Penktadienio horoskopas – gruodžio 25 d.

2015-12-25, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Kalėdų senelis
Fotolia nuotr. / Kalėdų senelis

Visus sveikiname su šv. Kalėdom! Būkite sveiki, laimingi ir apsupti mylinčių žmonių...

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien galite patirti visišką pilnatvę, būdami su šeima, nes jūsų šeimos ir namų srityje vyks pilnatis. Kažkokiu būdu jums bus parodytos jūsų šeimos silpnybės ir stiprybės, o jūs galėsite nuspręsti, ką verta keisti, kad jūsų šeimos gyvenimas būtų laimingesnis. O atvirai pasakodami apie savo pasiekimus, sudominsite reikiamus žmones.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pirmąją Kalėdų dieną vyks pilnatis Vėžio ženkle ir pakvies jus nuoširdiems ir atviriems pokalbiams, kurių metu svarbių dalykų sužinosite iš savo brolių, seserų ar kitų artimų giminaičių. O šias žinias panaudoję, sukursite darnesnius jūsų ryšius. Be to, kiek pasigirti apie savo vaikų pasiekimus ar kūrybinius projektus – jokia nuodėmė.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų vertybių srityje vyks pilnatis, kurios paskatinti sieksite sukurti kuo saugesnę aplinką ir kuo geriau jūsų vertę įrodančias aplinkybes. To įrodymas bus dovanos, kurias gausite iš kitų ar kitiems dovanosite. Be to, noriai perlipdami jums nustatytas ribas, išsiaiškinsite kažkokias šeimos paslaptis.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šios Kalėdos – jums tikra dovana, nes jūsų ženkle vyks pilnatis. Galbūt dėl jos įtakų būsite kiek jautresni ir sentimentalesni, ypač temomis, susijusiomis su jūsų tradicijomis ar šeimos praeitimi.  Be to, šią šventinę dieną bus įvairių pašnekovų, temų pokalbiams ir kelionių, kuriuose susitiksite jums brangių žmonių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kalėdinių stebuklų daugiau patirsite susitelkę savo vidiniame pasaulyje, o ne ieškodami džiaugsmo išoriniuose įvykiuose. Viena vertus, tai laikas, kai suprasite, kam dar neatleidote ir kam dar neįvykdėte duotų pažadų, o kita vertus, puiki proga iš širdies pasvajoti. Be to, per dieną noriai smaguriausite ir kalbėsite apie maistą, savijautą ir kitus kasdienius dalykus.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šią šventinę dieną jums reikės draugų būrio, nes jūsų bičiulių sritį apšvies pilnatis. Tai geras laikas ne tik parodyti savo palankumą draugams, bet ir pamatyti, kas yra kas bei kokiu būdu galite sustiprinti savo ryšius. Beje, nuoširdžiai pasikalbėję su vaikais, sužinote, kokiu būdu galite užsitarnauti jų pagarbos.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šią šventinę dieną jums bus nelengva atsipalaiduoti, nes jūsų profesinių pasiekimų ir gyvenimo tikslų srityje vyks pilnatis. Darysite viską, kad kiti jus matytų kuo šaunesniais ir jautriai reaguosite į dėmesio ar jūsų pastangų pripažinimo stoką. O daug bendraudami su savo artimaisiais, tikrųjų savo ketinimų neišsakysite.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien vyksianti pilnatis Vėžio ženkle jums bus kupina norų, optimizmo ir vilčių. Galimas daiktas, kad imsite planuoti tolimas keliones ar koreguosite kelionių planus, atsižvelgdami į kitų žmonių rekomendacijas. Kai kurie labiau rūpinsis savo studijomis ir panašiais dalykais, o ir pokalbių su bičiuliais temos neišseks.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien bus emocijų, kurios ypač sustiprės pasinėrus į temas, kurios paprastai yra jums tabu. Įnikdami į kokias nors paslaptis ar jums ir kitiems žmonėms labai rūpinčias temas, būkite tikri, kad paisote ne tik savo, bet ir kitų žmonių poreikių. Be to, šventinis stalas bus gera proga papasakoti apie savo pergales.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums ypač svarbu būti šalia artimo žmogaus, nes jūsų partnerystės srityje po vidurdienio įvyks pilnatis. Nepraleiskite progos pagerinti savo santykių, ir tai geriausiai padarysite, nuoširdžiai reaguodami į kito žmogaus emocinius poreikius. Tiesa, atsiradus progai, nesikuklindami kitiems pasakosite apie savo kelionių patirtis ar savo erudiciją rodysite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šios Kalėdos jums priežastis ir galimybė pagerinti savo buitį, perdėlioti maitinimosi prioritetus ir pasirūpinti geresne savo savijauta. Be to, galite suprasti, kaip gera rūpintis kitais ir suteikti to, ko jiems trūksta. Na, o kažkoks asmuo pajutęs, jog jumis galima pasitikėti, galbūt atskleis jums svarbią paslaptį.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų vaikų, kūrybos ir malonumų srityje šiandien vyks pilnatis, todėl per šias Kalėdas džiaukitės draugija tų, kuriuos labiausiai mylite ir nevaržykite savo kūrybiškumo. O jei ne viskas taip tobula, kaip jus norėtųsi, padarykite ką nors, kad tai pasikeistų. Jums pasitikėjimo įkvėps artimas žmogus ir jūsų draugai.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?