Nauji dalininkai ir papildomos lėšos

2016-01-06, „Šilokarčemos“ informacija
 Tarybos sprendimu VšĮ „Šilutės sportas“ krepšinio komandai „Šilutė“ skirtos papildomos lėšos Nacionalinės krepšinio lygos starto mokesčiui padengti.
Tarybos sprendimu VšĮ „Šilutės sportas“ krepšinio komandai „Šilutė“ skirtos papildomos lėšos Nacionalinės krepšinio lygos starto mokesčiui padengti.
Paskutiniame 2015 metų Savivaldybės tarybos posėdyje VšĮ „Šilutės sportas“ įstaigai priimti du reikšmingi sprendimai. Vienas jų – patvirtinti nauji įstaigos dalininkai.

Viešajai įstaigai „Šilutė sportas“ Tarybos posėdyje buvo skirtas ypatingas dėmesys. Įstaigai, turinčiai vyrų futbolo komandą „Šilutė“, kuri miestą atstovauja Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionate, ir vyrų krepšinio komandą „Šilutė“, kurios sportininkai žaidžia Nacionalinės krepšinio lygos pirmenybėse, nuo Naujųjų metų turi naujus dalininkus - tai Šilutės turizmo informacijos centras ir futbolo klubas „Šilutės veteranas“. Dalininkais jie taps, kai į „Šilutės sporto“ sąskaitą paaukos po 10 eurų.

Šis sprendimas buvo priimtas dėl galimybės ir toliau „Šilutės“ futbolo komandai atstovauti miestą Lietuvos futbolo federacijos I lygos čempionate. Iki šiol įstaiga neatitiko LFF licencijavimo taisyklių punkto, kuris nurodo, kad įstaiga privalo turėti bent tris dalininkus. Praėjusių metų sezone įstaiga federacijai buvo įsipareigojusi surasti naujus dalininkus, kitu atveju rizikavo prarasti licenciją ir galimybę žaisti LFF I lygoje. Taip pat įstaiga prarastų ir papildomas lėšas, kurias kiekvienais metais gauna iš UEFA už ugdomas vaikų futbolo komandas. Gaunamos solidarumo lėšos kasmet sudaro apie 15 000 eurų.  

Papildomos lėšos - krepšiniui

VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius pateikė prašymą Tarybai dėl papildomų lėšų skyrimo „Šilutės“ krepšinio komandos starto mokesčiui Nacionalinės krepšinio lygos sezone. Primename, kad šis mokestis 2015/2016 metais yra 4 000 eurų, o įstaiga yra sumokėjusi tik 1 000 eurų. Papildomos lėšos (1 121,39 eurų) Tarybos sprendimu skirtos iš Ugdymo kokybės ir sporto programos rezervo.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

...2016-01-26
Tu gal užsidaryk ir niekur neik iš namų Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-06
kai tokios skolos biudžete tai turėtų panaikinti šitą visą rėmimą bereikalingam ir beprasmiškam strakaliojimui pavadintą sportu ir šokiais ir bereikalingą garsų laidymą iš burnyčių pavadinta menais, operomis, chorais, etc.. kai garbingo amžiaus dėdės ir tetos dega kažkokiomis keistomis aistromis. kai išleidžiami milijonai dėl saujelės žmonių. Nes matai kai ne kurie šitie "visuomeniniai" veikėjai kažkaip labai moka verstis iš tos veiklos net susikraustė į prestižinę šilutės parko gatvę. Aišku prie to apkarpymo dar reiktų pridėti visą tą turizmo ir informacijos departamentą su tais knygšikininkystės puosėlėtojais. Dar ten tas liepų g švietimo puoselėjimo departamentas labai įdomus įdomus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka