Šilutiškis S. Česnulis jėgas bandys Lietuvos 19-mečių futbolo rinktinės trenerio pareigose

2016-01-06, „Šilokarčemos“ informacija
Svajūnas Česnulis nuo  gruodžio mėnesio stojo už Lietuvos U-19 rinktinės vairo.
Svajūnas Česnulis nuo gruodžio mėnesio stojo už Lietuvos U-19 rinktinės vairo.

Gruodžio mėnesio pirmąją dieną šilutiškis futbolo treneris stojo už Lietuvos devyniolikmečių (U-19) rinktinės vairo, kuri kausis atrankinėse Europos čempionato rungtynėse su Australijos, Azerbaidžano, Bosnijos ir Hercogovinos futbolininkais.

Penkiolika metų dirbantis futbolo treneriu ir dar tiek pat pats žaidęs Svajūnas Česnulis nebeįsivaizduoja savęs kitoje veikloje. Treneris pasakojo, kad futbolas įaugęs į jį tarsi papildomas organas. Jaunystėje ir pačiam tekę ne viena pergale pasidžiaugti. Prieš 25 metus atstovaujant Lietuvos U-21 futbolo rinktinę S. Česnulis su komanda iškovojo pirmąjį auksą Baltijos šalių čempionate, tapo geriausiu rinktinės žaidėju. Vėliau S. Česnulis yra žaidęs Panevėžio „Ekrano“, Kauno „Atleto“, „Šilutės“ komandose. Futbolininko duonos teko paragauti ir svečioje šalyje -  Vokietijoje.

Stoti už Lietuvos U-19 rinktinės vairo – didžiulis įvertinimas ir begalinė atsakomybė, tai ir džiaugsmas dirbti su gabiais bei talentingais futbolininkais. Kaip seksis rinktinei, pamatysime jau greitai – 2016 metų čempionate.

Šilutėje auga gabūs futbolininkai

Už Lietuvos futbolo U-19 rinktinės vairo stojęs Svajūnas komandai vadovaus drauge su Henriku Grigu, kuris yra žaidęs ir gynęs „Šilutė“ vardą. Rinktinės fizinio pasirengimo treneriu dirbs vaikų futbolo trenerio Rimo Čeliausko sūnus Marius Čeliauskas. Komandos sudėtyje matysime ir daugiau šilutiškių. Tai - Linas Mėgelaitis, kuris praėjusį sezoną jėgas bandė Italijoje, o šiuo metu dalyvauja ir peržiūroje Bolonijoje. Taip pat šilutiškis, puolėjo pozicijoje žaidžiantis Vilius Giedraitis, kuris atstovauja „Panevėžio“ komandai (LFF I lyga).


Straipsnio komentarai

gh2016-01-07
nuo kada australija europieciai
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-06
neatrodo kaip šilutiškiai. labiau kaip iš kur kai neina tai ateina. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?