Antradienio horoskopas – gruodžio 15 d.

2015-12-15, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Vaikas
Fotolia nuotr. / Vaikas

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien didžiausias jūsų rūpestis bus kuo geriau save išreikšti kolektyve, būti gerais komandos nariais ir patikimais draugais. Deja, dieną kai kurios komandinės veiklos gali užstrigti dėl jums reikalingų asmenų paramos, palaikymo ar pritarimo stokos. Vakare į jūsų mintis užsuks originali idėja, kuria ir jūsų bičiuliai susižavės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien savo profesinę sėkmę užtikrinsite vaikščiodami neįprastais takeliais, bet tam, be abejo, teks eiti prieš vėją. Tačiau tokiu būdu, kad ir kaip norėsite užtikrinti kuo geresnius ryšius su savo partneriais, vis dėlto jūsų nuomonės ir pasirinkimai išsiskirs. Vakare turėsite įžvalgų, kurias bus nelengva perkelti į dienos šviesą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus svarbu nelikti ten, kur esate, net jei judės ne jūsų kūnas, o protas. Noriai plėsdami savo įtakas, vis dėlto nepatirsite visiškos laimės savo įprastoje darbo vietoje dėl pašlijusių santykių su kolegomis, netinkamų aplinkos sąlygų ar nemalonių kūno signalų. Vakare savo mintims peno gausite iš savo bičiulių ar bendražygių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Visai neprastai jums šiandien seksis bendradarbiauti, net jei ne visuomet žinosite, kaip pasielgti, kad būtumėte suprasti tinkamai. Regis, prie menkų dienos nesusipratimų prisidės jūsų noras imti ir surizikuoti, tikintis kieno nors pripažinimo. Panašu, kad to labiau įmanoma sulaukti vakare, darbe įgyvendinant kažką visiškai nebūdingo jums.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Laimingos šiandienos matas – laimingi kiti žmonės. Todėl, užuot ieškoję, kaip patiems išsiskirti iš minios, padėkite tai padaryti kitiems, jais patikėdami ir jais besidžiaugdami. Tiesa, kažkoks geranoriškas sumanymas dėl šeimos gali tapti neįveikiamu. O vakare iš toli ar iš autoritetingų šaltinių gauta informacija įneš šviežumo į jūsų santykius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien savo kasdienių darbų dėlionę dėliosite visai nenuobodžiaudami, tiesa, kartais atitraukiami nuo savo darbų darbelių visokių nereikšmingų pokalbių ar norinčiųjų jūsų pagalbos. Vakarop viskas spręsis netikėtai ar neįprastai, tačiau palankiai jums, net jei atrodys, kad viskas krypsta ne ton pusėn, kurią esate pasirinkę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nestokosite kūrybiškumo ir noro patirti mažų džiaugsmų, o link to eisite takeliais, kurie iki šiol dar jūsų neišvaikščioti. Toks požiūris pavers dieną maža švente, tačiau pareikalaus iš jūsų kiek daugiau resursų, kuriuos turėsite panaudoti, net jei nenorite. Tikėtis, kad vakare viskas vyks pagal planą – būtų tuščias laiko švaistymas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien į viską žiūrėsite lyg pro labai siaurą plyšelį, o įvykius vertinsite remdamiesi savo daugiamete patirtimi ir vien asmeniniu požiūriu. Tikėsite, kad už tai nusipelnote pagarbos, bet niekas tuo nepatikės. Iš tiesų, gerokai sėkmingesnės bus permainos, kurias inicijuosite savo namuose šios dienos vakarą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nors šiandien būsite judrūs, bendraujantys ir ieškantys galimybių su kuo daugiau žmonių aptarti dienos naujienas, vis dėlto, kažko, kas jums bus labai svarbu, kitiems atskleisti nenorėsite. Regis, taip elgsitės bijodami būti atstumti ar nesuprasti. Vakaro planus sujauks jūsų atžalų neįprasti poelgiai ar pasiūlymai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nukreipsite savo mintis ir pastangas į būtinybę ką nors įgyti. Tokiu būdu vieni sėkmingai kaups, o kiti – išlaidaus. Ir vienų, ir kitų planus keis komandos nariai, reiškiantys savo norus ir pageidavimus. Vakare įsigyti daiktai namams ar šeimai bus visai kitokie nei esate įpratę, bet ras vietą po jūsų namų stogu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums visko bus atriekta kiek daugiau nei kitomis dienomis: dėmesio, galimybių ir atsakomybės. Tiesa, jūs visko, kas jums patiks, norėsite dar daugiau, o jei tam prieštaraus jūsų darbas ar vadovybė – giliai nusiminsite. Savo nepasitenkinimo demonstruoti neskubėkite, verčiau vakare savo ryšiais pasinaudokite.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums bus kiek per daug chaoso ir kiek per daug laisvės. Norėsite aiškesnių gairių, kur plaukti, tačiau nerasite. Tiesa, dar prireiks išmokti keletą jums nemalonių taisyklių, kurios jūsų nedraugiškai sutiktos, vis dėto jums suteiks daugiau galimybių. Dienai baigiantis kursite planus pasitelkdami neįprastus gebėjimus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?