Eglutės įžiebimo šventė Naktiškiuose

2015-12-09, Rasa Armonienė

Eglutės įžiebimo šventė Natkiškiuose, gruodžio 5 d. prasidėjo šventine programa: 3 angeliukai (Natkiškių kultūros namų dramos būrelio mergaitės, vadovė Rasa Armonienė), išvaikę debesis, nusprendė pažvelgti  į Žemę ir pamatyti, ką Žemės gyventojai veikia, laukdami Kalėdinio stebuklo. O pamatyti buvo ką. Šoko ,,pingviniukai“ atkeliavę iš tolimosios šiaurės (Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos, mokytojos Gražinos Noreikaitės šokių kolektyvas), nuoširdžiai ir su gera nuotaika striksėjo ir šoko pramoginių ir sportinių šokių ,,Kubana“ šokėjai, atvykę iš Pagėgių (net du kolektyvai), galėjome pasiklausyti Ivetos Steponavičiutės ir Kamilės Gudaitytės įspūdingų muzikinių instrumentinių kūrinių, dainomis džiugino mokytojų Dalios Urbonienės ir Dalios Kriščiūnienės vaikų ansambliai (Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla) bei Natkiškių kultūros namų meno vadovo Valdo Armono parengti: solistas Rokas, Mildos ir Laimutės, Vilytos ir Valdo duetai, kvartetas ir jaunosios gitaristės. ,,Žemėje žmonės ne tik pramogauja, bet ir sveikina vieni kitus“ – teigė angeliukas. Todėl visus susirinkusius sveikino ir linkėjo gero Kalėdinio laukimo Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, mokyklos direktorė Genovaitė Švalkūnienė ir bendruomenės pirmininkė Nijolė Dargienė.

Koks eglutės įžiebimas be Kalėdų Senelio? Su maršu įsiveržęs į šventę, Kalėdų Senelis apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis visus dainavusius, šokusius, grojusius, vaidinusius, o patiems mažiausiems dar ir dovanėlių atnešė.

Įžiebus eglutę, nušvito visas kaimas, dangų nušvietė įspūdingo grožio šventiniai fejerverkai, kuriuos dovanojo Pagėgių savivaldybės  administracija, o ištvermingiausieji dar galėjo pasisukti ir šokių sūkuryje.

Dėkoju visiems, sukūrusiems gražią, šiltą ir nuotaikingą šventę. Nuoširdų ačiū tariu ir visiems tėveliams, kurie atvežė savo vaikučius iš visos Pagėgių savivaldybės pasirodymams.

Linkiu, kad šios Kalėdos atneštų laimę į visų Jūsų namus ir džiaugsmą į Jūsų visų širdis. Laimingų Kalėdų ir Naujųjų Metų.                                                                                                                      


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?