Trečiadienio horoskopas – gruodžio 30 d.

2015-12-30, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Cinamonas, mandarinai ir kava
„Fotolia“ nuotr. / Cinamonas, mandarinai ir kava

„Protingiausia būtų šiandien nepriimti jokių naujų pasiūlymų ar pakvietimų bei ignoruoti savo pačių naujas idėjas, kadangi šios dienos fonas nepalaiko jokių naujų darbų pradžios. Be to, pasistenkite nesikišti į kitų žmonių reikalus, nes kitų žmonių problemos gali lengvai tapti jūsų asmeninėmis ir atnešti nemalonių pasekmių“, – apie šią dieną rašo astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien, nepaisant tarpšventinių nuotakų, teiksite pirmenybę gerai atliktam darbui. Tokiu būdu žygiuosite būtent ten, kur numatėte – savo aukščiausių profesinių tikslų link. Į šį tašką pateksite būdami nuoseklūs, bet neignoruodami ir savo svajonių. Tiesa, būdami kiek per daug savikritiški, kai kurių savo žinių tinkamai nepanaudosite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena jums patiks, o priežastys paprastos: savimi pasitikėsite, jūsų nuomonė bus vertinama, maži dalykai jums teiks džiaugsmo, o jūsų pastangos – džiugins kitus. Be to, dar turėsite ištikimų draugų ar bendražygių komandą, kuri kurstys jūsų viltis. Deja, vakare liksite vieniši su savo dideliais norais ir planais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nenuostabu, jei šiandien jums vis atsiras asmeninių reikalų, kurie taps gerokai svarbesni už tiesiogines jūsų pareigas. Nepaisant to, rasite pakankamai būdų ne tik asmeniniu gyvenimu pasirūpinti, bet ir savo vadovus sužavėti. Tiesa, vakare artimas žmogus taps jums rimta kliūtimi kurstant namų židinį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų stiprybė - bendravimas, todėl šio kelrodžio per dieną iš akių nepameskite. Ryte jūsų pastangos dėl draugų ar kartu su grupe, įprasmins jūsų dieną, o santykiai su jais ar kitais svarbiais žmonėms – stiprės. Tiesa, jūsų bendravimo galimybes vakare ribos sunkios lyg akmuo buities užduotys.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien nuoširdžiai rūpinsitės tuo, kad kiti žmonės jus vertintų. Tam jūs negailėsite nei lėšų, nei savo gabumų, nei energijos. Dienos pradžioje kažkas jums beveik įrodys, kad deramai pasistengėte ir jūs nesiliausite darbuotis. Deja, vakare suprasite, kad daug išeikvojote, o džiaugsmo iš to jūsų širdyje nepadaugėjo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien susirinksite visą įmanomą dėmesį iš aplinkos ir didžiąją dalį dienos manysite, kad be jūsų pasaulis tiesiog sugriūtų. Iki pietų jums, išklausius kito žmogaus pageidavimus, derėtų kurstyti savo kūrybiškumą ir taikyti jį savo veikloje. Vakare šeimyninės pareigos trukdys jums rūpintis savo išvaizda ar asmeniniais poreikiais.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Puiku, jei šiandien ir save, ir kitus įtikinsite, kad jums reikia bent kiek ramybės. Deja, ne visi jumis patikės, ypač dienos pabaigoje. O iki tol turėsite nemažai prasmingų darbų dėl kitų atlikti, rasdami nemažai polėkio paprastuose dalykuose ir savo veiklos prasmę įžvelgdami savo namuose ar tarp šeimos narių.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Grupės veikloje matysite šios dienos prasmę ir viskas, ką šiandien darysite įdėdami savo širdies, kūrybiškumo ir džiaugsmo, turės įtakos jūsų komandos darbo rezultatams. Be to, jūsų ryšiai ir susitarimai užtikrins sklandžią įvykių eigą. Tiesa, galimas daiktas, vakare suprasite, kad jūsų kišenės kiek patuštėjo.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būsite nepriekaištingi darbuotojai, kurie žino, ką daryti, kad chaosas būtų suvaldytas, o jokia klaidelė nepraslystų pro akis. Tiesa, ryte sklandžiai darbuotis trukdys kažkas iš šeimos narių, tačiau dieną darbe pavyks pritaikyti vieną savo gebėjimą. Dėl vakaro sunkumų kaltinkite ne ką kitą, o vien save.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus svarbu stiprinti savo pasitikėjimą, gilinti žinias ir plėsti įtakos sferas. Galimas daiktas, kad ryte noriai tikėsite būtais nebūtais dalykais, kuriuos kažkas jums pasakos, o vėliau skubėsite apie viską pareikšti savo nuomonę. Vakare bus įvairių prisiminimų ir ne visi jie, deja, bus smagūs ir lengvi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šį rytą noriai dalinsitės tuo, ką turite, dažnai pamiršdami apie save ir savo poreikius. O vėliau būsite linkę kuo nors pridengti tai, ką darote ar neišsiduosite, ką ketinate daryti, kol iki galo visko neatliksite. Veltui vakare ieškosite palaikymo tarp bičiulių ar komandos narių – jiems, regis, rūpės kai kas kita.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite patirti malonų pasitikėjimo kitu žmogumi jausmą. Leisdami jam ar jai groti pirmuoju smuiku, tikrai nepralošite, nes jūsų pačių nuojautos bus toli nuo realybės. Tiesa, dar bus ir komandinio darbo, kuris savaip įprasmins jūsų dieną. Deja, vakare kelias į jūsų tikslus bus per status ir pernelyg sudėtingas.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?