Savaitgalio patruliavimo rezultatai: daugiau nei 30 pažeidimų ir pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai

2015-12-15, Tauragės AVPK informacija

Praėjusį savaitgalį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai vykdė sustiprintą patruliavimą Tauragėje ir Šilutėje. Prevencinės priemonės metu buvo nustatyta daugiau nei 30 pažeidimų.

Savaitgalis pareigūnams buvo išties darbingas. Pažeidėjams ne tik surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, bet ir pradėti keli ikiteisminiai tyrimai. Gruodžio 11-ąją, Tauragės r., Oreliškės k. ribose pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Volkswagen Golf“, kurį vairavo 23 metų vaikinas. Vaikino striukės kišenėje ir automobilio salone buvo rasta galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos. Jurbarko r. gyventojui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Už tai jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 m. Ikiteisminis tyrimas pradėtas ir dėl bandymo papirkti pareigūnus. Gruodžio 12-osios naktį pareigūnai Tauragės r. sustabdė neblaivų (1,65 prom. alkholio) jauną vyrą, kuris siekdamas išvengti atsakomybės už padarytą pažeidimą siūlė kyšį. Pareigūnai nepasidavė provokacijai ir vyrą sulaikė. Įtariamajam gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 4 m. Tauragėje minėtu laikotarpiu įkliuvo ir 1 KET pažeidėjas bei 2 viešoje vietoje pasirodę neblaivūs piliečiai.

Šilutiškių turbūt jau nebestebina eilinį savaitgalį mieste šurmuliuojantys policijos pareigūnų automobiliai. Nors ir žinodami, kad mieste vykdoma sustiprinta kontrolė, pažeidėjai, regis, nieko nepaiso ir toliau elgiasi taip, kaip nori. Minėtu laikotarpiu pareigūnai nustatė net 30 pažeidimų, iš kurių 16 KET pažeidimų. Kaip ir tikėtasi, pareigūnai nustatė ir tokių asmenų, kurie vartojo alkoholį viešoje vietoje ar priešinosi pareigūnams. Administracinių teisės pažeidimų protokolas surašytas ir už nedidelį chuliganizmą.

Tauragės apskr. VPK pareigūnai įspėją, kad siekdami sumažinti viešosios tvarkos pažeidimų skaičių, ir toliau vykdys neviešus ir viešus patruliavimus aptarnaujamoje teritorijoje. 


Straipsnio komentarai

SILUTISKE2015-12-16
LABAI GERAI SENAI TVARKOS TRUKO VISUS "DIDVYRIUS" SUTVARKYTI KUO GRIEZT,BAUSMEM Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2015-12-15
Ot ir gerai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?