Sužaloto žmogaus „gydymui“ atidavė 2 tūkst. eurų

2016-01-05, Stasys BIELSKIS
colourbox.com nuotrauka
colourbox.com nuotrauka

Ilgasis, net keturių parų, kalėdinis savaitgalis kaip niekada iki šiol pažymėtas visokiais neblaivių asmenų siautėjimais, vagystėmis ir kitokiais nešventiškais darbais. O štai ilgasis naujametis savaitgalis praėjo ramiai – užregistruotas tik vienas nusikaltimas, panašu, kad nusikalstantieji elementai pavargo per Kalėdas ir dabar jau tik ilsėjosi...

Pakankamai daug darbo turėjo Pagėgių policijos pareigūnai. Tauragės apskr. VPK pateiktoje įvykių suvestinėje – pačios įvairiausios nusikalstamos veikos. Štai jau Kūčių rytą buvo užregistruoti trys įvykiai.

Apie 6 val. pastebėta, kad iš kiemo, esančio Pagėgių m. Rambyno gatvėje, buvo pavogtas moters (gim. 1963 m.) automobilis „Opel Astra“. Tos pačios dienos rytą, jo dar net nepasigedus, apie 5 val. 30 min., apgadintas automobilis pastebėtas Stoniškių seniūnijos Anužių kaimo miške. Įtariamasis sulaikytas.

Taip pat apie 6 val. Benininkų kaime gyvenanti moteris (gim. 1962 m.) pastebėjo, kad iš jos namų buvo pavogti maisto produktai, alkoholiniai gėrimai ir rūbai. Nuostolis – 70,9 eurų.

Apie 6 val. 30 min. gautas pranešimas, jog iš namų, esančių Stoniškių seniūnijoje, išėjo ir negrįžo vyras, gim. 1940 metais, turintis psichinę negalią. Tą pačią dieną, 20 val. 32 min., vyras rastas einantis keliu.

Pirmąją šv. Kalėdų dieną , apie 13 val., Stoniškių seniūnijos Mažaičių kaime gyvenantis vaikinas (gim. 1995 m.), būdamas neblaivus, panaudojo fizinį smurtą prieš taip pat neblaivų savo tėvą (gim. 1961 m.) suduodamas jam smūgius rankomis bei kojomis į įvairias kūno vietas. Įtariamasis sulaikytas.

Antrąją šv. Kalėdų dieną, apie 14 val. 5 min., Pagėgių m. Klaipėdos gatvėje neblaivus vyras (gim. 1989 m.) fizinio smurto būdu „auklėjo“ buvusią sugyventinę (gim. 1995 m.) -  trenkė jai delnu per skruostą. Įtariamasis irgi sulaikytas.

Gruodžio 25-ąją viename Pagėgių m. Vytauto gatvės daugiabutyje įvykdytos dvi vagystės. Apie 21 val. moteris pastebėjo, kad iš sandėliuko buvo pavogtas dviratis, nuostolis – 200 eurų. Apie 22 val. jos kaimynas pastebėjo, kad iš sandėliuko pavogtas ir jo dviratis, nuostolis – 100 eurų.

O bene didžiausią nuostolį patyrė Vilkyškių miestelyje gyvenanti moteris (gim. 1943 m.). Gruodžio 26-ąją, apie 19 val., jai į fiksuoto ryšio telefoną paskambinęs nepažįstamas asmuo prisistatė policijos pareigūnu ir pranešė, kad jos sūnus sužalojo kitą asmenį ir gydymo išlaidoms reikalingi pinigai. Tą pačią dieną, apie 20 val. 30 min., į jos namus atvyko nepažįstamas vyriškis ir iš moters paėmė 2 000 eurų. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Jau šiais metais, sausio 3-iosios naktį, apie 3 val., Vilkyškių seniūnijos Nausėdų kaimo miške nepažįstami vaikinai kaip reikiant sumaitojo automobilį „Opel Vectra“ – išdaužė stiklus, sulankstė bagažinės dangtį, įlenkė stogą. Nuostolis nustatinėjamas. Keturi įtariamieji - 18, 22, 22 ir 23 metų amžiaus, sulaikyti. Policijoje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Straipsnio komentarai

Angelė2016-01-05
Aš niekaip nesuprantu žmonių kodėl gavę tokį pranešimą neskambina "nelaimėliui". Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?