Orai.lt: šaltis atleis gniaužtus

2016-01-07, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Žiemiškas Vilnius iš aukštai
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Žiemiškas Vilnius iš aukštai

Ketvirtadienį debesuotumas pastoviai kaitaliosis. Kai kuriose vietovėse lengvai pasnyguriuos. Pūs nestiprus, bet žvarbokas šiaurės rytų, rytų krypties vėjas. Įdienojus šaltis sušvelnės iki 10-16 laipsnių. Šilčiausia bus prie jūros, o šalčiausia šiaurės rytiniuose rajonuose.

Penktadienio naktį orų situacija keisis nedaug. Sutemus debesys prasisklaidys, antroje nakties pusėje jų vėl kaupsis daugiau. Vėjas išliks nestiprus ir pasisuks iš pietryčių. Temperatūra daugelyje rajonų dar spės pažemėti iki 18-23 laipsnių šalčio, pajūryje ir šalies pietvakariuose bus kiek šilčiau – 12-17 laipsnių šalčio.

Penktadienio dieną iš vakarų artės ciklonas, jo kritulių zona Lietuvos pietvakarinį pakraštį pasieks antroje dienos pusėje ir vėlyvai vakare snigs jau daugelyje vakarinių ir pietinių rajonų. Aukščiausia temperatūra svyruos nuo 6 laipsnių šalčio pajūryje iki 12-14 laipsnių šalčio šiaurės rytiniuose rajonuose.

Šeštadienį ciklono centras judės per mūsų šalį. Pasnigs beveik visoje šalyje, gausiau pietiniuose rajonuose. Dėl padidėjusio debesuotumo ir iš pietų atkeliaujančio šiltesnio oro, šaltis atlėgs. Naktį temperatūra beveik nekris, bus 10-15, pajūryje ir šalies pietvakariuose 6-9 laipsniai šalčio. Dieną oras ir toliau šiltės, prie jūros net iki 0-1 laipsnio šilumos, kituose regionuose temperatūra svyruos tarp 1-5 laipsnių šalčio.

Sekmadienis vėl numatoma sausesnis ir ramesnis.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?