Naujametinis savaitgalis: vagystės, smurtas ir kiti įvykiai

2016-01-04, Tauragės AVPK informacija

Šiemet naujametinis savaitgalis buvo ypač ilgas, todėl Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai buvo pasiruošę užtikrinti viešąją tvarką bei gyventojų saugumą.

Minėtu laikotarpiu Tauragės apskr. VPK aptarnaujamoje teritorijoje buvo pradėta 17 ikiteisminių tyrimų, iš kurių 6 dėl galimų smurto atvejų. Žinoma, neapsieita ir be alkoholio. Štai  Šilutės r. neblaivi (2,00 prom. alkoholio) moteris po konflikto peiliu į nugarą dūrė 46 metų vyrui. Jis dėl patirtų sužalojimų buvo paguldytas į ligoninę. Smurto protrūkių Šilutėje būta ir daugiau – dar 2 vyrai kėlė ranką prieš savo sugyventines.

Savaitgalį darbo turėjo ne tik pareigūnai, bet ir ilgapirščiai. Niekam ne paslaptis, kad šventiniu laikotarpiu daug gyventojų išvyksta aplankyti artimųjų ir namus palieka be priežiūros. Pasinaudoję tuo, vagys sugebėjo apšvarinti 4 namus ir iš ten pavogti pinigus, aukso dirbinius ir kitus vertingus daiktus.

Tauragės apskr. VPK pareigūnai deda visas pastangas, kad išaiškinti įvykusias nelaimes bei vagystes ir džiaugiasi, kad vis tik daugeliui gyventojų šventes pavyko sutikti be didesnių incidentų. 


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?