Savaitgalio horoskopas – gruodžio 12–13 d.

2015-12-12, 15min.lt, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Imbieriniai sausainiai
„Fotolia“ nuotr. / Imbieriniai sausainiai

Tiek šiandien, tiek ir rytoj palankiausias metas darbštuoliams ir rimtuoliams. Būtent rimtas požiūris į darbą ir mokslus, disciplina, konkretūs veiksmai ir strateginis mąstymas atneš didžiausią sėkmę. Nors ir savaitgalis, tačiau protingiausia būtų jį paskirti rimtiems užsiėmimams“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 

(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nors šeštadienį atlikdami tai, kas jums liepiama, žinosite, kad tai ne jūsų svajonių veikla, tačiau nuolankiai ir ramiai susitaikysite su jums iškeltomis sąlygomis. Sekmadienį nebūdami tokie taikūs, netgi manysite, jog visas pasaulis prieš jus ir jūsų norus, o kaip su tuo susitaikyti – niekas negalės patarti.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį bus gera dalintis savo požiūriu ir nuomonėmis su tais, kuriuos vadinate savo draugais. Būdami nuoseklūs ir nevengdami atsakomybės, dienos laiko veltui neiššvaistysite. Sekmadienį bandydami įrodyti kitiems savo tiesą, pamiršite, ko iš tiesų siekiate, o chaosą savo aplinkoje paskleisite. Deja, ir kitų provokacijoms lengvai pasiduosite.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį paviršutiniškų sprendimų nedarysite, būsite pasiruošę gilintis, aiškintis ir pabus gebėjimas užuosti teisingus kelius. Sekmadienį apie tai pamiršite, nes norėsite nuo visko, kas jus slegia, išsivaduoti. Be to, būsite linkę į kraštutinumus, o emocijos, deja, dažniau neigiamos, nei teigiamos, trikdys jūsų santykius su artimaisiais.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį sutiksite žmonių, kurie suteiks jums palaikymą ir negailės paskatinimų, tačiau privalu ne tik imti, bet ir duoti. Sekmadienį, kai nelaukti vėjai pūstels į jūsų pusę, jums sunku bus išsaugoti darną santykiuose. Šeimos nariai sunkiai taikstysis su jiems nepatinkančia įvykių eiga ar aplinkybėmis, o jums, pasitarus su kitais, teks ieškoti geriausių sprendimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums bus lengva nuosekliai ir harmoningai leisti šeštadienį, ypač jei užsiimsite mažais kasdieniais dalykais. Pokalbiai apie sveikatą ar buities pagerinimą bus prasmingi. Sekmadienį mažiau improvizuokite, o dažniau laikykitės instrukcijų. Tai bus geriausiais būdas pasirūpinti gera savijauta ir išsaugoti darnius ryšius.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį nesuklysite pasiryždami ką nors svarbaus prisipažindami tiems, kuriems puoselėjate šiltus jausmus. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų žodžiai ir veiksmai yra gerai apgalvoti. Sekmadienį suksitės uždarame neišsprendžiamų situacijų rate: kai savo ar kitų užgaidas patenkinsite pirkiniu – gailėsitės, o kai kam nors ko nors pagailėsite – pasigirs priekaištų.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį džiugins pokalbiai su artimiausiais, kurių metu sėkmingai aptarsite ir galbūt net manysite išsprendę buities problemas. Sekmadienį jums bus nepagailėta staigmenų, kurios neduos ramybės namuose. Galimas daiktas, kad jūsų priešingos nuomonės paskirstys namiškius į dvi stovyklas, kurioms bus nelengva surasti bendrą kalbą.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį neieškosite lengvų kelių, tačiau jie patys jus susiras. Kaip ir žmonės, kurie norės su jumis pasikalbėti. Vaikai ir mylimieji džiugins be jokios rimtos priežasties. Sekmadienį netikėtos žinos bandys jūsų kantrybę, o kasdienybė bus sujaukta iš pagrindų. Kompromisų kelias sunkus, bet visagalis, tik kažin, ar jį jums pavyks atrasti.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį noriai išlaidausite dėl savo šeimos narių ar namų. Ir kodėl gi ne, jei tai leidžia pradžiuginti pačius artimiausius? Sekmadienį nedidelis nesklandumas ar gedimas gali priversti jus sustoti ir pakeisti planus, tokiu būdu sukeliant trintį tarp jūsų ir draugų. Viską išspręsite laikydamiesi nuoseklaus plano.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį gerai derinsite savo iškalbą su žiniomis, savo atsakingumą, su gebėjimu žavėti aplinkinius savo kalbomis. Sekmadienį kai kas pakeis apie jus nuomonę, nes jūs imsitės visiškai nemalonių permainų savo namuose, regis, tų, kuriems niekas iš namiškių nebus pasiruošęs. Panašu, kad tokiu būdu savo gerą vardą sugadinsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį galite leisti sau pailsėti ir atrasti vieną kitą atsakymą apie tai, kur slypi jūsų galimybės. Tai diena, kai geriausi jūsų pašnekovai – jūs patys. Sekmadienį kažkas nesupras, kuo užsiimate ir dėl ko visa tai darote, o jums bus sunku į tai numoti ranka. Norinčių jus pamokyti netrūks, o jums teks tarp jų ir savo poreikių išlaviruoti nekonfliktuojant.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį skubėkite pasitarti su draugais ar su jais jums rūpimas temas aptarti. Laimei, jūsų pasiūlymai ar nuojautos bus sutiktos palankiai. Sekmadienis nei šioks, nei toks: kažkas nepagailės kritikos, kažkas perdėlios jūsų apsipirkimo ar uždarbio planus, o kažkas privers permąstyti draugystės sąvoką.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?