Pirmadienio horoskopas – gruodžio 21 d.

2015-12-21, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kalėdinis desertas
Fotolia nuotr. / Kalėdinis desertas

Prasideda labai šventiška, šurmulio ir džiaugsmingų akimirkų kupina savaitė!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu ką nors konkretaus atlikti dėl savo ar artimųjų gerovės. Sunkiai patenkinsite savo sotumo jausmą tiek tiesiogine prasme, tiek visomis kitomis: ir tai bus gražu, ir to reikės, ir tą dar norėsite paragauti, ir aną išbandyti. Tiesa, vidumi jausite, kuris pasirinkimas yra teisingas, nors paaiškinimų tam jokių neturėsite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, apsiginklavę kantrybe ir nuoseklumu, lėtai, bet užtikrintai eisite savo keliu. Panašu, kad viskas atrodys paprasčiau ir lengviau nei yra iš tiesų, kas padės lengviau ryžtis veiksmams ir leis pasikliauti komandos narių ar bičiulių pasiūlymais. Nors savo įtakas bendruose darbuose stiprinsite, grupės interesai didžiąja dalį dienos jums bus labai svarbūs.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nesiblaškydami į įvairius dirgiklius, o susitelkę į savo vidinį pasaulį, turėsite galimybę įgyvendinti kokią nors su jūsų darbu susijusią svajonę. Tam reikės derinti labai žemiškus dalykus su tais, kuriuos sunku apčiuopti. Laimėsite būdami kūrybiški, tikintys savo nuojauta, būdami užsispyrę, kantrūs ir nuoseklūs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien su malonumu įsitrauksite į komandinę veiklą, savo grupėje negailėdami patarimų ir rekomendacijų, kuriuos ne iš kelmo spirsite. Tiesa, ne visuomet suprasite, kokiu būdu pavyksta sulaukti kitų žmonių susižavėjimo ir kokios priežastys jus verčia taip elgtis. Nepaisant to, būsite įtikinantys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien įnikę į darbus, visus maloniai nustebinsite savo užsispyrimu ir nuoseklumu. Tai matydami kiti žmonės noriai jums gelbės, jus dosniai rems ar jungsis prie jūsų. Tiesa, galimos ir menkutės kliūtys, kurias geriausiai įveiksite ne vieni, o veikdami išvien su jus palaikančia jėga. Tuomet neabejosite – kryptį pasirinkote teisingai.    

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėsite ir nuojautų, kuždančių, kaip tinkamai pasielgti, ir tvirtumo, padedančio nesustoti pusiaukelėje, ir pasitikėjimo savimi, leidžiančio išlipti sausiems iš vandens. O jei dar klausysitės atidžiai savo partnerių, kurie apdovanos jus įkvėpimu, bet kokia jūra jums bus iki kelių. Tai pajutę neabejokite niekuo, o mėgaukitės šia draugija.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums bus svarbu nepasikliauti vien savo jėgomis.  Dalinkitės viskuo su kitais: darbu, džiaugsmais, rūpesčiais, pinigais ar kitais turimais resursais, net jei duodančioji ranka bus didesnė už tą, kurią jūs gali ištiesti. To dėka bet kokie, net patys nerealiausi sumanymai darbo vietoje gali tapti įmanomi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien šalia jūsų bus žmonių, kurių įtakų nevalia ignoruoti. Jie jus pristabdys, jie patars ką pasirinkti, jie jus  besąlygiškai palaikys ir tik jų dėka suprasite, kas verta jūsų pastangų, o kas būtų tik dienos laiko švaistymas. O jei galiausiai dar atrasite įkvėpimo šaltinį – įspūdingi rezultatai netrukus garuos ant jūsų stalo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ši diena išsiskirs darbų gausa, kuriuos atliksite kruopščiai, nuosekliai ir atkakliai. Labiausiai jus motyvuos ir įkvėpimo jums teiks šeima, o jų jums pasiūlytas priemones naudosite su malonumu. Kiekvienoje sudėtingesnėje situacijoje bus lengva rasti tinkamą sprendimą, jei būsite tvirti dėl to, ko siekiate.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien norėsite jaustis gerai, ir viską darysite, kad šis jūsų tikslas būtų įgyvendintas. Tiesa, ne vien dėl savęs stengsitės – jums bus svarbu, kad šalia būtų laimingų žmonių, kuriuos mokėsite tokiais padaryti. Tiek jų, tiek jūsų dieną skaidrins galimybė kai ką įdomaus paskaityti, nuotykių trumpose išvykose, susitikimuose ar pokalbiuose patirti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nesijausite saugūs, nes ne viskas jums bus nuo pradžios iki pabaigos aišku. Savo dieną išgelbėsite mažiau kalbėdami, o daugiau darydami. Tiesa, vien darbais užsiimti bus nelengva – taip knietės nerti į prieššventinių apsipirkimų šurmulį, tikintis, kuo geriau išpildyti savo šeimos narių norus ir svajones.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums nereikia niekur skubėti. Vis primindami sau, kad reikia skubėti lėtai, nukaksite iki jums reikalingos vietos ir dar be to patenkinsite savo žinių, bendravimo ir informacijos troškimą. Beje, dienai įpusėjus jūsų pastebėjimai, iš kurių ne visus gebėsite paaiškinti, bus išgirsti ir tinkamai suprasti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?