Baigėsi 2015 metų Pagėgių savivaldybės krepšinio čempionatas

2015-12-29, VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ informacija

Gruodžio pabaigoje baigėsi du mėnesius trukęs 2015 m. Pagėgių savivaldybės vyrų krepšinio čempionatas. Turnyre dalyvavo 5 komandos: „Pasienietis“ (vadovas G. Šarauskas), „Lumpėnų Rambynas“ (vadovas R. Kelneris), „Indigo“ (vadovas V. Valauskas), „Veteranai“ (vadovas A. Musvydas) ir „MSM“ (vadovas E. Kuncaitis). Varžybos vyko dviejų ratų sistema.

Po atkrintamųjų varžybų paaiškėjo keturios komandos, kurios susikovė finale. Dėl 3 – 4 vietų žaidė „Lumpėnų Rambynas“ ir „Veteranai“ komandos, dėl 1- 2 vietų – „Pasienietis“ ir „Indigo“ komandos. „Veteranai“ rezultatu 67:65 nugalėjo „Lumpėnai“ komandą ir laimėjo trečiąją vietą. „Pasienietis“ rezultatu 76:56 palaužė „Indigo“ komandą ir tapo 2015 m. Pagėgių savivaldybės vyrų krepšinio čempionais.

Čempionato naudingiausio žaidėjo statulėlėmis buvo apdovanoti Vidas Austynas („Veteranai“ komandos žaidėjas), Giedrius Grabauskas („Indigo“ komandos žaidėjas) ir Donatas Zemliauskas („Pasienietis“ komandos žaidėjas). Baudų metimo rungtyje nenugalimas buvo „Lumpėnai“ komandos žaidėjas Mantas Saldauskas, įmetęs 10 baudų iš 10, Andrius Juknius („Veteranai“ komandos žaidėjas), Rimas Ubartas („Pasienietis“ komandos žaidėjas) ir Giedrius Grabauskas („Indigo“ komandos žaidėjas) įmetė po 7 baudas iš 10. Tritaškių metimo rungtyje nugalėjo „Indigo“ komandos žaidėjas Aurimas Budrikas, įmetęs 5 tritaškius iš 10. Rolanas Jankauskas („Lumpėnai“ komandos žaidėjas) įmetė 4 tritaškius iš 10, o Edvinas Kurlinkus („Veteranai“ komandos žaidėjas) ir Donatas Zemliauskas („Pasienietis“ komandos žaidėjas) įmetė po 3 tritaškius iš 10.

Finale varžyboms teisėjavo Mindaugas Urbutis iš Pagėgių ir Jonas Gavėnia iš Šilutės. Taures ir medalius nugalėtojams įteikė VŠĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis ir Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!