Orai.lt: savaitgalis bus labai šiltas

2015-12-18, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Vingio parkas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Vingio parkas

Iš Vakarų į Lietuvą ir toliau plūsta šiluma. Nors dangus bus apniukęs, penktadienį temperatūra kils iki 5–9 laipsnių šilumos, šilčiausia prognozuojama pietvakarinėje šalies pusėje, kai kur tikėtini šios dienos maksimalios oro temperatūros rekordai.

Daugelyje šalies rajonų truputį palis. Pirmoje dienos pusėje kai kur vis dar tvyros rūkas. Pietvakarių, vakarų vėjas stiprės iki vidutinių reikšmių.

Šeštadienio naktį negausūs krituliai taip pat pasitaikys daugelyje vietovių, o dieną silpnai palis daugiausia šiauriniuose rajonuose. Vakarų, pietvakarių vėjas išliks vidutinio stiprumo, o pajūryje gūsiai stiprės iki 15–18 m/s. Debesuota naktis bus šilta, temperatūra svyruos tarp 5 ir 8 šilumos, dieną termometrai rodys 6–9 laipsnių šilumą.

Sekmadienį nors danguje debesų plauks pakankamai daug, kartais atsiras pragiedrulių, kritulių jau bus mažiau: naktį truputį palis tik vietomis, o dieną vyraus sausi orai. Nakties temperatūra bus labai panaši kaip šeštadienio, o dieną kils dar labiau – iki 6-10 laipsnių.

Pirmadienio naktį žymesnio lietaus nebus, o dieną šalies orams įtakos turės naujas Atlanto ciklonas, kuris atneš drėgnus orus. Bus ne tik lietinga, bet ir vėjuota: vakarų, pietvakarių vėjas nakties metu vietomis, o dieną daugelyje rajonų gūsiuose stiprės iki 15–20 m/s. Naktį ir dieną temperatūra bus labai panaši – 3-8 laipsniai šilumos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?