Orai.lt: Kokie orai laukia per Kūčias ir Kalėdas

2015-12-22, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 123rf.com nuotr. / Kūčių vakaras
123rf.com nuotr. / Kūčių vakaras

Antradienį žymesnių orų pokyčių beveik ir nepastebėsime. Protarpiais lis, lietaus intensyvumas sumažės tik antroje dienos pusėje. Temperatūra svyruos tarp 5-9 laipsnių šilumos. Tačiau artėjant naujam Atlanto ciklonui rytą pradės stiprėti pietvakarių, vakarų vėjas. Vėjo gūsiai daug kur sieks 15-20 m/s, o Baltijos pakrantėje įsisiautės ir iki 23-25 m/s.

Kelininkai įspėja, kad dėl stipraus vėjo ant kelių gali virsti medžiai.

Vėjuoti orai išliks ir trečiadienį. Vakarų, pietvakarių vėjo gūsiai iki 15-20 m/s išliks dar daugelyje rajonų. Trumpo lietaus debesys apsilankys beveik visoje šalyje. Bus šilta. Naktį laikysis 3-8 laipsnių šiluma, o dieną temperatūra pakils iki 7-10 laipsnių šilumos. 

Per Kūčias orus lems aukštesnio atmosferos slėgio laukas. Jis išstums ciklonus ir orai trumpam nurims. Tik naktį dar gali trumpai, negausiai palyti. O dieną lietaus tikimybė sumažės, debesuotumas pastoviai kaitaliosis. Nakties metu temperatūra pažemės iki 0-6 laipsnių šilumos, vietovėse kuriuose temperatūra bus artima nuliui formuosis plikledis. Dieną yra tikimybė, kad pažvelgus saulei sulauksime 5-8 laipsnių šilumos. 

Per Kalėdas orai bus labai permainingi ir vėjuoti. Penktadienį dažnai palis ir išliks teigiamos temperatūros. O šeštadienį lietų žada keisti šlapdriba, o gal ir sniegas. Be to, orai pradės šalti. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?