Pirmadienio horoskopas – gruodžio 28 d.

2015-12-28, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Zylė
Fotolia nuotr. / Zylė

Jeigu šventinis savaitgalis neišvargino, kviečiame dieną pradėti pirmadienio horoskopu.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien žinosite, kaip suspindėti. Ryte rasite kur pritaikyti savo žinias, o ir ryšiuose su užsieniečiais išreikšite save nepriekaištingai. Vakare jūsų asmenybės žavesys ir originalumas padės kūrybiškai atlikti savo užduotis, santykiams su priešinga lytimi įžiebs naujos ugnies, o jūsų vaikai stebėsis, žiūrėdami į jus. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien imsite namų vairą į rankas ir niekam per dieną jo neperleisite, tinkamai ryte išspręsdami šeimos finansų klausimus. Įdienojus ieškosite jaukios ir saugios vietelės, kur galite būti savimi. Vakare tyliai, su niekuo nesitardami, savo namuose atliksite šį tą, kas namiškius privers subruzti ir galiausiai prisitaikyti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums teks suktis kaip vijurkui kasdienių įvykių sūkuryje, nuolat kažkur keliaujant ir su kuo nors susitinkant. Ryte atsižvelkite į savo partnerių rekomendacijas, o vėliau vis pasinaudokite savo gebėjimu bendrauti, negailėdami pagyrimų. Vakare gavę žinių iš draugų, įkrisite į abejones, bet galiausiai suprasite, kad toks sprendimas pats geriausias.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Kažin kodėl visai nenusiminsite, kad šventės prašuoliavo ir su tokiu rimtumu griebsitės darbų, kad kolegoms neliks nieko kito, tik pripažinti, kad esate nepakeičiami. Taip ir toliau tęskite, nelaukdami kol viskas bus patiekta ant auksinio padėklo. Vakarop, skubėdami profesiniu, keliu staiga užuosite jums naudingiausią kryptį.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte į nerimtus dalykus žiūrėsite kuo rimčiausiai, o jei įdienojus nesikuklinsite, bet koks jūsų poelgis – rimtas ar nelabai, prikaustys aplinkinių dėmesį. Tačiau net girdėdami aplodismentus, kažkodėl manysite, kad jie skirti ne jums. Ką gi, tai jūsų pasirinkimas. O dienai baigiantis kažkas, gyvenantis toli nuo jūsų, jus nustebins.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums neturėtų būti sunku nesikišti tuomet, kai kažkokie asmenys norės mažumėlę pasimaudyti dėmesio spinduliuose. Jūs ir be to turėsite ką veikti. Pavyzdžiui, ryte sutvarkyti kažkokį su šeima susijusį reikaliuką. Tiesa, vakare nebandykite pakeisti kitų nuomonės, nes nuo to visiems būtų tik blogiau.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte jums paruošta rimtos ar svarbios informacijos, kurią tinkamai panaudoję komandiniame darbe, laimėsite savo kolektyvo palankumą. Ir taip visą dieną rūpinsitės mažiau savo, o labiau komandos reikalais. Regis, vakarop neįprasti būdai įprastoms grupės problemoms spręsti, pakylės visus aukštėliau pabodusios kasdienybės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte nesikuklindami darbe parodykite, ką sugebate. Kuo rimčiau šitos misijos imsitės – tuo geresni bus rezultatai. Galiausiai netikėtai pažirę darbai darbeliai tegul jūsų neišgąsdina. Jūs gi šiandien viską mokate geriau už kitus? Be to, dar galite viską atlikti taip tobulai, kad kitiems teliks mirti iš pavydo. Bet ar iš tiesų pasistengsite - nežinia.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums nėra nei vienos priežasties kaip nors apriboti save, tačiau jūs taip elgsitės. Imsite ir sugalvosite ryte sau tokių rimtų užduočių, kad paskui nebus kur dėtis - teks viską atlikti. Motyvuosite save viltimi, kad dėl savo pastangų vėliau galėsite mažumėlę pasigirti. Vakare noriai rizikuosite ir visų nuostabai - tai eisis lyg sviestu patepta.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte norėdami ką nors gauti ar atgauti iš kitų asmenų, privalėsite pasidairyti po praeitį. Antraip nežinosite, kaip pasielgti, kad ir jūs laikytumėte laimikį rankoje, ir kiti nesijaustų ką nors praradę. Ir nors vakare nežinosite, kaip reaguoti į stebinančius įvykius namuose, vėliau vis tiek kažkaip prie įvykusių pokyčių prisitaikysite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien retkarčiais verta įveikti savo ego ir patikėti kitu žmogumi. Ryte tai bus jūsų bičiulis ar kolega, paraginantis jus rimtiems poelgiams. O jei dienos metu nerasite tinkamų žodžių, išsitraukite vieną kitą komplimentą – visi kažin kodėl nori būti pagirti už grožį ar kitus privalumus.  Vakaro naujienos paįvairins jūsų poros santykius.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Darbuositės it pašėlę nuo mielo ryto, visai pamiršę apie praūžusias šventes. Gal net pamanysite, kad kažkas už jūsų uolumą turėtų jus perkelti ant aukštesnės pakopos ar bent pagirti. Nenustebkite, išgirdę, kad veltui persistengiate. Vakare nestokosite kūrybiškumo spręsdami kasdienybės galvosūkius, iš kurių net bus šiokios tokios naudos.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?