Žemaičių Naumiestyje siautėję 5 moksleiviai pasipriešino policijai, du iš jų palikti už grotų

2015-12-09, 15min.lt
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: antrankiai
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: antrankiai

Prie Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus triukšmavę penki buvę šios mokyklos mokiniai pasipriešino pareigūnams. Vienas 15-metis nesunkiai sužalojo patrulį.

Gruodžio 8 d. 12 val. 20 min. Tauragės apskr. VPK gautas pranešimas, kad Šilutės r., Žemaičių Naumiestyje, Dariaus ir Girėno g., prie Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus, triukšmauja penki buvę mokyklos mokiniai.

Sulaikymo metu 15-metis pasipriešino policijos pareigūnams ir sužalojo tarnybos metu uniformuotą Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūną, kuris dėl rankos tarppirščio įplyšimo, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

15-metis apklaustas, o kartu buvę 16-metis ir 17-metis uždaryti į areštinę už kitas nusikalstamas veikas, trečiadienį praneša Policijos departamentas.


Straipsnio komentarai

Ai aras2016-10-16
Čia Aivaras kur irgi mentalitetas dauzoai
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
belekas2015-12-27
nereikia sokinet patiems mentams :DD Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Anonimous2015-12-09
Tave parklupdytu greičiau nei tu, koksai gyvenimas toksai ir jaunimas, tu gal nebuvau paimtas/paimta mentu per prievarta ? Jei ne tada nežinai kaip jie jiema, nepasibaiks teises vaiku jie žino gerai kam čia nusileist mentui, jie nemoka pasakyt normaliai kad lipk i mašina o ožiai isikalinėja patys. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
sm2015-12-09
Nors tiek gerai , kad 15-metis neateme pistoleto Komentaras patinka Komentaras nepatinka
....2015-12-09
..ant žirnių parklubdyti tokius ir subinę gerai su bizūnu išplakti reikia,pasibaigtų "mūsų teisės" :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
TEISES ŽINO O OOOOOOO2015-12-09
geri vaikai jug nieko nepadarė o LELIU LAIKAI KA NORIU TA DARAU Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?