Antradienio horoskopas – gruodžio 29 d.

2015-12-29, ji24.lt, 15min.lt

Antradienio horoskopas – gruodžio 29 d.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien savo vidumi jausite, kas teisinga darbe, o kas gali pakenkti jūsų karjerai. Be to, svajonės pildysis lengviau nei galima buvo tikėtis. Nevaržydami savo vaizduotės, vis dėlto būkite atidūs savo partneriams ir pasistenkite apeiti aštrius kampus. Laimei, kūrybiškumui ir visokiausiai saviraiškai energijos turėsite į valias.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų bendražygiai tinkamai nukreips jus, suteikdami jums pasitikėjimo jūsų žiniomis, žinoma, jei klausysitės jų atvira širdimi. Deja, darbo vietoje taikydami žinias, vis lipsite per įvairiausius slenksčius ir niekaip nepatirsite pasitenkinimo. Tiesa, jūsų iniciatyvoms dėl šeimos popietę degs žalia šviesa.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien net nerealiausi jūsų sumanymai darbe gali sulaukti palaikymo ar paramos. Svarbu tikėti tais, kurie šalia ir kurie su jumis siekia bendrų tikslų. Deja, jūsų kūrybiškumą ar iniciatyvas dėl atžalų gesins kažkieno nepritarimas ir visokiausi kivirčai. Na, o smagiai pasikalbėti ar net pasigirti tais, kuriuos mylite, nebus kliūčių.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien dairysitės toli ir savo viltimis ne vieną šalia jūsų esantį sužavėsite. Puoselėsite lūkesčius ir dėl kelionių ar ryšių su gyvenančiais kitose šalyse. Jei spėsite ką nors prasminga suplanuoti, regis, nepasigailėsite, kaip ir įsigydami kai ką savo namams. Tačiau kovodami su antrąja puse dėl šeimos gerovės – nieko nelaimėsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien gerai atlikti kasdienius darbus ar buities užduotis padės kitų žmonių palankumas, gabumai ar suteiktos lėšos. Rasite, kaip tinkamiausiu būdu tai pritaikyti. Įsitikinkite, kad daugiau dirbate, o ne šnekate, nes tai ir tuščių bei audringų diskusijų diena. Laimei, bet kokį konfliktą užgesins jūsų asmeninė charizma.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien tik besąlygiškai tikėdami savo partneriu ir atleisdami jam ar jai mažytes nuodėmes, stiprinsite ryšius ar įvykdysite kokį kūrybinį projektą. Deja, sėkmingai saviraiškai jums gali pritrūkti reikalingų įgūdžių, o norėdami pradžiuginti savo mylimą asmenį ar atžalą, neturėsite reikalingos pinigų sumos.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nuojauta bus geras pagalbininkas darbe ar namuose, susiduriant su kasdieniais rūpestėliais. Ir nieko tokio, jei tuo užsiimdami duosite valią svajonėms – jūsų artimieji žinos, kaip jūsų svajones pritaikyti realybėje. Tačiau tai neapsaugos nuo prieštaravimų, kurie po jūsų namų stogu ar jūsų galvoje gali trumpam viską sujaukti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų sumanyta išvyka kartu su vaikais gali praturtinti jūsų dieną smagiomis patirtimis. Na, o turėdami dirbti, kūrybines ugneles įžiebsite būdami šiek tiek nerūpestingi ir žaismingi. Deja, kažkokiose išvykose ar susitikimuose jūsų iniciatyvos nebus palaimintos, tačiau rankų pirma laiko nenuleiskite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei šiandienos jūsų sprendimai bus vykdomi atsižvelgiant į jūsų šeimos narių interesus, jausite, jog vėjas jums pučia į nugarą, nešdamas palankia kryptimi. Tai ilgainiui gali garantuoti finansinę sėkmę. O jei sprendimų ieškosite diskutuodami su kolegomis ar bičiuliais – turėsite daug sunkaus darbo, kol visas pažirusias šukes sulipdysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien lengvai kitais patikėsite tuomet, kai jūsų kalbos bus susijusios su jūsų asmenybe ir išvaizda. Iš tiesų, netgi nerealius kitų asmenų pasiūlymus jūs galite lengvai įvykdyti. Deja, pasirinkę misiją sužibėti darbo vietoje savo oratoriniais gebėjimais, pasieksite priešingą rezultatą. Tiesa, gali būti, kad kai ką bus įmanoma įvykdyti dėl kito žmogaus palaikymo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien prašomi padėti stokojantiems – neatsisakysite, nes tyliai vilsitės, kad už kiekvieną jūsų gerą darbą bus kokiu nors būdu dosniai atlyginta. Tiesa, nenuostabu, jei kai kas apie tai turės kitokią nuomonę, o apie tai ginčytis, ieškant tiesos, bus beprasmiška. Tęskite tai, ką sumanėte, atsiremdami į patikimą žmogų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien bet kuris iš jūsų draugų supras ir palaikys jūsų idealistinius planus. O turėdami labai konkrečių planų patobulinti savo pasaulį, pasitikėkite savo nuojautomis ir bendražygių ištiesta ranka. Tiesa, jūsų komandos planai gali sudužti dėl negauto finansavimo, tačiau tikėkite, kad nuoširdžios kasdienės pastangos padės pasiekti tikslą.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?