Pirmadienio horoskopas – gruodžio 14 d.

2015-12-14, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Snaigės
„Fotolia“ nuotr. / Snaigės

Nuo 15 val. palankus metas užsiimti reikalais, kurie tvarkomi kartu su kolegomis, bendraminčiais ar draugais. Puikus metas pirkti ar pasidomėti technikos naujovėmis, rinkti reikalingą informaciją. Būkite ypač atidūs bendravime su viršininkais ar valdžios atstovais. Jei įmanoma, tuomet rimtus pokalbius su jais atidėkite kitam kartui“, – teigia astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite daug darbo, kuris atitrauks jus nuo visų kitų jūsų planų. Tiesa, niekaip su tuo nesusitaikysite, bandydami suspėti visur. Deja, tokiu būdu iki popietės nieko nelaimėsite. Vakare mėgausitės jums suteiktomis progomis pademonstruoti savo išskirtinumą ir įgyvendinti ilgai puoselėtą svajonę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje lengva ranka rizikuosite, o paskui gailėsitės, tačiau net matydami ne kokias savo poelgių pasekmes, vis tiek niekaip neatsispirsite pagundai paprašyti auksinės žuvelės išpildyti dar vieną jūsų pageidavimą. Popietę idėjų gausa darbe nesiskųsite, o nuo minčių, kuriomis pasidalysite su draugais, tiesiog suksis galva.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien norėdami pasigerinti kažkokiam jums svarbiam žmogui, būsite pasiruošę jam atiduoti kuo daugiau, aukodami net savo šeimos interesus. Popietę rasite neįgrisusių sprendimų, kuriems geriausias įkvėpimo šaltinis – jūsų profesija ar jūsų noras įtikti savo vadovybei ir gauti iš jos kokį nors palaiminimą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien tvirtybės semsitės kituose, dėl to turėsite tikslą jiems įtikti ir tai bus geras pretekstas pasistengti. Popietę derėtų neriboti kitų žmonių, antraip jie nesidalins tuo, kas jums aktualu. Laimei, turėsite argumentų, kad juos įtikintumėte. Beje, pokalbių gausa gali būti rimta kliūtimi tinkamai atlikti dienos darbus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien niekas negalės jūsų apkaltini šykštumu. Viena vertus, dėl to nemažai prarasite, ypač norėdami sužavėti ar įtikti. Deja, iki popietės norai bus didesni už galimybes, o sėkmingų pirkinių galimybė menka. Kita vertus, būsite tokie, kurie dosniai dalijasi viskuo, ko reikia kolegoms ir sėkmingai dienos darbų eigai. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien noriai tenkinsite šeimos narių pageidavimus, tame matydami savo dienos prasmę. Net ir negalėdami ko nors įvykdyti, vis tiek atsisakyti negalėsite. Be to, bus įkvepiančių pokalbių, padedančių pasiekti tuos, kurie paprastai išlaiko atstumą ir partnerių pasiūlymų, įkvepiančių kūrybiniams sprendimams.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitės pradžioje savo mintimis ar pokalbiais vis į namus sugrįšite. Tiesa, šalia bus žmonių, kurie be saiko naudosis jūsų gerumu, o jei norėsite atsisakyti, jie jums primins apie jūsų neįvykdytus pažadus ar kitas skolas. Vakare pagauti įkvėpimo, namuose sukursite šį tą reikalingo ir gal net šeimos narius į šią veiklą įtrauksite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Draugai ar komandos nariai šiandien noriai naudosis jūsų gerumu, paslaugumu ir jūsų noru jiems kaip nors pasitarnauti. Jei nesivelsite į skolas, nieko neprarasite, nebent brangų dienos laiką, kurį mielai skirtumėte savirealizacijai, pokalbiams, susitikimams ar šeimai. Tiesa, vakare kažką mielo ausims iš mylimojo ar vaikų išgirsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien vertės matu pasirinksite savo profesiją ar darbdavius. Regis, taip dėl sėkmės ir pripažinimo stengsitės, kad net save ir tikruosius savo poreikius pamiršite. Puiku, jei dienos metu rastumėte laiko aptarti svarbiausias naujienas, o vakare pasistengtumėte įvykdyti kurio nors savo šeimos nario svajonę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien bet kuria tema turėsite savo nuomonę ir pakankamai žinių, tačiau kai kas, pasistengę tuo pasinaudoti, jus, regis, paliks šešėlyje. Laimei, rasite ne vieną būdą originaliai išspręsti šios dienos galvosūkius. O vakare išgirstas pasakojimas, išmokta informacija ar šildantis susitikimas, pakylės jus debesų link.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Pusę dienos ieškosite krypties, o likusią – priežasčių išprovokuoti kitus stebėtis ar net, pasekant jūsų pėdomis, elgtis ne visai įprastai. Ne mažiau svarbu jums bus gauti lėšų savo komandos sumanytiems projektams, kurie tikrai nebus kuklūs. O vakarop atrasite būdą, kaip pinigų prasimanyti, tačiau apie tai garsiai nekalbėsite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Iki popietės būsite geri komandos žadėjai, na, o vėliau mieliau rinktumėtės vienatvę. Tiesa, jai laiko turėsite mažiausiai. Per dieną besistengdami įvykdyti savo partnerių pageidavimus, visai pamesite kryptį, tačiau stengtis nesiliausite. Laimei, matysite toliau ir giliau nei kiti, o savo įžvalgomis pasidalinę su savo bičiuliais, nesuklysite.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?