Vienas po kito išaiškinami asmenys, disponuojantys narkotinėmis medžiagomis

2015-12-19, taurage.policija.lt
taurage.policija.lt nuotrauka
taurage.policija.lt nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ir toliau sėkmingai kovoja su asmenimis, neteisėtai disponuojančiais narkotinėmis medžiagomis. Dar visai neseniai, gruodžio pradžioje, sulaikę 4 asmenis, įtariamus pardavusius ir pirkusius narkotines medžiagas, pareigūnai ir vėl išaiškino 2 asmenis, iš kurių vienas įtariamas narkotinių medžiagų platinimu.

Pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą ir turėdami duomenų, kad automobiliu nuo Šilalės link Kvėdarnos važiuojantys asmenys su savimi gali turėti narkotinių medžiagų, transporto priemonę sustabdė. Ieškodami įkalčių pareigūnai rado vieną tabletę, kaip įtariamą, narkotinę medžiagą, populiariai vadinamą ekstazi. Tiesa, 23 metų vaikinas mėgindamas nuslėpti įkalčius, kitas turėtas tabletes galimai prarijo. Vis tik vaikino bandymas buvo nesėkmingas. Pareigūnai atliko kratą ir minėto šilališkio namuose, kur aptiko daugiau įkalčių – arti 100 tablečių, kaip įtariama, ekstazi. 
Tęsdami tyrimą, šiandien, gruodžio 18-ąją, pareigūnai atliko kratą dar vieno šilališkio namuose. Šį sykį į pagalbą buvo pasitelktas ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės kinologas. Bendradarbiaujant su kinologu, 27 metų vyro namuose taip pat buvo aptiktos, kaip įtariama, tos pačios kilmės narkotinės medžiagos. 
Šiuo metu 23 metų įtariamajam skirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, paimti dokumentai ir skirtas įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, kitam įtariamajam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. 
Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų. Už neteisėtą disponavimą tokiomis medžiagomis neturint tikslo jų platinti gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Ikiteisminis tyrimas tęsiamas. Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius. 
Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir pastebėjus vykdomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti: 
• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270; 
• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?