas, originaliausias pasirodymas, geriausia  šokio choreografija).

„Žvaigždūnės“ vaikų grupė „Žvaigždūniukai“ ir paauglių grupė „Vela“ laimėjo profesionaliausio kolektyvo nominacijas. Grupė „Ija“- techniškiausio kolektyvo nominaciją. Šokėjai buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir  rėmėjų dovanėlėmis.

Šokėjai ir vadovės labai džiaugiasi, kad paskutinieji šių metų konkursai buvo įvertinti aukščiausiais balais!

Metų pasirodymus užbaigsime Šilutėje, paramos koncerte „Žiemos šokis“, kuris vyks Šilutės kultūros ir pramogų centre gruodžio 17 d. 18 val.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!