Trečiadienio horoskopas – gruodžio 16 d.

2015-12-16, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Židinys
Fotolia nuotr. / Židinys

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien įtraukti į komandos veiklą, jausitės lyg būtumėte apsaugoti nuo visų žiemos vėjų. Viena vertus, dėl to galėsite nevaržydami savo originalumo, jį pritaikyti jūsų bendruose sumanymuose, kita vertus, liausitės būti atsargūs, tikėdami, kad kažkas kitas už jus priims teisingus sprendimus. Vakare viską sverkite ir matuokite savo vidiniu žinojimu.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nederėtų tikėtis, kad jums įprasti elgesio būdai pasiteisins ar net atneš jums dabar reikalingo dėmesio bei garbės. Regis, šią dieną būsite mokomi kitaip pažvelgti į įprastus dalykus darbo vietoje, tobulinti netobula, o laisvės poreikį derinti su įsipareigojimais. Vakare geriau išgirsite draugus, jei klausysitės jų širdimi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visai ne pro šalį šiandien panaudojus jūsų gebėjimą keisti kailiuką ar net retkarčiais iš jo išsinerti. Žinoma, tik tuomet, kai žinosite dėl ko visa tai darote. O pakviesti į daug pastabumo reikalaujančią trasą, neskubėkite apsispręsti, nes daugiau teigiamų įspūdžių patirsite įprastose aplinkybėse. Vakare užsiimkite jus maloniai jaudinančia veikla.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kiek pasistengę kitiems įtikti – nieko neprarasite. Veikiau surasite tuos, kurie nori ir gali būti jums palankūs. Tačiau nepalikę savo likimo kitų žmonių valiai, tikrinkite jūsų bendrą kiekvieną žingsnį, antraip, ko nors svarbaus nepamatysite, o dėl to pasitikėjimą kitais prarasite. Vakare neapsiriboję turimomis žiniomis, ieškosite daugiau.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien raskite šalia žmonių, kuriuos galėtumėte pavadinti draugais. Gal savo draugų rato tokiu būdu nepraplėsite, tačiau su dienos užduotimis kur kas geriau susidorosite. O ir sprendimą priimti atsižvelgiant į kitą žmogų bus lengviau. Vakare bandysite pabėgti nuo realybės, būdus tam pasirinkdami pagal savo poreikius.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Mielai užsiimsite įprasta veikla, kurią nebūtinai atliksite taip, kai visada. Iš tiesų, kuo išradingiau darbuositės – tuo diena bus lengvesnė ir tuo geresni bus jūsų rezultatai. Tiesa, tai negalioja naujai ir jums visai neįprastai veiklai – ją pasirinkę, vien laiką veltui sugaišite. Vakare raskite žmogų, su kuriuo būtų gera kartu pasvajoti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Visiems, link kurių linksta jūsų širdis, šiandien nei laiko, nei jėgų negailėsite. Tačiau susirinkdami visų jūsų dėmesį, jie atims ir jūsų budrumą, skatins norą rizikuoti ar kitaip išeiti iš įprasto dienos ritmo. Atmetę visokiausius dirgiklius, atmeskite ir naujų įspūdžių poreikį. Jūsų vakaro laikas išbyrės susitelkus į buities smulkmenas ir jose negailint kūrybiškumo.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būkite originalūs, ypač tai svarbu bus apsisprendžiant dėl savo šeimos ar namų, tačiau atsisakykite naujų patirčių. Jos tik išblaškys jus, neleisdamos pastebėti svarbiausio. Vakare rasite ne vieną priežastį nudžiuginti tuos, kurie jums brangūs, užmerkdami akis prieš mažas jų nuodėmes.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums bus svarbu daug judėti ir patirti daug įvairovės. Tačiau lai nestebina jūsų ar kitų žmonių vėlavimas, staigūs planų pasikeitimai ir kitaip besikeičiantis dienos scenarijus. Nepaisant to, jūs nesustosite ir rankų nenuleisite. Vakare svarbu atiduoti duoklę savo šeimai ir tai jūs, regis, su malonumu padarysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei šiandien įgyvendindami savo sumanymus (dažniausiai materialius) prieisite kryžkelę, rinkitės jums įprastą kelią, tačiau jame galite pasielgti keistai ar panaudoti tą savo gebėjimą, kuris kitus verčia nustebti. Tiesa ta, kad kuo išradingesni būsite – tuo daugiau uždirbsite. Dienos pabaigoje bus ką apie tai ir apie kitas patirtis papasakoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien geisdami dėmesio ir jį gaudami, įsivelsite į pačias keisčiausias situacijas. Kai jūsų idėjas ar kitas iniciatyvas ignoruos, jūs rasite kaip save pateisinti, tačiau neretai apsiriksite, pasikliaudami vien savimi. Vakare išaugs noras ką nors įsigyti, kuo nors save praturtinti ar įtvirtinti, kas vilios dairytis po parduotuvių vitrinas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nenuostabu, jei šiandien po daugybės bandymų ką nors prasmingo atlikti, galų gale nuspręsite, kad nevertėjo kelti kojos iš lovos. Ir kuo anksčiau tai suprasite – tuo greičiau save apsaugosite nuo klaidų. Todėl pasirinkite plaukti pasroviui, savo įžvalgas pasilikdami sau. Na, o vakare žinosite, kad viskas turi vykti taip, o ne kitaip, nors paaiškinimo tam neturėsite.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?