K. Komskis: pagrindinė užduotis kitoje kadencijoje – sulaikyti tautiečių migraciją

2016-01-07, Parengta pagal Seimo Pirmininko pavaduotojo sekretoriato informaciją
Seimo Pirmininko pavaduotojas „tvarkietis“ Kęstas Komskis.
Seimo Pirmininko pavaduotojas „tvarkietis“ Kęstas Komskis.

Baigėsi dar vieni metai, į pabaigą eina ir Seimo kadencija. Tad yra apie ką pasikalbėti. Tradiciškai apie praėjusių metų įvykius politinėje padangėje ir ateities prognozes kalbamės su Seimo Pirmininko pavaduotoju „tvarkiečiu“ Kęstu Komskiu.

- Metų pabaiga Jūsų partijai „Tvarka ir teisingumas“ nebuvo itin sėkminga. Gruodžio 30 dieną buvo pareikšti STT įtarimai. Kiek jie yra rimti? Kaip tai paveiks partijos dalyvavimą artėjančiuose rinkimuose į Seimą? Gal partija juose nedalyvaus?

- Asmeniškai aš šių įtarimų rimtais nelaikau. Per daug čia sutapimų. Vertinu tai tiesiog kaip atsaką į sėkmingą Prezidento Rolando Pakso reabilitavimo procesą. Pažiūrėkite, kai Seimo laikinoji tyrimų komisija dėl Prezidento R. Pakso pilietinių ir politinių teisių atkūrimo dar 2014 metų rugsėjo 24 d. pateikė išvadas, palankias R. Paksui, nepraėjus nė mėnesiui buvo įvykdytas partijos dokumentų poėmis. Ir vėl, kai ta pati komisija savo išvadas oficialiai pristatė Seimui 2015 metų gruodžio 23 d. ir Seimas joms pritarė, praėjus vos savaitei pareiškiami įtarimai. Akivaizdu, kad rinkimai prasideda jau dabar. Tiesiog siekiama pašalinti iš kelio stiprius oponentus.

Galiu patikinti, kad partija rinkimuose tikrai dalyvaus, nes jokių sankcijų jai nėra pareikšta, partijos veikla nėra sustabdyta. Manau, teisėtvarka į visus klausimus atsakys ir atsakys greičiau nei įvyks rinkimai. Nėra priežasčių, dėl kurių galėtume atsisakyti dalyvauti rinkimuose.

- Tuomet kokius tikslus asmeniškai Jūs ir Jūsų partija kelia kitai kadencijai, su kokia rinkimų programa eisite į rinkimus?

- Vienas iš pagrindinių tikslų – sukurti programą, padėsiančią atgaivinti regionus, ir ją įgyvendinti. Ši programa turi apimti ne tik idėjinius pasiūlymus, bet turi būti paremta ir realiomis lėšomis, numatytomis lengvatomis įsigyjant būstus, kuriant naujus verslus, naujas darbo vietas. Regionuose turi būti telkiamos pagrindinės investicijos, turi būti sukurta ir jiems sėkmingai gyvuoti reikalinga įstatyminė bazė. Privalome dėti visas pastangas ir siekti, kad netaptume vieno miesto, t. y., Vilniaus, valstybe, kaip tai atsitiko Latvijoje.

Pats pagrindinis tikslas ir svarbiausias uždavinys kitoje kadencijoje – sulaikyti tautiečių migraciją. Šiandien vis dar vyksta didelė emigracija arba į užsienį, arba į tą patį Vilnių. Į regionus beveik niekas nebegrįžta, iš jų tik bėga. Stengsimės sukurti strategiją, kuri realiai padėtų ne tik kad sugrąžinti žmones į Lietuvą, bet ir sulaikyti dar neišvykusius. Tai pats svarbiausias darbas, kurį, jei būsiu išrinktas į Seimą, norėsiu padaryti.

- Kokius rinkimus prognozuojate? Gal bus kokių naujienų? O galbūt svarstote jungtis su kokiomis kitomis politinėmis jėgomis?

- Dabartiniu metu jau tampa įprasta, kad partijos jungiasi. Jų iš tiesų Lietuvoje yra per daug, todėl tai yra visai sveikintinas dalykas. Į Seimą išrenkamos tik kokios 6 ar 7 partijos. Matosi, kad tos mažesnės, kurios jaučia, jog nepateks į Seimą po rinkimų, pačios ieško sąlyčio taškų, pačios imasi iniciatyvos kalbėtis, derėtis. Vis dėlto renkantis ar jungiantis būtinai žiūrėtume programinių nuostatų suderinamumą, galimybes sklandžiai ir kryptingai dirbti kartu. Kol kas nieko konkretaus omenyje neturiu, bet mes visada atviri pasiūlymams.

- Naujasis Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis (buvęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ narys, pirmininko pirmasis pavaduotojas) yra išsakęs mintį, kad vis tiek anksčiau ar vėliau „tvarkiečiai“ prie „darbiečių: prisijungs. Kokia Jūsų nuomonė apie tai?

- Akivaizdu, kad V. Mazuronis save tiesiog drąsina, tačiau šiandien jau ne paslaptis, jog Darbo partija yra draskoma vidinių nesutarimų, ypač nesutaria L. Graužinienė ir V. Mazuronis. Tai, kad partiją prieš pat rinkimus paliko jos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas, taip pat neturės teigiamos įtakos jai, nes, reikia pripažinti, Viktoras buvo partijos siela, pagrindinė jėga, kuri palaiko ir pritraukia rinkėją. Dabar partijai gresia netekti savo veido, savo dvasios.

Kol kas „darbiečiai“, akivaizdu, „Tvarką ir teisingumą“ laiko stipriais konkurentais. Tai parodė ir jų balsavimas dėl Konstitucijos pakeitimo, susijusio su Prezidento R. Pakso galimybe dalyvauti rinkimuose. balsavo 83 Seimo nariai. Pritrūko tik 11 balsų, kad Konstitucijos pataisai būtų pritarta. Deja, 15 „darbiečių“ Seimo narių balsavime nedalyvavo, tai ir užkirto kelią R. Paksui kol kas susigrąžinti savo teises ir laisves dalyvauti rinkimuose.

Labai norėčiau palinkėti, kad Darbo partija nekariautų su „Tvarka ir teisingumu“, o ieškotų naujų rinkėjų. Dabar jie mano, kad iš „tvarkiečių“ atims dalį rinkėjų ir taip „išplauks“. Galbūt ir gali atimti, tačiau tik vos 2 procentus rinkėjų, kurie jų tikrai neišgelbės.

Taigi bent jau kol kas daug galimybių mums susijungti aš nematau, nes yra nemažai išsiskiriančių nuomonių. „Darbiečiai“ daugiau užsiima populizmu. Kad ir dėl minimalaus atlyginimo kėlimo. Iš pradžių mes tai idėjai pritarėme, tačiau vėliau pamatėme, kad tai nėra išeitis Lietuvai ir jos žmonėms. Jei keliame minimalų atlyginimą, tai proporcingai turėtume kelti atlyginimus ir visiems kitiems kvalifikuotiems, tačiau nedaug uždirbantiems žmonėms. Turiu omenyje policijos, kultūros, meno, švietimo darbuotojus, valstybės tarnautojus, medikus ir ligoninių personalą bei daugelį kitų. Priešingu atveju jauni išsilavinę žmonės neturi motyvacijos siekti karjeros, kelti kvalifikacijos, tobulintis, nes atlygis vis tiek beveik nesiskiria nuo minimalaus.

Mano nuomone, turi būti labai palaikomas ir skatinamas smulkusis bei vidutinis verslas, kuriamos naujos darbo vietos, tik tuomet natūraliai ir atlyginimai kils. Į tai ir turėtume orientuotis, o ne garsiai rėkauti apie tuos keletą eurų prie minimalios algos ar pensijos.

- Gyvenimas kasmet eina į priekį, vis kas nors statoma, renovuojama, atidaroma, uždaroma, reformuojama. Ir tai tarsi vyksta savaime. Niekad nesusimąstome, kas už visų šių darbų stovi. Papasakokite, ką konkrečiai nuveikėte Šilutėje ir Pagėgiuose.

- Iš tiesų, kaip ir kasmet, tų darbų buvo nuveikta nemažai. Buvo atnaujinti, suremontuoti 4 darželiai Šilutėje ir rajone bei įrengta ir atidaryta papildoma darželio grupė su sporto sale Pagėgiuose. Gautas finansavimas ir pradėta Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpų renovacija. Daug pastangų buvo įdėta ir į daugiabučių modernizavimą. Šilutėje pradėti modernizuoti mažiausiai 6 daugiabučiai. Pradėtas ir baigtas ne vienos aikštelės prie daugiabučių namų įrengimas, atnaujinimas. Buvo išasfaltuota gatvė ir Pagėgių savivaldybės Rukų gyvenvietėje. Deja, Vyriausybė savo pažadų neištesėjo ir savivaldybėms šių išlaidų nepadengė. Tikimės, kad kitais metais tai bus padaryta ir savivaldybėms skolų neliks.

Pagėgiuose Martyno Jankaus muziejus pasipildė naujomis patalpomis. Šalia muziejaus buvo pastatyta nauja klėtis, kuri bus pritaikyta naudoti įvairių renginių, plenerų, parodų metu. Visiškai pabaigti įrengti nauji Pagėgių vaikų globos namai.

Yra ir rezultatyvių, tačiau dar nematomų darbų, t. y., tam tikriems objektams jau numatytos lėšos biudžete ir kitais metais bus pradėti darbai. Daugiausia tai yra žvyrkelių asfaltavimo, aikštelių įrengimo darbai. Šilutės rajone numatyta išasfaltuoti net 6 kilometrus žvyrkelių. Pagėgiuose taip pat numatyti asfaltavimo darbai per kai kurias gyvenvietes, asfaltuojamas kelias Šereitlaukio kaimo link. Taip pat kitais metais planuojame suremontuoti tris vaikų darželius Šilutėje. Pradėsime Šilutės ligoninės 3-iojo aukšto (Neurologijos skyriaus) remontą. Tikimės, kad bus pradėta renovuoti ir M. Jankaus pagrindinė mokykla. Taip pat tęsime automobilių stovėjimo aikštelių prie daugiabučių atnaujinimą.

Pagėgiuose yra numatyta pradėti remontuoti buvusių vaikų globos namų pastatą, pritaikant dalį jo administracinėms patalpoms. Tikimės, kad Pagėgiuose prasidės ir sporto centro su nedideliu baseinu prie pradinės mokyklos statyba. Taip pat pradedamas Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos renovavimas ir naujos sporto salės statyba.

- Kaip įvertintumėte praėjusius metus, politinius įvykius. Kokie momentai įsiminė?

- 2015-aisiais vyko savivaldybių rinkimai. Politiniame gyvenime tai buvo bene ryškiausias įvykis, mat pirmą kartą buvo surengti ir tiesioginiai merų rinkimai. Mūsų partijos „Tvarka ir teisingumas“ Šilutės ir Pagėgių skyriams jie buvo itin sėkmingi. Savivaldybėse, tiek Pagėgių, tiek Šilutės, valdžioje įsitvirtino „Tvarkos ir teisingumo“ atstovai, tiesiogiai buvo išrinkti „tvarkiečių“ merai. Dėl to labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi.

- Paskutiniu metu daug diskusijų ir įvairių vertinimų sukėlė Vyriausiosios rinkimų komisijos vykdomas rinkimų apygardų perskirstymas, kuris palietė ir pamario kraštą. Kaip vertinate siūlomas naujas Šilutės ir Pagėgių-Jurbarko apygardas? Kurioje ketinate kandidatuoti šiais metais vyksiančiuose Seimo rinkimuose?

- Kol nėra oficialios VRK informacijos, o jos dar ir nėra, nepaisant to, kad pateiktas septintas apygardų perskirstymo variantas kol kas yra laikomas galutiniu, neskubėsiu priimti jokio sprendimo. Galiu pasakyti tik tiek, kad jei Šilutės apygarda liks vientisa, nesuskaldyta, labiau linkstu pasirinkti kandidatuoti joje, nes čia esu numatęs dar ne vieną darbą padaryti, galų gale, pradėtus darbus pabaigti. Juo labiau, kad Šilutei reikia didesnės pagalbos. Pavyzdžiui, planuose yra laisvalaikio ir sporto centro įrengimas, tos pačios jau visiems įkyrėjusios Rusnės estakados klausimas, kadetų mokyklos įkūrimas, kad galėtume jau nuo šių metų rugsėjo rinkti vaikus, ir daugelis kitų sumanymų. O Pagėgiuose pagrindiniai darbai jau yra padaryti.

Kitu atveju, t. y., jei apygardų ribos vis dėlto bus tokios, kokios numatytos paskutiniame plane, tuomet dar svarstysiu. Žinoma, sprendimą lems ne vien mano norai. Apygardos pasirinkimo klausimas bus svarstomas partijos vadovybėje. Šiandien tiek Pagėgių, tiek Šilutės „Tvarkos ir teisingumo“ komandos yra stiprios ir tikrai padės kandidatams, nesvarbu kas jie bus, siekti geriausio rezultato.

- Ačiū už pokalbį.


Straipsnio komentarai

ngohue2016-04-19
It's perfect for those students, who want to study about this faculty. I like the news that you have written in a detail.<a href="http://pianotiles2.com/">Piano Tiles 2 game</a> online, <a href="http://scorehero.net">Score Hero</a>, <a href="http://dreamleaguesoccer.net/">Dream League Soccer</a>, <a href="http://b612az.com">b612</a> and <a href="http://descargarb612az.com/">descargar b612</a>, <a href="http://stick-rpg2.com">Stick RPG 2</a>. How about you? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pawan Kumar2016-03-28
Finally you've done something super cool I can share with everyone :) <a href="http://showboxappdl.org/">you can check out their download section for the latest version</a> <a href="https://movieboxappdl.com/">this is literally the best app ever</a> Komentaras patinka Komentaras nepatinka
nemoahmed2016-01-30
سعيًا منا على راحة عملائنا الكرام بالمملكة العربية السعودية نقدم خدماتنا في كلًا من شمال وشرق وغرب وجنوب ، وذلك في مجال التنظيف لكل من المنازل والبيوت والشقق والفلل والقصور، خدمات نقل وتنظيف وتخزين وشراء وبيع جميع قطع الأثاث، وخدمات مكافحة الحشرات ورش المبيدات وكذلك وتنظيف وتسليك البيارات والمجاري، بالإضافة إلي تنظيف الخزانات والكشف عن تسريبات المياه والقيام بأعمال العزل الحراري والمائي لأسطح المباني، وذلك حرصًا منا على تقديم خدمات متكاملة لعملائنا الكرام في الرياض .
حيث يستطيع عملائنا الكرام في الرياض وعملائنا الكرام في جدة وعملائنا الكرام في الدمام وعملائنا الكرام في الجبيل وعملائنا الكرام في الخرج الحصول علي خدمات التنظيف عن طريق شركة<a href="https://dsb-lab.com/">شركة ركن العربي</a>
، ففي الرياض يستطيع عملائنا الحصول علي خدمات التنظيف على أيدي خبراء ، <a href="https://dsb-lab.com/cleaning-company-in-riyadh/">شركة نظافة بالرياض</a>، <a href="https://dsb-lab.com/apartments-cleaning-company-in-riyadh/">شركة تنظيف شقق بالرياض</a>، شركة تنظيف بالرياض، <a href="https://dsb-lab.com/cleaning-and-glass-facades-in-riyadh-company/">شركة تنظيف واجهات زجاج بالرياض</a>، <a href="https://dsb-lab.com/cleaning-the-facades-of-stone-company-in-riyadh/">شركة تنظيف واجهات حجر بالرياض</a>، <a href="https://dsb-lab.com/carpets-cleaning-company-in-riyadh/">شركة تنظيف موكيت بالرياض</a>، <a href="https://dsb-lab.com/company-cleaning-houses-in-riyadh/">شركة تنظيف منازل بالرياض</a>، شركة تنظيف مسابح بالرياض،<a href="https://dsb-lab.com/sofa-cleaning-company-in-riyadh/">شركة تنظيف كنب بالرياض</a>، <a href="https://dsb-lab.com/villas-cleaning-company-in-riyadh/">شركة تنظيف فلل بالرياض</a>، <a href="https://dsb-lab.com/cleaning-company-palaces-in-riyadh/">شركة تنظيف قصور بالرياض</a>، شركة تنظيف سجاد بالرياض، <a href="https://dsb-lab.com/groves-cleaning-company-in-riyadh/">شركة تنظيف بيارات بالرياض</a>،<a href="https://dsb-lab.com/councils-cleaning-company-in-riyadh/">شركة تنظيف مجالس بالرياض</a>، شركة تنظيف خزانات المياه بالرياض، شركة تنظيف خزانات بالرياض.

Komentaras patinka Komentaras nepatinka
lmx2016-01-23
<P>Three <a href="http://www.cheap-nike-shoes.net/"><strong>nike shoes</strong></a> square <a href="http://www.uggs-outletboots.in.net/"><strong>ugg boots outlet</strong></a> wooden <a href="http://www.ralphlaurenepolo.com/"><strong>ralph lauren outlet</strong></a> table <a href="http://www.tiffany-andco.com.au/"><strong>tiffany and co australia</strong></a> makes <a href="http://www.wedding--dresses.ca/"><strong>prom dresses</strong></a> up <a href="http://www.softballbats.in.net/"><strong>baseball bats</strong></a> a <a href="http://www.swarovski--uk.me.uk/"><strong>swarovski jewelry</strong></a> large <a href="http://www.ferragamoshoes.in.net/"><strong>ferragamo</strong></a> elongated table, <a href="http://www.jordanretro.org/"><strong>air jordan retro</strong></a> placed <a href="http://www.truereligionjeans.net.co/"><strong>true religion outlet</strong></a> on <a href="http://www.michaelkors.com.se/"><strong>michael kors v?skor</strong></a> the <a href="http://www.ugg-boots.us.org/"><strong>uggs on sale</strong></a> desktop <a href="http://www.soccer-shoes.us.com/"><strong>indoor soccer shoes</strong></a> steamed <a href="http://www.nike-shoes-canada.ca/"><strong>nike store</strong></a> rice <a href="http://www.beatsbydrdre.co.com/"><strong>beats by dre</strong></a> dishes, <a href="http://www.oakley--sunglasses.com.au/"><strong>oakley</strong></a> main <a href="http://www.louis-vuitton-taschen.com.de/"><strong>louis vuitton taschen</strong></a> Ling <a href="http://www.raybanwayfarer.in.net/"><strong>cheap ray ban</strong></a> Ling <a href="http://www.nikefree5.net/"><strong>free running</strong></a> Cheng <a href="http://www.uggscanada.ca/"><strong>uggs</strong></a> industry <a href="http://www.ralph-laurens.co.uk/"><strong>polo ralph lauren</strong></a> and <a href="http://www.new-balance.ca/"><strong>new balance canada</strong></a> everyone <a href="http://www.burberryoutletonlinesale.in.net/"><strong>burberry sale</strong></a> sat <a href="http://www.longchamp-handbags.us.com/"><strong>long champ</strong></a> theme, <a href="http://www.coachhandbags2016.us.com/"><strong>coach bags</strong></a> both <a href="http://www.lululemonoutlet.gb.net/"><strong>yoga pants</strong></a> sides <a href="http://www.hermes-outlet.com.co/"><strong>hermes</strong></a> are <a href="http://www.nike-skor.com.se/"><strong>nike.se</strong></a> the <a href="http://www.outletonline-michaelkors.com/"><strong>michael kors outlet online</strong></a> sister <a href="http://www.airjordanshoes2015.com/"><strong>jordan shoes</strong></a> and <a href="http://www.rayban-sunglasses.us.org/"><strong>ray ban sunglasses outlet</strong></a> the <a href="http://www.yoga-pants.net.co/"><strong>lululemon</strong></a> third <a href="http://www.nike-air-max.us/"><strong>air max 2015</strong></a> brother <a href="http://www.rolex-watches.us.com/"><strong>rolex watches for sale</strong></a> Guerlain <a href="http://www.ralph-lauren.com.au/"><strong>ralph lauren</strong></a> Du <a href="http://www.rolexwatchesforsale.us.com/"><strong>rolex watch</strong></a> Ling <a href="http://www.toryburch-sandals.in.net/"><strong>tory burch outlet</strong></a> Chengzhi, <a href="http://www.uggboots.net.co/"><strong>ugg australia</strong></a> Du <a href="http://www.michaelkorsbags.us.org/"><strong>michael kors outlet online sale</strong></a> Guerlain <a href="http://www.nikeskos.dk/"><strong>nike.dk</strong></a> side <a href="http://www.pulseras-pandora.com.es/"><strong>pandora</strong></a> is <a href="http://www.oakleysunglassescheap.in.net/"><strong>cheap oakley</strong></a> Du <a href="http://www.bottega-veneta.us.com/"><strong>bottega veneta</strong></a> Heng <a href="http://www.abercrombieand-fitch.ca/"><strong>abercrombie</strong></a> and her two <a href="http://www.juicycoutureoutlet.net.co/"><strong>juicy couture handbags</strong></a> sons, <a href="http://www.christian-louboutinshoes.com.co/"><strong>louboutin shoes</strong></a> Dufy, <a href="http://www.coco-chanel.com.de/"><strong>coco chanel</strong></a> and <a href="http://www.pandora-charms.org.uk/"><strong>pandora charms</strong></a> the <a href="http://www.converse.com.de/"><strong>converse chucks</strong></a> two <a href="http://www.vans-schuhe.com.de/"><strong>vans schuhe</strong></a> girls <a href="http://www.longchamp.com.de/"><strong>longchamp taschen</strong></a> 凌承志 <a href="http://www.louis-vuittonoutletcanada.ca/"><strong>louis vuitton</strong></a> side, <a href="http://www.louis-vuitton-australia.com.au/"><strong>louis vuitton australia</strong></a> it <a href="http://www.designerhandbagsoutlet.net.co/"><strong>handbags outlet</strong></a> is <a href="http://www.nike-air-max.com.au/"><strong>air max</strong></a> his <a href="http://www.polo-outlets.com.co/"><strong>ralph lauren outlet</strong></a> brother's <a href="http://www.nikefactory.org/"><strong>nike shoes</strong></a> daughter, <a href="http://www.basketballshoes.com.co/"><strong>cheap basketball shoes</strong></a> and <a href="http://www.louisvuittons.com.co/"><strong>vuitton handbags</strong></a> Ling <a href="http://www.michael-kors-outlet.us.org/"><strong>michaelkors.com</strong></a> Ling <a href="http://www.replica-watches.com.co/"><strong>rolex watches</strong></a> language <a href="http://www.chanelhandbags.net.in/"><strong>chanel bags</strong></a> poetry <a href="http://www.nike-rosherun.nl/"><strong>nike roshe</strong></a> XuanXuan.</P>
<P></P>
<P>Langkawi <a href="http://www.nike-air-max.ca/"><strong>nike air max</strong></a> three <a href="http://www.abercrombiefitchsale.com/"><strong>abercrombie kids</strong></a> brothers, <a href="http://www.replicahandbags.in.net/"><strong>knockoff handbags</strong></a> big <a href="http://www.maccosmetics.net.co/"><strong>m a c cosmetics</strong></a> Geling <a href="http://www.insanity-workout.us.com/"><strong>insanity workout calendar</strong></a> bearing <a href="http://www.polo-ralph-lauren.de/"><strong>polo ralph</strong></a> industry, <a href="http://www.ugg-boots-australia.com.au/"><strong>ugg boots</strong></a> the <a href="http://www.tommy-hilfiger.com.de/"><strong>hilfiger online shop</strong></a> second <a href="http://www.michaelkors.co.nl/"><strong>michael kors</strong></a> Lingcheng <a href="http://www.nike-schoenen.co.nl/"><strong>nike schoenen</strong></a> Hui, <a href="http://www.michael-kors-australia.com.au/"><strong>michael kors</strong></a> youngest <a href="http://www.tommyhilfiger.net.co/"><strong>tommy hilfiger outlet</strong></a> Ling <a href="http://www.cheapmichaelkors.us.org/"><strong>michael kors</strong></a> Chengzhi, <a href="http://www.ugg-australia.in.net/"><strong>uggaustralia.com</strong></a> Ling <a href="http://www.burberry-outletstore.net/"><strong>burberry outlet store</strong></a> Chenghui <a href="http://www.cheap-baseballbats.net/"><strong>softball bats</strong></a> a <a href="http://www.swarovski-online-shop.de/"><strong>swarovski online</strong></a> decade <a href="http://www.longchamp.us.org/"><strong>longchamp outlet</strong></a> ago <a href="http://www.christian-louboutin-shoes.ca/"><strong>red bottom shoes</strong></a> to <a href="http://www.eyeglassframes.in.net/"><strong>glasses frames</strong></a> break <a href="http://www.hermesbags.jp.net/"><strong>hermes belt</strong></a> Kaiyuan <a href="http://www.uggboots.com.de/"><strong>ugg boots</strong></a> territory <a href="http://www.abercrombie-kids.us.com/"><strong>abercrombie.com</strong></a> obsessions, <a href="http://www.oakley.com.de/"><strong>oakley</strong></a> accidentally <a href="http://www.christianlouboutinshoesoutlet.org/"><strong>christian louboutin shoes</strong></a> died <a href="http://www.bcbg-max-azria.ca/"><strong>bcbg max azria</strong></a> of <a href="http://www.michaelkorsoutlet-online.ar.com/"><strong>michael kors outlet</strong></a> violence, <a href="http://www.michael--kors.us.com/"><strong>michael kors handbags</strong></a> wife <a href="http://www.nike-huarache.nl/"><strong>nike huarache</strong></a> Du <a href="http://www.yoga-pants.ca/"><strong>lululemon canada</strong></a> Guerlain <a href="http://www.raybans.us.org/"><strong>ray-ban sunglasses</strong></a> and <a href="http://www.toryburchsale.com.co/"><strong>tory burch shoes</strong></a> her <a href="http://www.michael-kors-taschen.com.de/"><strong>michael kors taschen</strong></a> two <a href="http://www.pandora.com.de/"><strong>pandora schmuck</strong></a> sons <a href="http://www.converse.net.co/"><strong>converse shoes</strong></a> with <a href="http://www.ralphslaurenoutlet.co.uk/"><strong>polo ralph</strong></a> her <a href="http://www.uggs-onsale.net/"><strong>ugg boots clearance</strong></a> surname <a href="http://www.truereligion-outlet.us.org/"><strong>cheap true religion</strong></a> Du <a href="http://www.lauren-ralph.co.uk/"><strong>ralph lauren outlet online</strong></a> Heng, <a href="http://www.rosherun.org.uk/"><strong>nike roshe</strong></a> Du <a href="http://www.woolrich-clearance.com/"><strong>woolrich jackets</strong></a> Flying <a href="http://www.burberryoutlet-sale.in.net/"><strong>burberry outlet online</strong></a> stay in <a href="http://www.christian--louboutin.in.net/"><strong>christian louboutin shoes</strong></a> Langkawi, <a href="http://www.adidas.com.se/"><strong>adidas.se</strong></a> Langkawi <a href="http://www.coach-factoryoutlet.net.co/"><strong>coach factory</strong></a> aid resources <a href="http://www.swarovski-crystal.us.com/"><strong>swarovski jewelry</strong></a> to <a href="http://www.michaelkorsoutletonline-sale.us.com/"><strong>michael kors handbags</strong></a> continue <a href="http://www.converse-shoes.net/"><strong>converse sneakers</strong></a> practicing.</P>
<P></P>
<P>In this <a href="http://www.michaeljordan.com.de/"><strong>michael jordan</strong></a> world <a href="http://www.cheapjerseys.com.co/"><strong>nfl jerseys</strong></a> in <a href="http://www.nike-air-max.com.se/"><strong>nike air max</strong></a> the <a href="http://www.nikestore.com.de/"><strong>nike shop</strong></a> name <a href="http://www.celine-bags.org/"><strong>celine bags</strong></a> of <a href="http://www.chanel-bags.com.co/"><strong>chanel handbags</strong></a> spiritual domain, with <a href="http://www.ralphlaurenonlineshop.de/"><strong>ralph lauren</strong></a> the <a href="http://www.thomas-sabo.com.de/"><strong>thomas sabo</strong></a> vast <a href="http://www.rosheruns.us/"><strong>roshe run</strong></a> expanse <a href="http://www.giuseppe-zanotti.net/"><strong>giuseppe zanotti sneakers</strong></a> of <a href="http://www.uggsoutlet.com.co/"><strong>uggs</strong></a> the <a href="http://www.edhardy.us.org/"><strong>ed hardy clothing</strong></a> ocean, <a href="http://www.cheap-jordans.net/"><strong>air jordan shoes</strong></a> the <a href="http://www.nikerosherun.us/"><strong>nike roshe</strong></a> ocean lies <a href="http://www.nike-air-max.com.de/"><strong>nike air max thea</strong></a> many <a href="http://www.louisvuitton-outlet.com.co/"><strong>louis vuitton bags</strong></a> mainland, <a href="http://www.tommy-hilfiger.co.nl/"><strong>www.tommyhilfiger.nl</strong></a> the <a href="http://www.supra-shoes.org/"><strong>supra footwear</strong></a> mainland <a href="http://www.nike-schuhe.com.de/"><strong>nike schuhe</strong></a> living <a href="http://www.nike-roshe-run.de/"><strong>roshe run</strong></a> creatures <a href="http://www.michaelkorsoutlets-online.us.com/"><strong>michael kors handbags</strong></a> with <a href="http://www.michaelkorsoutlet.ar.com/"><strong>michael kors outlet online</strong></a> a <a href="http://www.tnfjackets.us.com/"><strong>north face outlet</strong></a> variety <a href="http://www.louis-vuittonblackfriday.com/"><strong>louis vuitton handbags</strong></a> of <a href="http://www.nike-air-force.de/"><strong>nike air force</strong></a> races, <a href="http://www.airmax-90.org/"><strong>nike air max 90</strong></a> they <a href="http://www.pradahandbags.net.co/"><strong>prada outlet</strong></a> constantly <a href="http://www.mizuno-running.net/"><strong>mizuno wave</strong></a> grown <a href="http://www.burberry-handbagsoutlet.net.co/"><strong>burberry</strong></a> ubiquitous <a href="http://www.cheap-oakleysunglasses.in.net/"><strong>oakley sunglasses</strong></a> aura <a href="http://www.prada-shoes.com.co/"><strong>prada outlet</strong></a> itself, <a href="http://www.omegarelojes.es/"><strong>reloj</strong></a> the <a href="http://www.michaelkorshandbags.org.uk/"><strong>michael kors uk</strong></a> eternal <a href="http://www.michael-kors-outlet-online.us.org/"><strong>michael kors bags</strong></a> search <a href="http://www.reebok.com.de/"><strong>reebok</strong></a> for <a href="http://www.guccishoes.com.co/"><strong>gucci mens shoes</strong></a> the <a href="http://www.tommy-hilfiger-canada.ca/"><strong>tommy hilfiger</strong></a> Ultimate <a href="http://www.horloges-rolex.nl/"><strong>rolex</strong></a> mysterious <a href="http://www.louis--vuitton.org.uk/"><strong>louis vuitton outlet online</strong></a> between <a href="http://www.hollistercanada.ca/"><strong>hollister clothing</strong></a> heaven <a href="http://www.ghd-hairstraightener.com/"><strong>straightener</strong></a> and <a href="http://www.bebeclothing.in.net/"><strong>bebe clothing</strong></a> earth.</P>
<P></P>
<P>Here, <a href="http://www.instylers.us.com/"><strong>instyler ionic styler</strong></a> the <a href="http://www.poloralphlaurenoutlet.net.co/"><strong>ralph lauren</strong></a> strong <a href="http://www.adidasshoes.top/"><strong>adidas online</strong></a> alpine-like <a href="http://www.michael-kors.net.co/"><strong>michael kors outlet</strong></a> towering <a href="http://www.michaelkors.so/"><strong>michael kors outlet online</strong></a> Kyoho, <a href="http://www.montblanc--pens.in.net/"><strong>mont blanc</strong></a> there <a href="http://www.nfl-jersey.us.com/"><strong>baseball jerseys</strong></a> Armageddon <a href="http://www.christianlouboutinoutlet.net.co/"><strong>louboutin shoes</strong></a> Spirit <a href="http://www.newbalance.com.es/"><strong>new balance</strong></a> is <a href="http://www.ralphlaurenpolos.in.net/"><strong>polo ralph lauren outlet</strong></a> to <a href="http://www.oakley.org.es/"><strong>gafas oakley</strong></a> deter <a href="http://www.coco-chanelbags.us.com/"><strong>chanel sunglasses</strong></a> the <a href="http://www.coachoutletstore-online.com.co/"><strong>coach outlet store</strong></a> world, <a href="http://www.gucci-taschen-outlet.de/"><strong>gucci</strong></a> there <a href="http://www.ray-ban-outlet.us.com/"><strong>ray bans</strong></a> is <a href="http://www.hollisteronlineshop.com.de/"><strong>hollister online</strong></a> hierarchical <a href="http://www.michael-kors.com.co/"><strong>cheap michael kors</strong></a> Warrior <a href="http://www.beatsbydre.com.co/"><strong>dre beats</strong></a> forces, <a href="http://www.michael-kors-handbags.us.com/"><strong>michael kors purses</strong></a> such <a href="http://www.tommy-hilfiger-online-shop.de/"><strong>tommy hilfiger online</strong></a> as <a href="http://www.ralphlaurenoutlet-online.us.com/"><strong>polo ralph lauren outlet online</strong></a> web-like <a href="http://www.calvin-klein.us.com/"><strong>calvin klein underwear</strong></a> coverage <a href="http://www.christianlouboutin.org.uk/"><strong>christian louboutin</strong></a> in <a href="http://www.uggsaustralia.com.co/"><strong>ugg boots</strong></a> every <a href="http://www.nikefree-run.org.uk/"><strong>nike free run</strong></a> remote corner <a href="http://www.uhren-shop.com.de/"><strong>fossil uhren</strong></a> of <a href="http://www.ugg-australia.com.de/"><strong>ugg</strong></a> the <a href="http://www.thenorthface.com.de/"><strong>the north face</strong></a> world!</P>
<P></P>
<P>Here, not <a href="http://www.hollister.us.org/"><strong>hollisterco</strong></a> only <a href="http://www.pandora-charms-canada.ca/"><strong>pandora canada</strong></a> the <a href="http://www.christianlouboutinshoes.jp.net/"><strong>louboutin</strong></a> military <a href="http://www.mcm-bags.in.net/"><strong>mcm handbags</strong></a> and <a href="http://www.harrods-london.co.uk/"><strong>harrods london</strong></a> the <a href="http://www.christian-louboutinshoes.com.co/"><strong>tory burch sale</strong></a> spirit <a href="http://www.guccihandbags.net.co/"><strong>gucci outlet</strong></a> is <a href="http://www.cheapoakleysunglasses.ar.com/"><strong>oakley vault</strong></a> a <a href="http://www.prada-handbags.com.co/"><strong>prada sunglasses</strong></a> clear <a href="http://www.toms--outlet.com.co/"><strong>toms outlet</strong></a> division <a href="http://www.adidas--canada.ca/"><strong>adidas canada</strong></a> of <a href="http://www.tory-burchshoesoutlet.com/"><strong>tory burch</strong></a> other <a href="http://www.nikemercurial.in.net/"><strong>nike mercurial vapor</strong></a> bands, <a href="http://www.rayban-sunglasses.org.uk/"><strong>ray ban sunglasses</strong></a> and <a href="http://www.weddingdressesuk.org.uk/"><strong>wedding dresses</strong></a> even <a href="http://www.michaelkors-outlet-online.com.co/"><strong>michael kors outlet online sale</strong></a> a <a href="http://www.nikeshoesoutlet.org.uk/"><strong>nike shoes</strong></a> variety <a href="http://www.new-balance-schuhe.de/"><strong>new balance</strong></a> of <a href="http://www.kate-spade.in.net/"><strong>katespade</strong></a> family, <a href="http://www.oakley-sunglasses.mex.com/"><strong>oakley sunglasses cheap</strong></a> sects, <a href="http://www.timberlandshoes.net.co/"><strong>timberland outlet</strong></a> the <a href="http://www.gucci--uk.co.uk/"><strong>gucci uk</strong></a> Chamber <a href="http://www.michaelkors-uk.org.uk/"><strong>michael kors</strong></a> of <a href="http://www.pradaoutlet.com.co/"><strong>prada shoes</strong></a> Commerce <a href="http://www.p90xworkout.in.net/"><strong>p90x</strong></a> to <a href="http://www.longchampoutlet.com.co/"><strong>longchamp</strong></a> build <a href="http://www.adidas-schuhe-online.de/"><strong>adidas online</strong></a> complex <a href="http://www.truereligion-outlet.com.co/"><strong>true religion jeans outlet</strong></a> crisscross <a href="http://www.barbour-factory.com/"><strong>barbour factory</strong></a> forces, <a href="http://www.bcbg-dresses.com/"><strong>bcbg max</strong></a> but <a href="http://www.newoutletonlinemall.com/"><strong>coach purses outlet online</strong></a> also <a href="http://www.pandorajewellery.com.au/"><strong>pandora</strong></a> has <a href="http://www.coachfactory-outlet-online.in.net/"><strong>coach factory outlet</strong></a> a <a href="http://www.the-northfacejackets.us.com/"><strong>north face jackets</strong></a> strict <a href="http://www.swarovski-australia.com.au/"><strong>swarovski australia</strong></a> class <a href="http://www.tommy-hilfigeroutlet.com/"><strong>tommy hilfiger outlet stores</strong></a> hierarchy.</P>
<P></P>
<P>Spirit <a href="http://www.jimmychoo.net.co/"><strong>jimmy choo shoes</strong></a> of <a href="http://www.ray--ban.ca/"><strong>rayban</strong></a> Budo <a href="http://www.hogan.com.de/"><strong>hogan</strong></a> practice <a href="http://www.the-northface.com.co/"><strong>northface</strong></a> field <a href="http://www.coachoutlet-online.com.co/"><strong>coach outlet</strong></a> is <a href="http://www.cheapjerseys.us.org/"><strong>cheap nfl jerseys</strong></a> divided <a href="http://www.tiffany-jewelry.in.net/"><strong>tiffany and co</strong></a> into <a href="http://www.omega-watches.us.com/"><strong>replica watches</strong></a> ten <a href="http://www.true-religion.com.co/"><strong>true religion jeans</strong></a> state, <a href="http://www.rolex-watches-canada.ca/"><strong>watches canada</strong></a> as <a href="http://www.lululemon-australia.com.au/"><strong>lululemon australia</strong></a> follows: <a href="http://www.fashionclothing.us.com/"><strong>wholesale clothing</strong></a> refining <a href="http://www.prada.com.de/"><strong>prada</strong></a> the <a href="http://www.the-northfaces.co.uk/"><strong>north face backpacks</strong></a> body <a href="http://www.mmoncler-outlet.com/"><strong>moncler outlet online</strong></a> environment, <a href="http://www.abercrombie-fitchs.us.com/"><strong>abercrombie and fitch kids</strong></a> Kaiyuan <a href="http://www.tomsshoes-outlet.org/"><strong>toms.com</strong></a> territory, <a href="http://www.louisvuitton-outlets.us/"><strong>louis vuitton purses</strong></a> Vientiane <a href="http://www.rayban.com.de/"><strong>ray ban sonnenbrillen</strong></a> territory, through <a href="http://www.louboutin.jp.net/"><strong>louboutins</strong></a> quiet environment, <a href="http://www.airmax-2015.org/"><strong>air max</strong></a> such <a href="http://www.nikeair-max.es/"><strong>nike air max</strong></a> as <a href="http://www.burberryoutlet.com.co/"><strong>burberry outlet</strong></a> mood, <a href="http://www.moncler-outlet.us.org/"><strong>moncler mens jackets</strong></a> habitat <a href="http://www.pumaonline-shop.de/"><strong>puma online</strong></a> fragmentation, habitat <a href="http://www.beats-by-dre.com.co/"><strong>beats headphones</strong></a> Nirvana, <a href="http://www.swarovskicanada.ca/"><strong>swarovski</strong></a> eternal <a href="http://www.hollister-abercrombie.com.se/"><strong>abercrombie</strong></a> border, <a href="http://www.ferragamo.com.co/"><strong>salvatore ferragamo</strong></a> empty <a href="http://www.iphone-cases.net.co/"><strong>iphone case</strong></a> environment, <a href="http://www.tiffanyandco-canada.ca/"><strong>tiffany and co</strong></a> domains <a href="http://www.burberryoutlet2016.us.com/"><strong>burberry sale</strong></a> beginning <a href="http://www.jordanrelease-dates.us.com/"><strong>jordan release dates 2015</strong></a> environment, <a href="http://www.hollister-clothing.in.net/"><strong>hollister clothing store</strong></a> based <a href="http://www.nike-free-run.de/"><strong>nike free 5.0</strong></a> on <a href="http://www.juicycouture.com.co/"><strong>juicy couture outlet</strong></a> refining <a href="http://www.chiflatiron.net.co/"><strong>chi hair</strong></a> the <a href="http://www.retro-jordans.com/"><strong>jordan retro</strong></a> body <a href="http://www.ralph-laurenoutlet.ca/"><strong>ralph lauren</strong></a> realm, <a href="http://www.toms-shoes.net.co/"><strong>toms shoes outlet</strong></a> into <a href="http://www.nike.org.es/"><strong>zapatillas nike</strong></a> seventh <a href="http://www.nikefree-run.net/"><strong>nike free 5.0</strong></a> heaven, after <a href="http://www.zxcoachoutlet.com/"><strong>coach outlet</strong></a> the <a href="http://www.lululemoncanada.ca/"><strong>yoga pants</strong></a> state <a href="http://www.rayban.co.nl/"><strong>ray ban zonnebril</strong></a> is <a href="http://www.vans-shoes.net/"><strong>vans outlet</strong></a> divided <a href="http://www.tomsoutletonline.net/"><strong>toms shoes</strong></a> into <a href="http://www.oakley-sunglassoutlet.net/"><strong>oakley sunglasses outlet</strong></a> early, <a href="http://www.northfaceoutlet.com.co/"><strong>the north face</strong></a> middle <a href="http://www.mcmhandbags.com.co/"><strong>mcm backpack</strong></a> and <a href="http://www.longchamp.com.co/"><strong>longchamp handbags</strong></a> late <a href="http://www.abercrombie-hollister.nl/"><strong>hollister</strong></a> three <a href="http://www.oakley-sunglasses-canada.ca/"><strong>oakley canada</strong></a> small levels.</P>
<P></P>
<P>Similarly, <a href="http://www.marcjacobs.us.com/"><strong>marc by marc jacobs</strong></a> the <a href="http://www.michael-kors.com.es/"><strong>michael kors</strong></a> magical <a href="http://www.nike-roshe-run.com.es/"><strong>roshe run</strong></a> spirit and <a href="http://www.ralphlaurenoutletonline.in.net/"><strong>ralph lauren factory store</strong></a> strong <a href="http://www.adidas-superstar.nl/"><strong>adidas superstar</strong></a> refining <a href="http://www.thejoreseproject.com/"><strong>michael kors outlet online</strong></a> division <a href="http://www.uptocoachoutlet.com/"><strong>coach outlet online</strong></a> also <a href="http://www.burberryonlineshop.de/"><strong>burberry online shop</strong></a> has <a href="http://www.louisvuitton.so/"><strong>louis vuitton outlet stores</strong></a> a clear <a href="http://www.handbagsoutlet.net.co/"><strong>purses and handbags</strong></a> ORDER <a href="http://www.tiffanyandco.net.co/"><strong>tiffany jewelry</strong></a> divided <a href="http://www.levisjeans.com.co/"><strong>levis jeans</strong></a> as follows: <a href="http://www.thomas-sabos.co.uk/"><strong>thomas sabo uk</strong></a> where <a href="http://www.cheaprayban.com.co/"><strong>ray ban outlet</strong></a> level, <a href="http://www.timberlandbootsoutlet.us.com/"><strong>timberland shoes</strong></a> the <a href="http://www.kate-spade.gb.net/"><strong>kate spade handbags</strong></a> mysterious level, <a href="http://www.adidas.org.es/"><strong>adidas superstar</strong></a> ground <a href="http://www.barbour-jacketsoutlet.com/"><strong>barbour outlet</strong></a> level, <a href="http://www.tiffany-und-co.de/"><strong>tiffany und co</strong></a> day <a href="http://www.burberryoutlet-canada.ca/"><strong>burberry outlet</strong></a> level, <a href="http://www.tory-burchoutletsale.us.com/"><strong>tory burch</strong></a> the <a href="http://www.hermesbirkin-bag.net/"><strong>hermes bags</strong></a> level <a href="http://www.jordan-shoes.com.co/"><strong>jordans</strong></a> of <a href="http://www.abercrombie-and-fitch.us.com/"><strong>abercrombie fitch</strong></a> God, <a href="http://www.cheapshoes.com.co/"><strong>boots on sale</strong></a> at <a href="http://www.babyliss-pro.us.com/"><strong>babyliss pro</strong></a> every <a href="http://www.tommyhilfigeroutlet.in.net/"><strong>tommy hilfiger</strong></a> level <a href="http://www.airjordans.us/"><strong>air jordan</strong></a> there <a href="http://www.salvatoreferragamo.in.net/"><strong>ferragamo shoes</strong></a> are <a href="http://www.ralphlaurenoutlet.us.com/"><strong>ralph lauren outlet online</strong></a> seven <a href="http://www.katespadeoutlet.gb.net/"><strong>kate spade outlet online</strong></a> product <a href="http://www.ray-ban-sunglasses-outlet.in.net/"><strong>ray ban wayfarer</strong></a> order.</P>
<P></P>
<P>More <a href="http://www.air-max.com.de/"><strong>air max</strong></a> strange <a href="http://www.thenorthfacejackets.net.co/"><strong>north face</strong></a> is <a href="http://www.pandorajewelry.top/"><strong>pandora bracelet</strong></a> that <a href="http://www.michael-kors-canada-outlet.ca/"><strong>michael kors canada</strong></a> even <a href="http://www.air-huarache.co.uk/"><strong>air huarache</strong></a> those <a href="http://www.the-north-face.ca/"><strong>north face</strong></a> families, <a href="http://www.gucci-outletstore.com/"><strong>gucci shoes</strong></a> sectarian <a href="http://www.louisvuitton.jp.net/"><strong>louis vuitton outlet</strong></a> forces, <a href="http://www.burberry-outlets.co.uk/"><strong>burberry handbags</strong></a> but <a href="http://www.oakley-outletstore.us.com/"><strong>oakley sunglasses outlet</strong></a> also <a href="http://www.uggs.co.nl/"><strong>ugg</strong></a> other <a href="http://www.coachblackfriday.com/"><strong>coach outlet online</strong></a> bands <a href="http://www.rolex-watches.me.uk/"><strong>replica watches</strong></a> dense, <a href="http://www.hollisterclothingstore.org/"><strong>hollister kids</strong></a> into <a href="http://www.cheap-oakleys.us.com/"><strong>cheap oakley sunglasses</strong></a> bluestone grade, <a href="http://www.salomon-schuhe.com.de/"><strong>salomon schuhe</strong></a> Iron <a href="http://www.rayban.org.es/"><strong>rayban</strong></a> level, <a href="http://www.maccosmetics.gr.com/"><strong>mac makeup</strong></a> Akagane, <a href="http://www.newbalance-outlet.org/"><strong>new balance</strong></a> Silver, <a href="http://www.guccishoes.in.net/"><strong>gucci belts</strong></a> Gold <a href="http://www.vans-shoes.co.uk/"><strong>vans shoes</strong></a> five <a href="http://www.guccishoes.us.org/"><strong>gucci handbags</strong></a> kinds <a href="http://www.uggboots-clearance.net/"><strong>uggs outlet</strong></a> of <a href="http://www.asicsgels.de/"><strong>asics gel</strong></a> other <a href="http://www.guccioutlet-sale.in.net/"><strong>gucci shoes outlet</strong></a> bands, <a href="http://www.coachoutletstore.net.co/"><strong>coach outlet store online</strong></a> such <a href="http://www.nikestore.us/"><strong>nike outlet</strong></a> as <a href="http://www.newbalance-shoes.org/"><strong>new balance outlet</strong></a> the <a href="http://www.eyeglassesonline.us.com/"><strong>glasses online</strong></a> layers <a href="http://www.giuseppezanotti.com.co/"><strong>giuseppe shoes</strong></a> of <a href="http://www.swarovskijewelry.com.co/"><strong>swarovski crystal</strong></a> the <a href="http://www.adidas-superstar.de/"><strong>adidas superstar</strong></a> pyramid <a href="http://www.the-northface.net.co/"><strong>the north face outlet</strong></a> in <a href="http://www.ralphlaurenoutletonline.us.org/"><strong>ralph lauren polo</strong></a> general oppression <a href="http://www.beats-headphone.com.co/"><strong>beats by dr dre</strong></a> constraints.</P> <a href="http://www.cheap-uggboots.in.net/"><strong>ugg</strong></a>
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
ПОТАП2016-01-10
JAU UZEME VISA SILUTE, KENTESIT KAIP IR PAGEGISKIAI. :) Komentaras patinka Komentaras nepatinka
pijus2016-01-08
tu esi toks melagis kad prižadi ir nieko nepadarai. GRYBE kaip betkuris kapitalistas net ir savo Motina parduotum už skatiką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Karalius mindaugas 2016-01-08
Darbštuolis. Panašu, kad rašo savivaldybės ūkvedys, arba bent jau ūkio skyriaus vedėjas. O kur merai, administracijos direktoriai.... Nebereikalingi, nes visus darbus, po darbo nudirba gerbiamas seimo narys. Ir suspėk tu man koks miklas. Bet iš tikrųjų seimo narys renkamas darbui seime. Kurti ir tvarkyti įstatymus taip , kad netrukdytų verslui, o ne pačiam verslus daryti ir darželius statyti... GAL REIKĖTŲ APSISPRĘSTI... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Melagėlis2016-01-08
Melagis melagėlis juk visai neseniai ponas Komskis viešai skelbė, kad kam nepatinka, kad Pagėgiuose valdo TT, tai gali iš šios savivaldybės išvažiuoti. Man tai panašu emigracijos skatinimą!!! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
zemaitis2016-01-07
Ot Pozingelio draugelis,tik skatina emigracija,ot grybai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
???2016-01-07
atrodo supainiota emigracija, imigracija ir migracija Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Anti komskis2016-01-07
Vaziuok i savo pagegius, nebarstes pazadu pries rinkimus Komentaras patinka Komentaras nepatinka
8888888882016-01-07
TIK IDOMU KA JIS PADARYS SIENA PASTATYS SPYGLIUOTA AR AUKLĖS DARBA GERAI APMOKAMA VISIEM DUOS Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-07
matai koksai įdomus. pats dar visai nesenei važinėjo studijuoti į kaliningrado valstybinį universitetą, dirbdamas pagėgių savivaldybėje (baigė universitetą 2004 m). kažin ką tai turėtų reikšti? negi lietuvoje trūksta švietimo įstaigų suteikiančių galimybę studijuoti tokią sritį kaip vadybą. Gal komskis nemoka lietuviškai? negi rusijoje geresni vadybos specialistai? negi kaliningradas arčiau nei klaipėda, šiauliai ar kaunas ar vilnius? Kodėl lietuvos saugumas nepasidomėjo tokia keista politiko komskio pasirinkimo laisve. Gal tai buvo tik kažkokia užduotis toje kadencijoje? tik įdomu kas čia muziką užsakinėja pagal kurią turi šokti šitie veikėjai ir šokti taip kad visi stovi kaip užhipnotizuoti. Matyt pilvo šokius šoka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
kkkkkkkkk2016-01-07
prasideda seimo cirkas o kas sekantis ir kaip visada pensinionkai reikia pareiga atlikt užtai ir per tokiu ir smugdo visa Lietuva dugnan Komentaras patinka Komentaras nepatinka
aaaa2016-01-07
didžiuokimės, kad turim tokį seimo narį jei ne jis čia iš viso nieko nebūtų.duok dieve, kad išsipildytų visos jūsų įdėjos ir sėkmės jums. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
as2016-01-07
Tegul pristato detalų planą papunkčiui, kaip jis sieks tos emigracijos sustabdymo, nes be tikslaus plano čia tik miglota vizija..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-07
man įdomu apie kurią tautybę ir kuriuos tautiečius čia šnekama? labai abejoju kad apie lietuvius ir lietuvą. kokios tautybės buvo alibaba ir 40 plėšikų? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šiltos kėdės visiem 2016-01-07
tai kur trečias KOMSKIS jug visi gyvuliu daktarai eina į savivaldybes o dabar kandidatuos į seimunus tai ir trečio truksta Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tadas2016-01-07
gal jau užteks Komskiui gelbėti Šilutę, pats laikas būtų pradėti "gelbėti" Jurbarką, juk rinkimai artėja.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-07
gražulio kelnės Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Alvydas2016-01-07
O viešpatie sustabdys mat jie migraciją,žiūrėk,kad po rinkimų pačiam nereikėtų migruoti,o ką čia žinosi gal turi kokią vilą šiltuose kraštuose ir gerą sąskaitėlę banke Komentaras patinka Komentaras nepatinka
KRISS2016-01-07
Kokia gražūs pažadai artėjant rinkimams :DDDDD Gal pradžioj kontrabandą suvaldo pasienyje o poto lietuvos problemas sprendžia :DDDDD Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Pataikūnas2016-01-07
Komski, tu grybų grybas. Ką tu gali padaryti, kad ir norėtum. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
tik nereikia juokint liaudies vėl cirkai prasidės 2016-01-07
hhhhhaaaaaahhhhhaaaaaaahhhhhhhaaaaa rinkimai artėja ane Komentaras patinka Komentaras nepatinka