50 eurų – tiek pareigūnams siūlė į alkotesterį įpūtęs 2,81 prom. alkoholio vairuotojas

2016-01-08, Tauragės AVPK informacija
asociatyvi delfi.lt nuotrauka
asociatyvi delfi.lt nuotrauka

Nors visai neseniai, prieš mėnesį, šalyje buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena, vis tik dar ne visi gyventojai supranta, kad „kyšis išpurvina“. Vakarykštis pavyzdys tai tik patvirtina.

Vakar, sausio 7 d., apie 14.30 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus patruliai Pagėgių savivaldybėje, Mikytų k. ribose, patikrinimui sustabdė automobilį, kurio vairuotojas pareigūnams sukėlė įtarimų. Pareikalavus 44 metų vyro pūsti į alkoholio matuoklį, patrulių įtarimai pasitvirtino su kaupu – vairuotojui buvo nustatytas sunkus neblaivumo laipsnis. Vyras įpūtė 2,81 prom. alkoholio. Maža to, vyriškis tikėjosi būti nenubaustas pareigūnams pasiūlydamas kyšį. Jis 50 eurų kupiūrą padėjo tarp priekinių sėdinių, prie rankinio svirties. Savo funkcijas sąžiningai ir dorai atliekantys patruliai provokacijai nepasidavė ir nedelsdami vyrą sulaikė bei pristatė į areštinę.

Dėl nevykusio bandymo papirkti pareigūnus, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

Policijos pareigūnai ragina Kelių eismo dalyvius, siekiant užtikrinti savo ir kitų eismo dalyvių saugumą, gatvėse ir keliuose elgtis atsakingai, nevairuoti transporto priemones išgėrus ar apsvaigus nuo narkotinių bei psichotropinių medžiagų ir nepažeidinėti kitų KET reikalavimų.


Straipsnio komentarai

Zosia2016-01-09
Pagavo girta - netekai pirsto. Pagavo be teisiu. Pavogei masina. ir pan ...
ir + bandos kiek ten priklauso...
Amputuotu ligonineje teismo nutarimu. Humaniska.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
zigmas2016-01-08
vyras moteris butu paeme.silutejes raj reiskiasi Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2016-01-08
Proto neturi tai ir kiša tuos kyšius. Homo Sovieticus. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-01-08
"kyšis išpurvina" yra tik pavyzdys kokią nevykūsi yra viešųjų ryšių politika ir kokie nevykę yra tie viešųjų ryšių specialistai kurie ima labai didelius pinigus už tokius PR. Toks PR bando sudaryti įspūdį kad tokie policininkai buvo švarūs iki tos akimirkos kol nesusidūrė su kažkuom purvinu. Jugi jie specialistai specialiai paruošti netikėčiausioms gyvenimo situacijoms, nekalbant jau apie operatyvinius metodus. Iš tikrųjų kyšis neišpurvina tik parodo kad policijoj matyt yra didžiulė problema kai dirba ne pareigūnai, bet tai kažkokie svetimkūniai, trojos arkliai, nusikaltėliai. Aišku įdomiausia yra ką jie bando su tokiais PR iš tikrųjų daryti. Ar čia tik susimokėjimas kokiems tai vaivorykštiniams ar iš tikrųjų bandymas daryti poveikį tikrai pastebėtai problemai. Kas sprendžia problemas su lozungais ir plakatėliais? Paprastai tai karinių psichologinių operacijų batalionų užduotys. Gal problema yra tai kad į policiją yra sutupdyta kažkokios "antpetingos" struktūros? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?