Penktadienio horoskopas – gruodžio 18 d.

2015-12-18, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema

Savaitė prabėgo akimirksniu... O kokiomis nuotaikomis gyvenate jūs?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite tikri, kad darbas yra jūsų gelbėjimosi ratas, apsaugantis jus nuo liūdnų minčių, savigraužos ar gailesčio sau, be to, leidžiantis įprasminti dieną. Tačiau uoliai darbuodamiesi vis dėlto nepersistenkite – daug energijos neteksite, o rezultatai nebus stulbinantys. Verčiau senas klaidas taisykite ar praeityje paliktas spragas užlyginkite.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėsite apie ką pasvajoti, tačiau per toli neišskriskite savo svajonių link ir per giliai į malonumų paieškas neįsitraukite. Pasilikę ten, kur esate (geriau, jei turėsite šalia patikimą komandą), kurkite savo planus, negailėdami vaizduotės. O jei kažkas tam nepritars ar to nepalaimins, vis tiek rasite jus palaikančiųjų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien darbe turėsite ne vieną pasirinkimą, kurie abu bus tinkami, ypač, jei būsite kūrybiški, užjaučiantys ir paklūstantys įkvėpimui. O jei kažkas namuose bandys patraukti jūsų dėmesį – pakeiskite žaidimo taisykles ir patys paprašykite pagalbos. Jums jos gali prireikti vakare, kai vienas svarbus asmuo nuo jūsų nusigręš.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėsite išplaukti į plačius vandenis, ir, jei neįstrigsite mažuose dalykuose, kurie jums teiks neįtikėtinų pažadų, gal taip ir padarysite. Be to, galite paskęsti darbų gausoje, kuri, nepaisant jūsų žinių ir polėkių, nemažės. Puiku būtų suderinti savo didelius siekius su arti jūsų esančių žmonių pagalba ar jų suteikta informacija.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien bandysite save įtikinti, kad diena puiki, o jūs galite visai nemažai sau leisti. Žinoma, jei su tokiu tikėjimu neištuštinsite savo sąskaitos. Verčiau naudokite šią dieną jums suteiktą galią keistis ir keisti, pasinaudodami tuo, kuo esate apdovanoti iš prigimties ar įgiję. Tuomet jokia rizika jums nebus reikalinga.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien savo įtakos kitiems nelaikykite visagale, nes kur kas daugiau pasisemsite iš kitų nei jiems galėsite suteikti, tačiau iš pirmo žvilgsnio, regis, viskas atrodys priešingai. Taigi, be reikalo savo trigrašio nekišdami, būkite ištikimi savo partneriams, tikintys jais ir juos palaikantys jiems sunkiu momentu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galite pasislėpti kasdienių rūpesčių gausoje, galite juose iš naujo atrasti prasmę, jos dėka atgauti vidinę ramybę, tačiau nesitikėkite, kad kas nors ateis ir jus išgelbės nuo sunkių užduočių. Atmetę nerealius lūkesčius ir be reikalo niekam nesiaukodami, raskite būdų gauti jums darbui ar sveikatai reikalingą informaciją.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Diena tinka saviraiškai, jei jums nekils pagundų pasislėpti kam nors už nugaros arba ištirpti komandoje. Bendražygių įtakos bus stiprios, bet dėl to atsisakę savo asmeninių planų, jausitės lyg alkani ar kažko netekę. Raskite savyje stiprybės ar gebėjimų, kurie padėtų jums pasijausti išskirtiniais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši diena prieštaringa, nes siela norės atsiribojimo ir asmeninės erdvės, bet numanomos profesinės pergalės ar vadovybės pažadai vilios, skatindami jus skirti visą laiką darbui. Tikintis sėkmingos dienos  teks suderinti savo darbo ir asmeninius tikslus, o tame svarbios ne kieno nors kito, o vien jūsų pastangos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien būsite geri pašnekovai, tačiau turėsite ne vieną dilemą, kai reikės apsispręsti kuo pasitikėti: šalia jūsų sklandančia informacija ar ieškoti jos patikimuose šaltiniuose. Jūsų susitikimams, pokalbiams  ir sprendimams įtakos turės akivaizdžiai nematomos priežastys ar praeities įvykių pasekmės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien sunkiai apsispręsite, ar patiems išpildyti savo norus, ar tikėtis visko iš kitų asmenų. Daugiau išlošite patys viskuo pasirūpinę, nes lūkuriuodami dovanų iš kitų žmonių, galite veltui praleisti savo galimybes. O bandydami atsiremti į draugus, veikiau būsite priversti pakeisti kai kurias savo nuostatas jų atžvilgiu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien visus lūkesčius sumesite kitiems, manydami, kad tik jie gali suteikti tai, ko jums reikia. Dalį dienos tai gali atrodyti geras sprendimas, tačiau vėliau teks patiems su viskuo susidoroti. Darbo užduotys pavakarę atrodys sunkiai įveikiamos, tačiau jūsų pastangos sujungs tiek jūsų gerus norus, tiek leis pasinaudoti kitų žmonių pasiūlymais.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?