Trečiadienio horoskopas – gruodžio 23 d.

2015-12-23, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Kalėdų stalo serviravimas.
Shutterstock nuotr. / Kalėdų stalo serviravimas.

Paskutinė darbo diena šios savaitės kalendoriuje, ir prasidės šventinis laikotarpis. Virpulingo laukimo – be streso, ramiai nusiteikus. Juk filosofai pasakytų – ir tai praeis!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Įvairiausioms kalboms ir išvykoms šiandien laiko savo dienotvarkėje tikrai atrasite. Tačiau ženklai, kuriais dieną vadovausitės, dažniau jus ves ne pirmyn, o atgal. O jei ne viskas derės su jūsų svajonėmis – kol kas tai ignoruosite. Vakare kai kas paneigs jūsų turimą informaciją, pateikdami labai autoritetingą nuomonę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien vis neapsispręsite, kas jums padeda jaustis geriau: ar galimybė su kitais ką nors pasidalinti, ar kuo daugiau pasilikti sau. Galimas daiktas, kad būsite linkę painioti tikra su netikra tuomet, kai ką nors aptarsite su draugais ar komandos nariais. Vakare tai, ko jums trūksta, tikėdamiesi gauti iš kitų, suklysite, nes jie bus kitokios nuomonės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žiniomis ir naujienomis šiandien domėsis ir maži, ir dideli. Pasikalbėti taip pat visiems bus nemažiau aktualu, o jūs šioje bendravimo idilėje griešite pirmuoju smuiku. Tiesa, idealu viskas atrodys dienos metu, kai sklandys iliuzijos dėl karjeros. Vakare antrosios pusės elgesys jums bus lyg šaltas dušas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien užkibsite ant kabliuko, pagalvoję, kad diena smagi ir nerūpestinga, o jums bet kokia jūra iki kelių. Deja, retkarčiais teks pasislėpti nuo įkyrių žvilgsnių, nesivelti į diskusijas apie politiką, religiją ir pan., o neįtikėtini pasiūlymai iš toli gali būti tik dar vienas muilo burbulas. Vakare užsiris sunki buities problemų našta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandoje jums bus gera siekti asmeninių ir bendrų tikslų, tačiau ne visos bendros patirtys, į kurias šiandien įbrisite kartu su partneriais, bus neįtikėtina dovana. Vakare teks imtis papildomos atsakomybės už tai, kas jums labai brangu, ar tuos, kurie jums brangūs. Dėl jų kažkokių savo sumanymų ar planų kartu su bičiuliais atsisakysite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svajosite apie pripažinimą darbe, tačiau jis įmanomas tik tuo atveju, jei nepervertinsite kitų asmenų indėlio į jūsų sėkmės aukso puodą. Riedėti laisvu bėgiu dienos pabaigoje nesiseks, nes viskas, kas susiję su jūsų šeima, taps be galo rimta. Ir nors entuziazmas blės, naminių pareigų našta jus išlaisvins nuo blaškymosi ir abejonių.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galėsite išmokti vertingų dalykų, jei neužsimosite per plačiai. Antraip darbe supainiosite visus popierius, sugadindami nuotaiką ne tik sau, bet ir kolegoms. Galiausiai suprasite, kad niekaip nepavyksta su kolegomis susitarti dėl einamųjų darbų. Vakare negausite jums reikalingos informacijos, o planuotas susitikimas gali neįvykti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Susitardami su kitais žmonėmis ir juos suprasdami, šiandien įveiksite bet kokį kliūčių ruožą. Deja, apgaudinėdami save, kad viskas gali būti pasiekta lengvai ir žaismingai, tik patikimų asmenų pasitikėjimą sugriausite. Regis, dienos finale kažko jums reikalingo stokosite: pasitikėjimo savimi, pinigų ar saugumo jausmo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien atidžiau išklausykite, ką jums sakys kiti žmonės, nes jie iš tiesų turės ką jums pasakyti. Atsižvelgdami į jų patarimus, namiškių pažadus pastumkite į šalį, kol laikas patikrins jų prasmę. Vakare užplauks nepasitikėjimo kitais žmonėmis debesis – manysite, kad jūs vieni galite viską atlikti nepriekaištingai.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien prieš akis turėsite kalnus darbų ir nesuksite sau galvos dėl to, kad plušate daugiau už kitus. Tačiau sėkmingai darbų eigai trukdys klaidinanti informacija arba pasakojantys jums keistas, bet žavias istorijas. Pabuvę skeptikais, vakare dar turėsite įveikti vieną slenkstį, regis, susijusį su jūsų praeitimi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nestokosite polėkio ir gyvenimo džiaugsmo, kūrybiškų sprendimų ir noro ką nors pradžiuginti. Galbūt dėl to lengva ranka išlaidausite ir dalysitės tuo, ką turite, skolindami, pirkdami dovanas ar aukodami. Vakare draugų pakviesti įsivelsite į ne pačius džiugiausius žaidimus, kuriuos vis dėlto galite laimėti, nepradarę nei vienos reikšmingos figūros.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėdami susidoroti su šeimos rūpestėliais, pasikliausite savo neklystančia nuojauta, kuri šįkart lyg tyčia meluos. Galiausiai suprasite, kad per didžiausias kliūtis peršoksite, stipriai laikydami kurio nors iš artimųjų ranką. Vakaro nuotaikas drums vyresnio ar aukštesnes pareigas užimančio asmens griežtumas ar reiklumas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?