Savaitgalio horoskopas – sausio 9–10 d.

2016-01-10, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Širdelė
Fotolia nuotr. / Širdelė

Kokios nuotaikos lydės mus šias poilsio dienas?

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį gali būti ne viena priežastis permąstyti savo gyvenimo ar profesinius siekius ir kai kurių jums visai nesvarbių atsisakius, pasitikti jaunatį, kuri vyks jūsų tikslų ir karjeros srityje. Puiku, jei žinote, ko siekiate, tačiau neatmeskite būtinybės daug ką pakoreguoti ar net perdaryti dėl didesnio tikslo.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jums pravartu sutelkti savo mintis į savo studijas, įvairius mokymus, tolimas keliones ar į mėgstamą literatūrą, nes šias sritis globos savaitgalį vyksianti jaunatis. Beje, jus gali aplankyti jausmas, kad kartojatės anksčiau išmoktus dalykus, planuojate kelionę į vietą, kurioje jau buvote ar iš naujo skaitote skaityta knygą.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį turėsite pasikartoti intymumo, pasitikėjimo kitais žmonėmis ar bendro turto pasidalinimo pamokas, nes šias jūsų sritis aplankys jaunatis. Ir net jei jus persekios jausmas, kad žengiate vieną žingsnį atgal, o du pirmyn, vis tiek nesutokite, nes jūsų pastangos galų gale bus įvertintos.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalis svarbus jūsų santykiams su antrąja puse ar jos ieškantiems. Visoks balastas gali būti rimta kliūtimi kuriant trokštamą ryšį su jums rūpinčiu asmenimi, todėl nereikalingo šlamšto atsisakę šeštadienį, sekmadienį galėsite apmąstyti savo būsimų veiksmų planą: kaip pagerinti santykius ar kaip rasti savo puselę.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jaunatis savaitgalį aplankys jūsų kasdienių darbų, sveikatos ir maitinimo įpročių sritį. Turėdami poreikį pakreipti tai jums palankesne linkme – būti sveikesniems, žvalesniems, darbingesniems, visų pirma, turite rasti priežastis, trukdančias to pasiekti. Ir kuo geriau pasiruošite šeštadienį, tuo daugiau po to bus energijos jūsų planams realizuoti.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį jums vertėtų išsiaiškinti, kas jums trukdo džiaugtis ir kas teikia daugiausiai džiaugsmo. O jau tuomet, galima manyti, kad esate pasiruošę sutikti jaunatį jūsų kūrybiškumo, romantikos, gyvenimo džiaugsmo, pramogų ir vaikų srityje. Tikrasis džiaugsmas jus aplankys užtaisius kai kurias praeityje paliktas spragas

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų asmeninę erdvę, šeimą ir namus savaitgalį aplankys jaunatis, prašydama jūsų ne tik kurti su tuo susijusius naujus planus, kaip įprasta per jaunatį, bet ir esamoje situacijoje daug ką pataisyti. Kaip tai padaryti, regis, jums paaiškins kai kas iš jūsų šeimos narių, žinoma, jei rasite savyje ryžto juos atidžiai išklausyti ir vykdyti jų nurodymus.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį jūsų mokymosi, artimos aplinkos, netolimų kelionių ir bendravimo sritį aplankys jaunatis, sutelkdama jus ne tik į naujus komunikacijos būdus. Visų pirma bus svarbu susitvarkyti su jau turima informacija, įvykdyti kitiems duotus pažadus ir išmokti tai, kas iki šiol buvo neišmokta.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį vyks jaunatis jūsų asmeninių finansų, kitų vertybių ir talentų srityje. Žinokite, ką norite turėti, ar kokį savo gabumą pasauliui atskleisti, tačiau nesistebėkite, jei apsukę ratą vėl grįšite į pradinį tašką. Nieko nepešite, bandydami skubinti įvykius. Verčiau raskite priežastį, kuri jus stabdo, o jau tada tikėkitės gauti tai, ko jums reikia.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl savaitgalį vyksiančios jaunaties jūsų ženkle jums visai ne po šalį būtų pasižiūrėti į veidrodį. Galbūt atidžiai stebėdami save suprasite, kaip norite pasikeisti ir kas jums trukdo būti tokiems, kokiais norite būti. O radę priežastis – nesunkiai įvykdysite sau duotus pažadus ir gal ne kartą kitiems apie tai papasakosite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dėl jaunaties gretimame ženkle jums savaitgalį vertėtų giliau pasinerti į savo vidinį pasaulį. Sapnai gali būti gera priemonė, parodanti jums reikalingo elgesio gaires: su kuo susitaikyti, kam padėti ir kam atleisti. Galimas daiktas, tokiu būdu būsite priversti susidurti akis į akį su tuo, ko nenorite matyti, bet tik jūs galite tai pakeisti.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Draugystės sąvoką pasikartoti ir iki šiol neišmoktų dalykų, susijusių su draugyste išmokti jums bus pravartu dėl jūsų bičiulių ir grupės srityje vykstančios jaunaties. Tiesa, šeštadienį kai ko šioje srityje atsikratę, palengvinsite sau kelionę kartu su bendražygiais ir atversite visiems reikalingų perspektyvų.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?