Orai.lt: atplūsta šilumos banga

2015-12-17, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Plikledis
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Plikledis

Ketvirtadienį iš vakarų vėl atplūs šiltų ir drėgnų orų banga. Lietaus debesys greit užklos visą šalį, o iš pažemio oro sluoksnio lėtai besitraukiantis šaltukas daug kur lietų stingdys į lijundrą, plikledį.

Apie vidudienį oro temperatūra daug kur dar bus ties nulio laipsnių riba ir tik vėlai vakare jau ir kraštiniuose rytiniuose rajonuose pakils truputį virš nulio laipsnių, Žemaitijoje pasieks 3–4, o pajūryje 5–7 laipsnius šilumos. Pūs vidutinio stiprumo pietų vėjas.

Šiluma ir lietus penktadienio naktį plikledį jau sutirpdys. Lietui rimstant ir vėjui krypstant iš vakarų ims kilti rūkai. Dieną daugiausia tik silpnai lynos ar dulksnos, bet drieksis rūkai ir žemi, pilki debesys. Nakties temperatūra bus nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos, prie jūros nemažiau 6pietų 7 laipsnių, o dieną šalyje tikimasi nuo 4 iki 9 laipsnių šilumos.

Savaitgalio dienos bus gana pilkos, tačiau nelietingos. Dažnai tvyros gana tiršti rūkai. Naktimis temperatūra nenuslūgs žemiau 3–7 laipsnių šilumos, dienomis sieks 7–9 laipsnius šilumos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!