Trečiadienio horoskopas – gruodžio 9 d.

2015-12-09, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Žvakės
„Fotolia“ nuotr. / Žvakės

„Palanki diena pažvelgti, kas slepiasi jūsų vidiniame pasaulyje. Jei tik įsiklausysite į savo intuicijos balsą bei sutiksite paleisti norą kontroliuoti situaciją – rasite naujus kelius, suvoksite naujas galimybes, kuriomis pasinaudosite ateityje. Tai dvasinio apsivalymo metas, kuomet galėsite išsilaisvinti iš vis pasikartojančių sunkumų“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandienos įvykiai bus prieštaringi. Viena vertus, mąstysite ir elgsitės originaliai. Tokiu būdu jums atsivers naujos perspektyvos, bus galima sužinoti, išmokti ir suprasti daug įdomių dalykų. Kita vertus, teks atsižvelgti į kitų žmonių poreikius ir daug ką daryti ne vien dėl asmeninės, bet ir dėl bendros sėkmės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų antroji pusė dalins patarimus ir teiks jums pagalbą, tačiau jūs ne visuomet noriai ją priimsite, turėdami nemažų ambicijų parodyti save. Be to, regis, šis tas, kas jums nedavė ramybės praeityje, dabar staiga paaiškės. Jums rinktis - ar būti išmuštiems iš vėžių, ar panaudoti tai savo ryšiuose su kitais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šios dienos spalvos bus prieštaringos, nederančios ir dėl to kiek erzinančios. Nors įnikę į darbus, greit pamiršite viską pasaulyje, tačiau vis dėlto nepamirškite, kad šalia jūsų yra žmonės, be kurių savo darbo neatliktumėte taip tobulai. Tiesa, dar leiskite draugams ar kolegoms įnešti šviežumo į jūsų santykius.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų darbe gali kai kas pasikeisti, o jūs neturėsite galimybės pasirinkti. Laimei, šie pokyčiai kiek sutrikdydami jūsų darbų eigą, bus lyg gaivaus oro gurkšnis, dar be to ir prisidedantis prie jūsų sėkmės darbe. Tuo ir kitais dalykais galite pasidžiaugti, tačiau nepersistenkite, manydami, kad viskas pasiekiama vos mostelėjus ranka.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gausite žinių, kurios pasitarnaus jūsų saviraiškai ar bus sąlygos nustebinti ką nors savo patirtimi, požiūriu ar erudicija. Tiesa, neprieštaraukite, priversti perdėlioti savo sumanymų įgyvendinimo planą. Be to, skyrę nemažai dėmesio ir energijos šeimos nariams, atsisakykite minčių apie dovanų paieškas ar kitus svarbius pirkinius. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien dalindamiesi informacija su kitais, tikėsite, kad esate išskirtiniai ir tokiu būdu peržengsite jums įprastas ribas. Aktyviai bendraudami, vis dėlto atsisakykite to, kas jums nauja ir rizikinga. Be to, dar turėsite galimybę šį tą pakeisti savo namuose kartu su artimaisiais, naudodami jums netikėtai pasiūlytas lėšas ar pagalbą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesiliausite galvoti apie visokias materialias gėrybes, manydami, kad be jų diena bus ne tokia smagi ir ne tokia soti. Žinoma, to gal niekam neprisipažinsite. Tiesa, dalintis nuomonėmis ir informacija bus smagu ir svarbu visiems pokalbių dalyviams, net jei tai neleis ramiai užsiimti įprastomis dienos veiklomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien netikėtais sprendimais ir nestandartiniais poelgiais stebinsite savo kolegas, tokiu būdu atverdami sau daugiau galimybių uždirbti ar savo įgūdžius panaudoti. Be to, nesislapstydami parodykite tikrąjį savo veidą tiems, kurie norės jį pamatyti. Panašu, kad jumis bus patikėta, ypač jei būsite ištikimi sau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien pūstels laisvės ir originalumo vėjai, kurie jus neš ten, kur jums reikia. Todėl drąsiai taikykite keisčiausias idėjas, atsisakydami visko, kas trukdo jums save išreikšti, ir nepralošite. Kita vertus, didesniuose susibūrimuose dėmesio nepageidausite, o tikruosius savo poreikius norėsite nuo kitų paslėpti. Ir tai jūsų teisė.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien gavę nemažai jums reikalingų priemonių, vis dėlto sunkiai susitaikysite su neišvengiamomis permainomis, kurias noriai pradės kažkas iš jūsų artimųjų. Įtikinkite save, kad pažvelgę į įprastus dalykus kitaip, nieko neprarasite. O jei, nepaisant to, ramybės nebus, jos paieškokite kur nors tarp savo komandos narių.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien aktyviai bendraudami su kolegomis ar bendražygiais, ne kartą turėsite keisti kryptį, kad prisitaikytumėte prie naujos informacijos ar netikėtų naujienų. Regis, dėl to turėsite galimybę realizuoti pačius keisčiausius sumanymus bet kurioje komandoje. O jūsų pastangos bus matomos iš toli.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite suprasti, kad turite ką unikalaus pasiūlyti savo darbdaviui ar naudodami savo neįprastus gebėjimus, sužibėti darbo vietoje. Tačiau ar spės jūsų staiga sužibusią žvaigždę pamatyti vadovybė – nežinia. Nepaisant to, jausitės, kad esate visa galva pranašesni už kitus, net jei apie tai niekam nepasakosite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?