Seimo nariui tradicija tapo remti gausias šeimas

2016-01-04
B. Pauža su N. Bliumienės šeima iš Benininkų kaimo
B. Pauža su N. Bliumienės šeima iš Benininkų kaimo

Kalėdinis daugiavaikių šeimų lankymas Lietuvos Respublikos Seimo nariui Broniui Paužai jau tapo  tradicija. Parlamentaras kasmet užsuka į keletą namų. Šie metai – ne išimtis. Prieš šventes seimo narys apsilankė Pagėgiuose, kur aplankė Benininkų kaime gyvenančią Nomedos Bliumienės šeimą.

 "Labai suprantu šeimas, kuriose auga toks būrys vaikų. Atrodo, kad gyvenimas pamažu gerėja, tačiau didelės šeimos verčiasi sunkiau už visus kitus, nes atlyginimai ir parama nėra tokia didelė, kad gausios šeimos galėtų gyventi be rūpesčių",- kalbėdamasis su N. Bliumiene prie arbatos puodelio, sakė Seimo narys B. Pauža.

Pasak parlamentaro, galima būtų rasti ir gausesnių šeimų, tačiau jis visada pirmiausia stengiasi remti ir palaikyti žmones, kurie gyvena ant žemės, dirba ir užsidirba. B. Pauža įsitikinęs, kad  nenorintiems prisiimti atsakomybės už savo vaikus, jokios dovanos nepadės pasijusti laimingesniems.

Penkis vaikus auginanti N. Bliumienės šeima  yra darbšti ir tvarkinga, tačiau dideliam būriui vaikų  daug visko ir reikia. Suprasdamas tokių šeimų rūpesčius, Seimo narys B. Pauža  Nomedai dovanojo  reikalingą buitinės technikos prietaisą, o vaikams įteikė krepšį saldžių lauktuvių.

N. Bliumienė pasidžiaugė, kad  šiemet visi šeimos nariai buvo sveiki, šventes pasitinka su gera nuotaika. Kalbėdamasi su Seimo nariu, moteris daugiausia dėmesio skyrė savo vaikams. Vyriausioji, Izabelė, jau kuria savarankišką gyvenimą, gimnazistas Jokūbas rimtai ruošiasi brandos egzaminams, gerai mokosi ir aštuntokas Rapolas. Abu Nomedos sūnūs - ambicingi vaikinai, žino, ko nori ir atkakliai to siekia. Jokūbas svajoja tapti karininku, todėl baigęs gimnaziją iškart planuoja užsirašyti į savanorius.

Dviems mažiausiems - Klaudijui ir Gerardui dar labai reikia mamos, todėl Nomeda kol kas nedirba. Tačiau ir namuose ji turi daugybę užsiėmimų - rūpintis keturiais vaikais nėra lengva.

Vyriausiajai rinkimų komisijai nusprendus sujungti Jurbarko ir Pagėgių savivaldybes į vieną rinkimų apygardą, socialdemokratas B. Pauža rudenį vyksiančiuose seimo rinkimuose sieks ir pagėgiškių palankumo. Išgirdusi šią žinią, N. Bliumienė apsidžiaugė. Moteris tikino, jog būtų gerai turėti Seimo narį, kuriam iš tiesų rūpi rinkėjai. Pasidomėjusi internete, ji susidarė nuomonę, kad Jurbarke žmonės gerbia ir pasitiki B. Pauža.

 "Tikėkite, kad viskas, ką darote, eina į žmones. Jie supranta tikrąsias vertybes - kompetenciją,  pastovumą, sugebėjimas suprasti paprastų žmonių problemas ir į jas įsigilinti" ,- tris kadencijas seime dirbančiam B. Paužai sakė  N. Bliumienė.

Šiemet, prieš šias šv. Kalėdas seimo narys  B. Pauža aplankė tris daugiavaikes šeimas, linkėjo visokeriopos sėkmės, dovanojo joms skanėstų kalėdiniam stalui ir namų ūkyje reikalingos buitinės technikos.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-01-04
pavardės įdomios. ko apie šeimos tėvelį neužsiminama? ko tas Pauža iš vis pas tuos žmones landžioja ir trikdo jų gyvenimą, tarsi tai būtų geras ženklas kad šeimoms reikalingi kažkokie nepažįstami tipai iš neaišku kur. Atrodo kad tos šeimos tarsi jau priverstos net už šiaudo griebtis.

Negi padoru taip daryti: darau prielaidą kad turėjo žiūrėti į kažkokias duomenų bazes ar rinkti duomenis apie žmones išsirinkti kurie turi daug vaikų po to pasikviesti korespondentus ir užgriūti kaip perkūnas iš giedro dangaus ir vien tik tam kad parašyti straipsnelį nes kažkokiam patarėjui kažkas atrodo apie demokratijos procesą.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pilietis2016-01-04
Dar nerinkom, dar tik rinksim Komentaras patinka Komentaras nepatinka
JAI TAIP IŠ ŠIRDIES REMTU TAIP NESIREKLAMUOTU 2016-01-04
priklauso jai yra to rajono seimunas tam ir rinkom kad tokias šeimas remtu O NE Į KIŠENE KIŠTU Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad pasuose bus galima rašyti asmenvardžius su q, x, w raidėmis?