Lapkričio 6-toji – atšvaistų dalinimo akcijos diena

2014-11-07, Saulius SODONIS
 Akcijos dalyviai prieš išvažiuodami į rajono kelius.
Akcijos dalyviai prieš išvažiuodami į rajono kelius.
Vakar, lapkričio 6 dieną, Klaipėdos regiono kelių Šilutės kelių tarnybos darbuotojai drauge su kelių policijos pareigūnais iš ryto pasiskirstę grupelėmis vyko į daugelį Šilutės rajono gyvenviečių. Pagrindinis tikslas – gyventojams dalinti atšvaistus, kad tamsiu paros metu būtu matomi visi – ir pėstieji, ir važiuoti dviračiais, vežimais ar kitaip keliaujantys greta dideliu greičiu judančių automobilių keliais ir gatvėmis. 

Iš viso buvo išdalinta apie kelis šimtus įvairių atšvaistų, atšvaistų lipdukų, kelios dešimtys liemenių, šviečiančių krepšių, įvairių atminimo lankstinukų ir kitokios apie saugų eismą primenančios medžiagos. Šilutės kelių tarnybos vadovas Algirdas Jakubauskas sakė, kad Lietuvos kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos ketina siekti, kad lapkričio 6-oji būtų įteisinta kaip atšvaistų ir saugaus eismo diena Lietuvoje.

 


Straipsnio komentarai

Komedijos2014-11-08
Visu pirma tegul irengia normalius keliu zenklus su atšvaistais ir normales gatves. Tada nereiks ir tokiu cirku kresti. Dabar 10 pareigunu dirba nezinia ka... Komentaras patinka Komentaras nepatinka