Antradienio horoskopas – gruodžio 22 d.

2015-12-22, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Koliažas.
Fotolia nuotr. / Koliažas.

Jaučiate, kad didžiosios žiemos šventės jau čia pat? Sukurkite nuotaiką aplinkiniams, dovanokite šypsenas – jos nieko nekainuoja, o veikia stebuklingai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį rytą jūsų pokalbiai apie darbą ar su darbdaviais bus aiškūs ir tikslingi, dieną jums reikalingų resursų kažkas pagailės, o vakare lengvai susidorosite net su pačiomis nuobodžiausiomis užduotimis. Į jūsų karjeros sritį įėjusi Saulė sustiprins jūsų poreikį siekti profesinių tikslų, tam renkantis labai konkrečias priemones.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nuo šios dienos jūsų esminiai poreikiai pakis, nes Saulė pereis į Ožiaragio ženklą: jūsų saviraiška padidės žinių, ryšių su užsieniu ar jūsų turimo požiūrio dėka. Šį rytą tai pat savo nuomonės neslėpsite ir į vatą nevyniosite, apie vidurdienį kažkas neatsakys į jūsų jausmus, o vakarą praskaidrins atžalos, mylimas žmogus ar jūsų pomėgis.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nuo šios dienos prasidėjusi Saulės kelionė Ožiaragio ženklu ragins jus labiau pasitikėti kitais ir, susidūrus akis į akį su neišvengiamas dalykais, naujai pažvelgti į įprastus dalykus. Šį rytą įminę kažkokią paslaptį, dieną stokosite jums palankių kolegų žvilgsnių, tačiau galiausiai šį trūkumą kompensuos nieko jums negailintys šeimos nariai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl Saulės jūsų partnerystės srityje, jums šiandien prasideda laikotarpis, kai kitas žmogus – jūsų gyvenimo kokybės matas. Nesigailėsite, labiau pasistengę dėl jo ar jos, o ne dėl savęs. O ši diena primins dar ir apie komandinio darbo svarbą jums: ryte gausite gerų patarimų, vakarop – reikalingos informacijos, nors dieną ir truks kūrybinės ugnelės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dėl Saulės Ožiaragio ženkle nuo šios dienos uoliai atliksite kasdienes pareigas. Gerai planuodami kiekvieną žingsnį, pagalvokite dar ir apie tai, kas sveika. Galimas daiktas, kad ši ar panašios temos bus aktualios jums šį rytą, į jas ir kolegas įtraksite. Dieną jūsų artimieji liks abejingi jūsų pasiūlymams, o vakare, regis, dar išsiruošite į kalėdinių dovanų medžioklę.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Saulė nuo šiandien globos jus, mylinčius tėvus ar mylimuosius, žaidžiančius ir pramogaujančius, kuriančius ir džiaugsmą aplink save skleidžiančius. Net ir pramogaudami tikslo iš akių nepaleiskite. Beje, šį rytą jūsų kūrybinės mintys bus išgirstos, dieną gali neįvykti planuotas susitikimas ar išvyka, o vakare suspindėsite dosnumu ar paslaugumu.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nuo šiol Saulė padės jums save geriau išreikšti namuose – nebus nieko svarbiau už karštai liepsnojantį šeimos židinį. Regis, ir didesnės atsakomybės už šeimos laimę imsitės. Na, o šiandien jums labai reikės palaikymo. Ryte šį tą išsiaiškinsite su šeimos nariu, dieną netikusiai derinsite finansinius klausimus, o vakare turėsite slaptų, bet didelių ir kilnių svajonių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien Saulė įsikūrusi jūsų bendravimo ir artimos aplinkos srityje. Tapsite smalsesni ir judresni, tačiau visuomet žinantys, kur link judate ir dėl kokių priežasčių užmezgate ryšius. Tiesa, šį rytą būsite geri pašnekovai, kitus atidžiai išklausantys. Ir nors dieną neišgirsite norimų komplimentų, vakare gausite dosnią komandos kompensaciją.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Saulės, įsikūrusios jūsų vertybių srityje, vis daugiau laiko skirsite įrodyti savo vertę ar perdėlioti asmeninių finansų prioritetus. O šiandien turėsite rūpestėlių dėl darbo ar sveikatos. Ryte su kai kuo iš kolegų derinsite finansinius klausimus, dieną nuo kažko slėpsite savo jausmus, o vakare sulauksite vadovybės dėkingumo už pastangas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nuo šios dienos Saulė bus jūsų ženkle, primindama, kad gerai atrodyti ir palankių žvilgsnių iš aplinkinių sulaukti yra ne mažiau svarbu nei būti atsakingiems, ištvermingiems ir tikslo siekiantiems. Šį rytą iš minios išsiskirsite, tinkamai prabildami apie savo sumanymus. Vidurdienį ne visi bendražygiai bus geranoriški, tačiau vakare visas abejones išvarysite pasitelkę erudiciją ar priversite kitus suklusti, išsakydami savo požiūrį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulė ankstų rytą įsikūrė Ožiaragio ženkle, priversdama jus kelioms savaitėms susirasti atokią vietą užkulisiuose. Tai puiku, nes vienumoje lengviau išmesite visas susikaupusias nuoskaudas ir nuosėdas. Tiesa, rytą visos jūsų mintys bus nukreiptos į šeimą, dieną geri norai darbe liks už borto, o vakare namiškių viltys bus kurstomos dosnių pažadų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien prasidės jūsų saviraiškos komandoje ar tarp bičiulių dienos. Galite ne tik gerinti savo kaip grupės nario įgūdžius ir ryšius su savo bendražygiais, bet ir imtis atsakomybės už sklandų komandos darbą. O šį rytą turėsite ką pasakyti savo kolegoms, apie vidurdienį nuomonės su kai kuo išsiskirs, o vakare bus gausu norinčių padiskutuoti apie aktualijas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?