Valdžia nusilenkė geriausiems rajono sportininkams ir jų treneriams

2016-01-04, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Padėkos ir premijos įteiktos 26 rajono sportininkams bei 8 jų treneriams.
Padėkos ir premijos įteiktos 26 rajono sportininkams bei 8 jų treneriams.

Praėjusią savaitę Šilutės rajono valdžios vyrai ištarė gražiausius padėkos žodžius, įteikė padėkas ir premijas pamario krašto geriausiems sportininkams bei jų treneriams.

Sportininkai išsiskyrė iš kitų savivaldybių sportininkų

Ceremonija suorganizuota Hugo Šojaus dvaro reprezentacinėje salėje. „Metai eina į pabaigą. Džiugu, kad galime susitikti su sportininkais ne tik pasidžiaugti, pasveikinti, bet juos ir pristatyti visuomenei. Kaip ir kultūros srityje mes pristatome savo rajoną, taip ir sportininkai reklamuoja ir pristato mūsų rajoną. Tai labai svarbu. Mūsų sportininkai tikrai išsiskyrė iš kitų savivaldybių sportininkų tiek mūsų valstybėje, tiek už jos ribų. Mūsų sportininkai pasiekė tikrai puikių rezultatų“, - sveikinimo kalbą sakė Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Jis linkėjo gerų ateinančių metų, pasiekti dar daug gerų rezultatų. Sveikino ir Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis bei administracijos direktorius Sigitas Šeputis.

Sportininkų 2015 metų veiklą apžvelgė ir pristatė Sporto tarybos pirmininkas, Savivaldybės tarybos narys Arūnas Pupšys. „Kiekvienais metais galime didžiuotis puikiais pasiekimais, kurie garsina ne tik Šilutės rajoną, Lietuvą, bet ir Europą“, - sakė jis. Per 2015 metus rajono sportininkai tarptautinėse varžybose iškovojo vieną aukso ir vieną bronzos medalį, o Europos sporto žaidynėse Prancūzijoje dziudo meistrai-veteranai iškovojo 3 medalius. Lietuvos čempionatuose suaugusieji iškovojo bokso srityje 7, sunkiosios atletikos 4 ir rankų lenkime 5 medalius.

Šilutės sporto mokyklos jaunimo sąskaitoje – 86 medaliai. 2015 metais šilutiškius labiausiai vertė didžiuotis Eglė Vaitkutė, kuri Europos rankų lenkimo čempionate iškovojo I vietą, bei Gvidas Galinauskas, kuris Europos jaunių krepšinio čempionate iškovojo III vietą.

Priklauso nuo nusiteikimo ir ryžto

Pasak A. Pupšio, 2016-aisiais laukia olimpinės žaidynės. „Manau, kad kai kurie iš jūsų turi realią galimybę ten patekti ir kovoti dėl medalių. Ar tai jums pavyks padaryti? Priklauso nuo jūsų nusiteikimo ir ryžto. Jūsų pasiekimai būtų dovana Šilutės sporto mokyklai 60-ies metų sukakties proga“, - tęsė kalbą politikas. Jis teigė, kad Šilutės rajono savivaldybės administracija bei politikai daro viską, kad sportuojantiems būtų sudarytos geros sąlygos sportuoti ir siekti aukštų rezultatų. Šiuo metu jau įrengtos dvi multifunkcės aikštės prie Šilutės pirmosios gimnazijos ir Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, statoma sporto salė prie Šilutės Vydūno gimnazijos. Statybos darbus planuojama užbaigti 2016 metais. Taip pat vykdomi Šilutės miesto daugiafunkcio sporto komplekso projektavimo darbai. „Tikrai tikiu, kad Šilutės jaunimas neatitrūks nuo sportiško gyvenimo, garsins ir toliau savo kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, - dėstė A. Pupšys.

Tądien mero padėkomis ir piniginėmis premijomis už aukštus sportinius pasiekimus bei Šilutės vardo garsinimą apdovanoti sportininkai: Matas Vilkas, Eglė Vaitkutė, Osvaldas Girskis, Karolis Jovaiša, Artūras Kundriašovas, Evaldas Petrauskas, Edgaras Skurdelis, Deividas Girulis, Paulius Petronis, Lina Miklovytė, Laura Buterlevičiūtė, Austėja Aučiūtė, Ignas Smitas, Tomas Olberkis, Giedrius Norkus, Vytautas Balsis, Robertas Jokulis, Mindaugas Sidabras, Petras Bartkus, Vilintas Kuras, Gintaras Burzdžius, Donatas Anuškevičius, Rokas Radavičius, Lukas Kordušas, Tomas Lin-čin-chai, Gvidas Galinauskas.

Mero padėkos už nuoširdų jaunųjų sportininkų ugdymą įteiktos treneriams Jonui Piekautui,  Vincui Murauskui, Liudui Čičirkai,  Laimiui Lin-čin-chai, Aleksandrui Pancerovui, Rimvydui Lukočiui,  Kęstučiui Šerniui bei Rojui Rimkui.


Straipsnio komentarai

nerius2016-01-08
kur futbolistai dingo Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-06
ar žinot kad šunų lenktynėse greičiausiai bėgioja ne šunys, bet mechaninis zuikis? su šitais irgi panašios morkos figūruoja. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?