Ketvirtadienio horoskopas – gruodžio 17 d.

2015-12-17, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Kalėdinė dekoracija
Fotolia nuotr. / Kalėdinė dekoracija

Ar šventinis šurmulys dar nesusuko galvos? Kviečiame pasidomėti, ką žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nieko nesužavėsite savo nuomonę pareiškę ar paraginę kitus sekti paskui jus. Veikiau visi gūžtels pečiais ir išsiskirstys užsiimti savo reikalais, prieš tai spėję jums įrodyti savo pranašumą srityje, kurią jūs puikiai išmanote. Tiesa, popietės pokalbiai gali daug ką paaiškinti ar kažkokias tiesas išaiškinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien noriai slėpsitės savo komandos nariams už nugaros, teisindami save, kad jums gera būti komandos nariais, tačiau slapta tikėdamiesi tokiu būdu išvengti papildomos ir ne itin malonios atsakomybės. Laimei, popietę išgirsite reikalingos informacijos ar ja be jokių kliūčių pasidalinsite su reikiamais žmonėmis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien išties verta pasukti galvą, kaip geriau atlikti darbus ir kaip įtikti savo vadovybei. Deja, iki pietų kad ir kaip per galvą versitės, vis šalia jūsų liks vienas kitas nepatenkintas asmuo. Popietę gausite priėjimą prie informacijos arba primygtinai to sieksite, naudodami ne visuomet atviras priemones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėsite laisvės savo mintims ir priežasties leistis į nuotykius, tačiau kuo labiau atitolsite nuo kasdienių užduočių, tuo mikliau būsite link jos sugrąžinti. Deja, nieko nepasieksite liūdėdami ir besiskųsdami tuo, kad pasaulis netobulas. Verčiau pamatykite tuos, kurie nori su jums kai ką svarbaus aptarti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Pamiršę savo asmenines problemas, šiandien stengsitės kitiems padėti jas išspręsti. Tačiau malonumo iš to bus ne per daugiausiai, ypač kai kažkam ims atrodyti, kad jūsų savanoriškos veiklos tampa jums pareiga. Popietę visai vykusiai aptarsite einamuosius darbus, o vakare išsiaiškinsite savo negalavimo ar nesklandumo buityje priežastis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien bus žmogus, kuriam atrieksite kiek daugiau savo dėmesio nei įprastai, tikėdami, kad jis ar ji be jūsų neišsivers. Tačiau jūsų šviesius planus gali aptemdyti iš namų ar privataus gyvenimo atslinkę debesys. Padėtį pataisysite smagia diskusija popietę ir sprendimu pakeisti kai ką jūsų ryšiuose su atžalomis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien mielai maudysitės kasdienių užduočių jūroje, jei tik galiausiai nepritrūksite jums reikalingos informacijos ar nebūsite priversti viską mesti ir kur nors nuvykti ar nuobodžiame susirinkime sudalyvauti. Popietę viską grąžinsite į vietas, tinkamai naudodami savo patirtį ar šeimos narių patarimus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien norėsite būti žaviais, mylimais, mylinčiais, kūrybiškais, žaismingais ir gal net šiek tiek nerūpestingais, tačiau kažko tam reikalingo stokosite, kas vers jums kiek pakeisti savo taktiką ir sumažinti savo pageidavimus. Vakare bus susitikimų, kurie daug ką paaiškins ir turės teigiamos įtakos jūsų ryšiams su pačiais artimiausiais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kur eisite, vis patys sau koją kišite, neva negalėdami palikti savieigai to, kas aplink jus vyksta. Norėsite pasislėpti nuo dienos nemalonumų privačioje erdvėje, bet negalėsite. Nepaisant to, vakarop padėtį pataisysite, rasdami tinkamą pirkinį, ar teisingai panaudoje savo gebėjimus namuose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien norėsite pasikalbėti, šį tą aptarti, kažką dar sužinoti ir apie tai padiskutuoti, tačiau kažkokie vidiniai slenksčiai arba žmonės, kuriais nepasitikėsite, neleis jums tinkamai savęs realizuoti bendraujant ar žinias renkant. Laimei, popietę jūsų pastangos jums atneš regimą naudą: jūsų klausysis su derama pagarba.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Turėsite įvairiausių norų, kurių niekaip negalėsite pildyti dėl įvairių komandinių užduočių ar kitų žmonių nenoro jus palaikyti jūsų sumanymuose. O ir jūsų savivertė pamažu risis žemyn, kol popietę situacija stabilizuosis. Kas tam turėjo įtakos, kažin ar kam nors pasakosite, greičiau sau pasiliksite kaip paslaptį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ką jaučiate ir kaip jaučiatės – šiandien visiems bus matoma lyg ant delno. O jūsų liūdesio ir nepasitenkinimo priežastis – jūsų nevykę sumanymai ar tie, kuriems dirbate. Popietę rasite priežastį nusišypsoti dėl šalia esančių ar dirbančių žmonių, kuriais galėsite pasitikėti ir su jais aktualius dalykus aptarti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?