Įpusėjus ketvirtam Dakaro etapui, Benediktas Vanagas – arti trisdešimtuko

2016-01-06, gazas.lt
Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowski
Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowski
Ketvirtas Dakaro etapas yra sudėtingiausias iš visų, buvusių iki šiol. Trečiadienio greičio ruožas ne tik trunka daugiau nei 400 km, bet jo pabaigoje lenktynininkai negalės gauti mechanikų pagalbos. Ketvirtadienį ryte jie turės sėsti į tokią transporto priemonę, kurią trečiadienio vakarą paremontavo patys tais įrankiais, kuriuos vežėsi kartu.

Įpusėjus ketvirtam Dakaro ralio etapui, lietuviai laikosi prieš lenktynes atskleistų planų. Benedikto Vanago ir Sebastiano Rozwadowskio ekipažas demonstruoja aukštą važiavimo tempą ir balansuoja ant greičiausiųjų trisdešimtuko ribos. Po penkto kontrolės punkto, preliminariais duomenimis, ekipažas žengia 32-oje vietoje.

Antanas Juknevičius su Mindaugu Slapšiu pakilo 10-ia pozicijų nuo starto vietos ir kovoja dėl vietos keturiasdešimtuke. Po keturių kontrolės punktų jų pozicija buvo 43.

Tuo tarpu Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu, iki trečiadienio buvę greičiausiu lietuvišku ekipažu Dakare, skuba mažiau ir po trijų kontrolės punktų užima 58-ą vietą. Toks buvo jų planas, kurį ekipažas atskleidė prieš išvažiuodami – tausoti techniką, kadangi maratoniniame greičio ruože kažką remontuoti yra itin sudėtinga.

Motociklai

Motociklų įskaitos dalyviai savo trečiadienį baigė pirmieji. Šią dieną greičiausias buvo šių metų Dakaro lyderis ir 2014-ųjų nugalėtojas Joanas Barreda Bortas iš Ispanijos. Jis trasą įveikė per 4 val. 5 min. 30 sek.

Beveik 2 minutes ispanui pralaimėjo Paulo Goncalvesas, o nuo šio dar dvi su puse minutės atsiliko Rubenas Faria. Abu prizininkai yra portugalai.

Bendroje motociklų įskaitoje lyderiu išlieka Joanas Barreda Bortas (10 val. 33 min. 20 sek.), kuriam ant kulnų mina P.Goncalvesas, atsiliekantis 117 sekundžių. Trečias – Kevinas Benavidesas, keturiomis minutėmis atsiliekantis nuo lyderio. 

Visi trys motociklų įskaitos lyderiai vairuoja „Honda“ motociklus.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?