Dovanų rojus – Taikos gatvėje

2015-12-12, Lijana JAGINTAVIČIENĖ

Šilutės m. Taikos gatvėje, priešais Šilutės senelių globos namus, įsikūrusi  parduotuvė „Riktė“ - tai skaniausių kvapų, skanumynų ir išskirtinių interjero detalių rojus.

Saugomame kultūros paveldo pastate įkurtos parduotuvės savininkai - šilutiškiai Jolanta ir Raimondas Petraičiai. Pravėrus „Riktės“ duris jaučiamas nuostabus šokolado ir kavos kvapas. Čia kavos pasirinkimas - platus. Tie, kuriems svarbu gerti ekologišką kavą, taip pat nenusivilia užsukę į „Riktę“. Ko gero nustebsite - čia galima įsigyti kavos, kuri sumalta šių metų gruodžio pradžioje. Nebūtina pirkti visą pakuotę. Galima įsigyti ir kavos vokelį. Tam, kad tiesiog paragautume ir nuspręstume - patinka tos rūšies kava, ar ne.

Tie, kas nemėgsta kavos, taip pat turi iš ko pasirinkti. Jiems savininkė Jolanta visada pasiūlo didelę įvairovę aukštos kokybės arbatų. Pasisemti energijos ir geros nuotaikos gali kiekvienas ir parduotuvėje, nes kavos bei arbatos galima atsigerti ir čia.

Nenusivilia ir skanumynų mėgėjai. Gausus pasirinkimas šokolado - belgiško, vokiško, rankų darbo ir t. t. Vaikai nepraeina pro Majų kampelį, kur didelis pasirinkimas guminukų ir kt. skanėstų.

Didelis ekologiško medaus pasirinkimas – su svarainiais, juodaisiais serbentais, riešutais, žiedadulkėmis, avietėmis, mėlynėmis, imbierais, spanguolėmis. Nuo seno medaus dovanojimas yra tapęs dėkingumo, geranoriškumo ir nuoširdumo išraiška. Todėl čia pasirūpinta kokybiško Šerkšno medaus dovanojimui tinkama jo išvaizda. Specialiose Šerkšno medaus dovanų dėžutėse telpa 2 arba 3 medaus stiklainėliai po 200 gramų.

Gausus ir vynų pasirinkimas. Tokių nerasite prekybos centruose.

Parduotuvėje stebina itin originalios prekės. Čia gausu įvairiausių namų kvapų, interjero detalių, dailių smulkmenų, kurių įsigiję pirkėjai suteiks jaukumo bei subtilumo savo namams. Jos puikiai tiks ir dovanoms Kalėdų proga artimiesiems, draugams.

 „Riktėje“ prekiaujama išskirtinėmis išvaizda ir kokybe „Alan Deko“ prekėmis. Pasak R. Petraičio, tokių daiktų jokioje kitoje Šilutės parduotuvėje nėra, o iki šiol tokių prekių pirkti važiuodavę į Klaipėdą, dabar šilutiškiai jų įsigyja savo mieste, todėl sutaupo laiko ir degalų.

Išsirinkusiems patikusį daiktą šeimininkai patars, kaip jį supakuoti, arba tai padarys patys.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Pavarde2015-12-12
Kiek reklamini straipsni kainuoja nusipirkt pas jus? :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2015-12-12
Bent jau padorią saldaininę turim. Vis žingsniu iš gilios provincijos. Komentaras patinka Komentaras nepatinka