Orai.lt: savaitės pradžia – be žymesnių permainų

2015-12-21, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vėjuota diena
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vėjuota diena

Pirmadienio dieną iš Pietvakarių Europos atplauks debesys su lietumi. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Iki vidurdienio laikysis 6-10 laipsnių šiluma. Vėliau temperatūra po truputį pradės žemėti.

Antradienį žymesnių orų pokyčių beveik ir nepastebėsime. Protarpiais lis. Naktį ir dieną temperatūra svyruos tarp 4-8 laipsnių šilumos. Tačiau artėjant naujam Atlanto ciklonui pradės stiprėti pietvakarių, vakarų vėjas. Vėjo gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, o Baltijos pakrantėje įsisiautės ir iki 23-25 m/s.

Vėjuoti orai išliks ir trečiadienį. Vakarų, pietvakarių vėjo gūsiai iki 15-20 m/s išliks dar daugelyje rajonų. Naktį trumpai palis kai kuriose vietovėse, o dieną jau daug kur. Tačiau bus šilta. Naktį laikysis 3-8 laipsnių šiluma, o dieną temperatūra pakils iki 5-10 laipsnių šilumos.

Per Kūčias orus lems aukštesnio atmosferos slėgio laukas. Jis išstums ciklonus ir orai trumpam nurims. Tik naktį dar gali kai kur trumpai palyti. O dieną žymesnio lietaus nenumatoma. Nakties metu temperatūra pažemės iki 2-7 laipsnių šilumos, dieną yra tikimybė, kad pažvelgus saulei sulauksime 5-9 laipsnių šilumos.

Per šventes orai bus labai permainingi ir vėjuoti. Penktadienį dažnai palis ir išliks teigiamos temperatūros. O šeštadienį lietų žada keisti šlapdriba, o gal ir sniegas. Be to, orai pradės šalti.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?