Penktadienio horoskopas – gruodžio 11 d.

2015-12-11, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Naujas gyvenimas
„Fotolia“ nuotr. / Naujas gyvenimas

„Jaunaties diena. Tad šiandien pozityviai galvokite apie savo gražią ateitį, įsivaizduokite, kaip realizuojasi norai bei atsiskleidžia jūsų ryški asmenybė. Juk jaunatis yra toji diena, kuomet itin stipriai užsitvirtina jūsų mintys, žodžiai ir veiksmai“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos vidurdienį vyks jaunatis Šaulio ženkle, kuri jums atvers daugiau naujų durų, susijusių su kelionėmis, studijomis, mokymais ir ryšiais su kitų šalių žmonėmis. Tikėdamiesi kuo platesnių galimybių, būkite tikri, kad žinote, ko norite ir kad atsisakėte visko, kas gali jums sutrukdyti eiti lengvu žingsniu iki savo svajonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien vyks jaunatis, jums atnešanti tokias dovanas, kurias bus sunku iš karto pavadinti dovanomis. Galbūt patirsite būseną, kurią pavadintumėte „per kančias į žvaigždes“, nes reikės sugriauti stereotipus, perlipti per save ir labiau pasitikėti kitais žmonėmis. Laimei, jūsų rizika pasiteisins su kaupu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Taip pat skaitykite:

Šiandien vyks jaunatis jūsų asmeninių ir dalykinių santykių srityje, todėl savo visatos centru tikrai galite trumpam padaryti ne save, ne darbą, ne vaikus, o savo antrąja pusę, savo verslo partnerį ar kitą jums svarbų žmogų. Su juo ar su ja įveiksite bet kokias aukštumas, jei šiandien atsakysite sau į klausimą, kur link kartu einate.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien savo darbe, buityje, sveikatos stiprinimo ir mitybos reikaluose galite įnešti pokyčių, nes šią sritį aplankys jaunatis. Tai kas bus įgrisę, jau jūsų nevers nuobodžiauti – patirsite nuotykių ten, kur anksčiau viešpatavo rutina.  Jei žinote, ką norite pakeisti – apsispręskite, antraip galite gauti tai, kam esate nepasiruošę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte su visa meile dalinsite brangiausiems ir artimiausiems tai, ko jiems reikia. O vėliau turėsite pasitikti jaunatį, kuri šį kartą jums žadės daugiau vaikų juoko, malonumų, rizikos ar kūrybos. Puiki diena ne jautį už ragų griebti, o pamąstyti, kas prieššventinį laikotarpį padarytų kuo mielesniu, romantiškesniu, nuotaikingesniu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rytą gali nutvieksti daug vilčių žadanti pažintis ar susitikimas su žmogumi, kurį tiesiog dievinate. Tačiau tame ilgai neužsibūkite, nes jums dar pravartu pasirūpinti ir tuo, kas dedasi po jūsų namų stogu. Laimei, jūsų šeimos gyvenimą globoja šio mėnesio jaunatis, įvyksiantis šį vidurdienį. Kad ji neatneštų netikėtumų, turėkite savąjį planą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje netruks kūrybiškų sprendimų ir vilčių, kurias puoselėsite savo kolegų atžvilgiu. O apie vidurdienį įvyks jaunatis, kuri suaktyvins jūsų bendravimo, mokymosi ir artimų ryšių sritį. Nestokodami optimizmo, dėliokite savo artimų dienų dienotvarkę taip, kad joje būtų kuo daugiau ryšių, pažinčių ir galimybių pasisemti reikalingų žinių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte savo žavesiu ne vieną įtikinsite tuo, kuo tikite patys, dėl ko atrodys, kad savaitgalis jau beveik prisiartino. Be to, dar įvyks jaunatis, dėl kurios galite pastiprinti savo pasitikėjimą ir padidinti savo galimybes uždirbti, naudodami turimus gabumus. Žinokite, ką norite įgyti, vis dėlto nepamiršdami apie saiko jausmą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų ženkle įvyks jaunatis, kurios metu jūs galite atšvęsti šiais metais savo antrąjį gimtadienį (jei tikrąjį jau atšventėte). Šiandien atidžiau pažvelgę į veidrodį, atsakykite sau, kokį save norite matyti ateityje. O jau su šiuo žinojimu galite keliauti pirmyn, kai ko atsisakydami, kai ką nauja išbandydami ir tokiu būdu populiarumo užsitarnaudami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Diena prasidės nuo įkvepiančių pokalbių su draugais ar žavių istorijų, kurias jums papasakos jūsų komandos nariai. Jais tikėdami, raskite laiko ir savo vidiniu pasauliu pasirūpinti, nes toje jūsų srityje šiandien vyks jaunatis. Paieškokite atokesnės vietelės, kurioje atleidę sau ir kitiems, susitaikę su savimi ir su kitais, išgydysite savo kūną ir sielą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte jūsų veiksmai darbo vietoje ar vadovybės palankumas leis jums tikėti gausėjančiomis pajamomis. Ar taip bus iš tiesų, parodys laikas. Na, o šiandien vyks jaunatis, kuri šį kartą jums lieps atidžiau pažvelgti į savo ryšius su grupe ir savo vietą komandoje. Jei ne kaip sekasi žaisti komandinius žaidimus, planuokite teigiamas permainas dabar.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien reikalingų asmenų nuomonė apie jus gerės vien tik savo nuojautomis pasidalinus. Tačiau ne tai šiandien svarbiausia. Vidurdienį įvyks jaunatis, kuri labiausiai paveiks jūsų karjerą ar visuomeninį statusą. Turite tikslą? Taikykite į jį. Neturite? Puiki diena apie tai pamąstyti ir nusiųsti savo žinią visatai.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?