Gėdos kampelis. Jie vairavo neblaivūs

2015-12-16, Stasys BIELSKIS
scottsauls.com
scottsauls.com

Informaciją apie neblaivius arba apsvaigusius nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų transporto priemonių vairuotojus policija skelbia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostatomis.

Neblaivių vairuotojų duomenys viešinami visuomenės informavimo, auklėjamaisiais ir administracinių teisės pažeidimų prevencijos tikslais, siekiant užtikrinti visuomenės interesus, šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimų užkardymą.

Šiemet Šilutės rajone jau įsiteisėjo 132 sprendimai dėl administracinių nuobaudų skyrimo vairuotojams, kurie vairavo neblaivūs. Nepabijodami įkliūti policijos pareigūnams, o vėliau susimokėti ir šimtus ar net tūkstančius eurų siekiančias baudas, o gal net ir atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu keleriems metams neblaivūs vairuotojai sėda į automobilį ir spaudžia „gazą“.

Šiandien skaitytojų dėmesiui pateikiame jau antrąjį šių metų pusmetį nubaustų vairuotojų, kurie vairavo neblaivūs, sąrašą. Jame – 45 asmenys. Šį kartą „nugalėtoju“ skelbiame Igorį Zelbą, kuris liepos 25-ąją į alkoholio matuoklį „įpūtė“ 3,12 promiles, todėl jam paskirta 750 eurų bauda, o teisė vairuoti atimta 30-čiai mėnesių.


Straipsnio komentarai

moteris2015-12-18
Ka tame sarase veikia moteriska gimine.ar jos tik nenori aplenkti nors gerime tuos nedorelius pijokus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Joo2015-12-17
Tiems kurie buvo mažiau prilupę griežtesnės bausmės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
X32015-12-16
Sąrašas ne su visais asmenimis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Citizen 2.02015-12-16
Gražus sąrašas blogų vaikų, kurie šiemet negaus dovanų iš Kalėdų Senelio! Komentaras patinka Komentaras nepatinka