Kelių kartų šventė

2014-11-09, J. Košinskė

Gražią spalio 31 dieną į Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyrių sugužėjo mokiniai kartu su tėveliais ir seneliais. Jau tapo tradicija, kad į rudenėlio šventę susirenka gausus būrys senelių. Tad ir šiemet jų buvo susirinkę net 14.

Šventę pradėjo Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus vedėja V. Jasaitienė,  pakviesdama pagerbti tylos minute visus jau Anapilin išėjusius senelius. Vėliau vyko mokinių programa, kuria džiaugėsi susirinkę svečiai. Mokiniai dainavo, šoko, kalbėjo apie daržovių naudą ir buvo apsirengę atitinkamai pagal vaidmenį rūbais. Ikimokyklinės grupės mokinys L. Bernotas (4-erių metų) dainavo dainelę, kurią išmokė jo močiutė Z. Bernotienė. O ji pati ją išmoko dar būdama maža. Tėvų tarybos ansamblis džiugino svečius savo skambiomis dainomis.

 2, 3 ir 4 klasės mokiniai, padedant mokytojai J. Košinskei, iš daržovių pagamino „Čipolino nuotykių“ veikėjus. Mažesnieji mokiniai taip pat džiugino savo išmone iš daržovių pagaminę kompozicijas. Pirmoko T. Eglyno močiutė visus pavaišino savo pačios keptomis duonelėmis. Priešmokyklinės grupės mokinės U. Bagdonaitės močiutė Roma pavaišino naminiais grybukais ir riešutais.

Susirinkusius svečius  sveikino Vainuto gimnazijos direktorius A. Jonikas. Jis mokiniams dovanojo didžiulę pintinę vaisių. Švente  pasidžiaugė ir Vainuto gimnazijos socialinė darbuotoja E. Žąsytienė.

Šventės pabaigoje visi seneliai buvo pagerbti plojimais ir apdovanoti mažomis dovanėlėmis. Šie didžiavosi savo anūkais.

Po programos visi svečiai buvo pakviesti į mokyklos valgyklą, kur vaišinosi bibliotekininkės D. Puidokienės pagaminta gira ir savo pačių atsineštomis vaišėmis. Prie stalo netrūko skambaus juoko, šilto bendravimo. Išeidami iš mokyklos seneliai  žadėjo atvykti ir į kitas rengiamas šventes.

 

 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?