Orai.lt: Žiema veržiasi į Lietuvą

2015-12-28, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Sniegas Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr. / Sniegas Vilniuje

Pirmadienio rytą bei pirmoje dienos pusėje Lietuvos orams įtakos turės nedideli ciklonas. Daug pasnigs. O Pietvakarių Lietuvoje kai kur iškris šlapdriba ir net spės pakrapnoti lietus. Rytą vietomis bus lijundra.

Pūs vidutinio stiprumo rytų, šiaurės rytų vėjas. Šilčiausia bus rytą. Temperatūra bus nuo 3 laipsnių šalčio iki 2, o pietvakariniame pakraštyje ir iki 6 laipsnių šilumos. Bet vėliau temperatūra kris. Vakare atšals iki 2-7 laipsnių šalčio. Šąlant vis pavojingesnis darysis plikledis.

Antradienį orus jau lems aukšto atmosferos slėgio sūkurys. Debesys sklaidysis. Žymesnių kritulių nesulauksime. Dvelks silpnas vėjas. Naktį temperatūra svyruos apie 10 laipsnių šalčio, dieną temperatūra sunkiai pasieks 2-7 laipsnius šalčio.

Trečiadienį ir ketvirtadienį anticiklonas iš Lietuvos nesitrauks. Todėl orai išliks sausis, bet šalti. Žemiausia temperatūra naktimis daug kur ketina nukristi žemiau 10 laipsnių šalio, dienomis vos pakils iki 2-7 laipsnių šalčio. 

Naujametinę naktį taip pat žnaibys žiemiškas šaltukas. Pūs silpnas pietryčių vėjas. O snaigės nepasirodys. Nesnigs ir sausio 1-os dieną. Termometrai rodys 2-7 laipsnius šalčio. 

Savaitgalį orai išliks žiemiški. Padangę užtrauks debesys ir kai kur pasnyguriuos. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?