Naumiestiškių kelionė į Vokietiją

2016-01-06, Laimonas Žvirblis, III b klasės mokinys

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos mokinės Gabija Naujokaitė  (II b kl.) bei Simona Arnašiūtė (III b kl.) jau keletą metų dalyvauja  respublikiniame vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“. Ir sekasi merginoms puikiai.

Neseniai, dideliam jaunųjų vertėjų džiaugsmui, jos buvo pakviestos su kitais šalies moksleiviais maloniai kelionei į Vokietiją. Tai ir nustebino, ir nudžiugino. Juk maloniausia ta žinia, kurios nesitiki. Kelionės dalyviai  aplankė Veimarą ir Leipcigą. Abu šie miestai įrašyti į UNESCO kultūrinio paveldo sąrašą.

Moksleiviai dalyvavo apžvalginėse ekskursijose, mėgavosi viešbučių teikiamais malonumais. Simonos ir Gabijos teigimu, didelį įspūdį paliko Veimaro senamiestis, Leipcigo bažnyčių architektūra, Panoramos bokštas, Augusto aikštė.

Kai moksleiviai lankėsi Veimare, ten vyko svogūnų šventė. Buvo galima ragauti gėrimų ir net saldainių, pagamintų iš svogūnų. Keturių dienų ekskursija, kurią finansavo Vaikų kūrybinės  iniciatyvos fondas, merginoms suteikė nepamirštamų įspūdžių ir naujų pažinčių. Anglų kalbos merginas moko mokytojos Danguolė Naujokienė ir Jurgita Beitienė. Ačiū joms už pagalbą ir įdėtą triūsą siekiant rezultato.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

.. to hm2016-01-06
reik mokėt atskirti pelus nuo grūdų. kas daugiau sveria ar kilogramas pūkų ar kilogramas vinių? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
hm2016-01-06
ir kodėl? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-06
aš tai neleisčiau savo vaikui važiuoti su tokiais kaip Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas.. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?