„Žiemos šokio“ metu surinktos lėšos skirtos mažiesiems

2016-01-05, „Šilokarčemos“ informacija
„Žiemos šokio“ metu surinka daugiau nei 800 eurų, už kuriuos nupirkta daugybė ypač reikalingų daiktų prasčiau gyvenančių šeimų vaikų buičiai ir sveikatai gerinti.
„Žiemos šokio“ metu surinka daugiau nei 800 eurų, už kuriuos nupirkta daugybė ypač reikalingų daiktų prasčiau gyvenančių šeimų vaikų buičiai ir sveikatai gerinti.

Penktus metus iš eilės miestui dovanojamas koncertas „Žiemos šokis“ šį kartą ne tik kvietė suktis šokių sūkury, besidžiaugiant jaunųjų šokėjų pasiekimais, bet ir tapti geresniems, prisidedant prie sunkiau gyvenančių šeimų buities pagerinimo. „Žiemos šokis“ tapo šokėjų dovana ir gerumo akcija: už surinktas lėšas buvo paremtos 12 sunkiai besiverčiančių šeimų iš 8 seniūnijų. 

Trijų miesto šokių klubų vadovės Jūratė Gricevičienė („Atėnė“), Loreta Stanelienė („Žvaigždūnė“ ) ir Asta Maigienė („Lūgnė“ ) šiemet susibūrė į asociaciją „Trys žuvys“ ir glaudžiai bendradarbiaudamos su Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių tarnyba kasmetį renginį „Žiemos šokis“ pavertė gerumo akcija. Jos metu surinkta 800 eurų. Gražią iniciatyvą palaikė ir Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, verslininkai Arūnas Jagminas (UAB „Polderiai“), Aivaras ir Kristina Monkai,  Valdas Mažutis (UAB „Valdvera“),  Šilutės r. visuomenės sveikatos biuras (direktorė Virginija Vaivadaitė), baldų parduotuvės „Ingada“ savininkė Dalia Dambrauskienė, šilutiškė Lina Maziliauskienė. 50 eurų surinko Šilutės pirmosios gimnazijos mokytojų kolektyvas, 100 eurų - „Žvaigždūnės“ klubo „Lyros“ grupės moterys.

Už įmonių, verslininkų ir koncerto žiūrovų suaukotus pinigus buvo nupirkta ir padovanotas ne vienas reikalingas daiktas šeimoms, tai – skalbyklė, vaikiška lovytė, rašomasis stalas, sofa-lova, šaldytuvas. Taip pat skirta ir finansinė parama skurstančioms šeimoms.

Be galo džiugu, kad šeimoms buvo nupirktos ir sveikatai būtinos priemonės - akinukai trims vaikams, gyvenantiems Rusnėje, Žemaičių Naumiestyje ir Šilutės seniūnijoje, vienai mergaitei nupirktas klausos aparatas. 

Dovanoti dovanas tiems, kuriems jos teikia ypatingai didelį džiaugsmą, yra prasminga. Ir Vaiko teisių tarnyba, ir asociacija „Trys žuvys“ dėkinga žmonėms, norėjusiems pasidalinti savo gerumu ir prisidėjusiems prie geresnio vaikų gyvenimo.


Straipsnio komentarai

..2016-01-06
tos "trys žuvys" asociacijos registracijos adresas - prestižinis: Parko g. 5. ten pat nesenai persiregistravo ir VšĮ Sporto ir sveikatingumo centras "Atėnai". Matyt ta "viešoji" veikla dosniai atsilygina ne tik morališkai. čia net nekalbant apie nieką. Man įdomiausia kaip ta asociacija gauna duomenis apie tuos žmones į kuriuos jie nusitaiko su savo "rėmimo" programomis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?