Stoniškiuose - vakaras ,,Prie gerumo šviesos“.

2016-01-05, Stoniškių bendruomenės informacija

Stoniškių seniūnijos kultūros namuose vyko šventinis vakaras ,,Prie  gerumo šviesos“. Kultūros namų fojė surengta mugė, kurioje buvo galima nusipirkti kalvio darbų, mezginių, žvakių, kalėdinių vainikų, medžio dirbinių, arbatos, medaus, įvairių kepinių.

Renginys prasidėjo teatralizuota spektaklio ištrauka ,,Mergaitė su degtukais“. Pagrindinį vaidmenį atliko Stoniškių pagrindinės mokyklos mokinė Kamilė Jankevičiūtė. Vėliau šios mokyklos mokiniai dainavo ir šoko.

Šventinį vakarą vedė senojo miesto žibintininkas Augustas Reikertas, kuris į sceną kvietė ypatingai jautrias giesmes atlikti Rukų šv. Antano bažnyčios choristus bei Pagėgių kultūros centro moterų vokalinį ansambį.

Apie kalėdines šventes kalbėjo Rukų parapijos klebonas Vytautas Gedvainis. Jis priminė, kokios yra šitų švenčių tradicijos, prasmė.

Sulaukta daug svečių – šiltus palinkėjimus stoniškiečiams tarė Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, Savivaldybės tarybos nariai Vytautas Stanišauskaus ir Vida Gečienė, Stoniškių pagrindinės mokyklos direktorė Jūratė Mažutienė, Plaškių užkardos vadas majoras Vytautas Didžiūnaitis, Pagėgių kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė.

Kasmet tarti sveikinimo žodį į tokius tradicinius renginius yra kviečiamos stoniškiečių šeimos. Šįkart ši garbė teko S. ir J. Petrauskų šeimai, V.ir G. Barkauskams, L. Bungardienei ir L. Bagdonienei.

Vakaro pabaigoje žibintininkas į sceną pakvietė šio vakaro organizatores – Stoniškių bendruomenės pirmininkę Gražiną Stančaitienę, Stoniškių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoją ugdymui Daivą Budvytienę ir Pagėgių kultūros centro direktoriaus pavaduotoją Danutę Bardauskienę, kurios palinkėjo visiems sveikatos, laimės šeimose ir paprašė gerbiamą kleboną palaiminti stalo vaišes.

Salėje sklandė nuostabiai jauki nuotaika, sukurta ramiai degančių žvakelių, džiaugsmu ir meile spindinčios vaikų, tėvelių, senelių, svečių akys...


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-01-05
ypatingai jautrias giesmes prie gerumo šviesos senojo miesto žibintininkas. Ar nepatrūks tie karavanai? panašu kad atsikraustė alibaba ir 40 plėšikų ir statosi kažką panašaus į tą slaptažodžiais apsaugotą olą tik pūsdami pasakų ir dainelių dūmus ir miglas visiems į akis. ir taip į kiekvieną lietuvos kampelį ir užkampelį. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
2016-01-05
buvo puikus vakaras.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka