Savaitgalio horoskopas – gruodžio 19–20 d.

2015-12-19, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Tingaus ir jaukaus savaitgalio!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį būsite aktyvūs ir motyvuoti, o sekmadienį nusiteikę net šiek tiek karingai ir lengvai išprovokuojami bet kokiai priešpriešai. Be to, savaitgalį galite gauti pasiūlymų ar rekomendacijų reikalingų sėkmingai karjerai. Tiesa, kliūtis sau statysite savo neprognozuojamu elgesiu ar bandydami išvengti bet kokių jums daromų įtakų.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį sunkiai prisitaikysite prie jums keliamų sąlygų, todėl rinksitės poilsį vienumoje, o ir būdami tarp žmonių, savo nuomonę dažniau pasiliksite sau. Tiesa, šeštadienį pavyks gauti palaiminimą savo sumanymams ir bus progų šį tą išmokti, o sekmadienį pakaks noro pasidarbuoti buityje ir priežasčių patirti karčias praeities klaidų pasekmes.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį noriai kviesite draugus kartu leisti laiką, o ir jų pasiūlymų neatsisakysite. Nors būsite įžvalgūs, bet mažai kam savo įžvalgas atskleisite. Sekmadienį situacija kiek komplikuosis, nes kažkaip teks suderinti savo mylimų žmonių prašymus su savo poreikiais. Be to, galimos neplanuotos išlaidos dėl draugų.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį norėsite įvertinimo už savo pastangas, dėl to kartais rimtai ir nuosekliai sieksite savo tikslų, o kartais mesitės į kitą kraštutinumą, krėsdami kvailystes. Šeštadienį kai ką aptarti su savo antrąja puse bus svarbu, o gauta informacija nepaliks jūsų abejingų. Sekmadienį jūsų šeimos nariai nesupras, jei laiką skirsite ne jiems, o darbui.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį nestovėsite vietoje. Šeštadienį lengvai susitarsite su vaikais, o sekmadienį jums trukdys kaimynai, artimi giminaičiai ar netylantis telefono skambutis. Gautą informaciją taikysite praktiškai, norėdami pagerinti savo sveikatą ar kai ką pakoreguoti buityje, tačiau nepasitikėkite nepatikrintais šaltiniais.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį turėsite aptarti ne vieną jums ir artimiesiems aktualią temą. Jei šeštadienį bet kokios jūsų ar kitų iniciatyvos pasiteisins, sekmadienį atsargiau diskutuokite apie bendrus pirkinius ar kitas išlaidas. Tiesa, žodžiai, kuriuos išgirsite iš mylimo žmogaus gali pakeisti jūsų požiūrį į situaciją, jei jūsų nepatiklumas visko nesugadins.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį bus svarbu ryžtingi veiksmai, o nauja veikla žadins jumyse snaudžiančias jėgas. Tam, kad tai vyktų kuo sklandžiau, būkite pasiruošę rimtai išklausyti jums suteiktus pasiūlymus ir atsižvelkite į protingas savo antrosios pusės rekomendacijas. Tiesa, ji keistai reaguos į šeimoje išryškėjusias paslaptis.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį jums pavyks įtaigiai kalbėti, todėl nepraleiskite progos tiek kitus įtikinti, tiek iš jų reikalingą informaciją gauti. Be to, gerų dalykų išmoksite, jei per daug jūsų energijos nepasiglemš eilinės buities smulkmenos. Sklandžiai šių darbų eigai trukdys jūsų praeityje sukauptos nuoskaudos ar kokie negalavimai.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį jausitės atsakingi už savo vaikų ar mylimo žmogaus gerą nuotaiką, todėl jiems skirsite didžiąją dalį savo laiko. Regis, dar ir prieššventinio apsipirkimo vajaus neišvengsite. Ieškodami, kaip mylimuosius nustebinti, be didelių išlaidų neapsieisite. Sekmadienį nekokios nuotaikos įsivyraus tarp jūsų su bičiuliais.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį sieksite būti tobulais šeimos nariais, tačiau tik pirmoji savaitgalio diena leis jums tikėti, kad šis tikslas pasiekiamas (nors dažnai nebūsite tikri, kad jūsų pasirinkti metodai yra veiksmingi). Laimei, kalbėdami pataikysite į dešimtuką ir niekam nekils pagundų su jumis ginčytis, nors namiškių tai visai nestebins.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį susitelksite į veiksmą, judėjimą, bendravimą, o ne į apmąstymus. Ypač, kai padiskutuoti yra su kuo ir apie ką. Tiesa, sklandžiam sekmadieniui trukdys perdėtas tikėjimas savo jėgomis. Be to, kai suvokę kažkokius dalykus norėsite tai su kitais pasidalinti, vėliau dėl tokių savo poelgių išties pasigailėsite.  

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį bus dalykų, apie kuriuos klausite savo bičiulių nuomonės. Jums nepavyks iš to turėti kokios nors naudos, tačiau jums suteikta informacija kažkokiu būdu pakreips jūsų draugystės eigą. Šeštadienį uolus darbas nebus beprasmis, o sekmadienį jums suteiktas lėšas naudodami būkite atsargūs.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?