Pirmadienio horoskopas – sausio 11 d.

2016-01-11, ji24.lt, 15min.lt
 „Shuterstock“ nuotr. / Seniai besmegeniai
„Shuterstock“ nuotr. / Seniai besmegeniai

Sveikiname naują dieną!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nebūdami vieni, savo komandoje užimsite stiprias pozicijas. O turėdami galimybių perimti iniciatyvą į savo rankas, neturėtumėte siekti kitiems vadovauti, nes visi bus išsiilgę laisvės ir galimybės pasirinkti. Norėdami kitus įtikinti, nieko primygtinai nereikalaukite, o sužavėkite kitus savo žiniomis.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Veiklos bus ne mažiau nei noro savo darbu užkariauti kitų žmonių simpatijas. Mėgausitės ne tik dėmesiu savo darbo rezultatams, bet ir galimybe būti užimti ir svarbūs. Dar daugiau simpatijų užkariausite neįprastai spręsdami įprastas problemas. Vakarop daugiau nuveiksite gavę kitų žmonių emocinį ar materialų palaikymą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų žinios ir tikėjimas savimi leis šiandien lengvu žingsniu keliauti per dieną ir net jaustis kiek pranašesniems už kitus. Žinoma, jei to atvirai nedemonstruosite, nes tokią dieną kur kas svarbiau įgyti draugų ir sąjungininkų nei konkurentų. Būsite mėgstami ir populiarūs, jei jūsų pagrindinė vertybė bus minties ir žodžio laisvė.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Jums šiandien seksis bendradarbiauti, tačiau ne kaskart žinosite, kaip pasielgti, kad jus suprastų tinkamai. Todėl vis ieškosite patvirtinimo savo veiksmams. Deja, priversti kitiems paklusti, vis dėlto lengvai nekeisite savo taktikos. Iš tiesų, geriausi pasirinkimai bus tie, kurie tinka visiems bendrakeleiviams.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien bus svarbu į savo geranoriškus planus įtraukti kitą asmenį ir, atsižvelgus į jos ar jos nuomonę ir poreikius, pakoreguoti savo planus ar net požiūrį. O dar pripažinti sau, kad jūs vertingi tiek, kiek gebate būti gerais partneriais. Iš tiesų, būsite laimingi tiek, kiek pavyks laimingais padaryti kitus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien, pajutę laisvės ir netikėtumo dvasią, taikykite neišbandytus metodus ar naujas technologijas. Tai leis pajusti palankią vėjo kryptį ir efektyviau darbuotis. Vakare jūsų veiklos motyvas bus šeima, dėl kurios atsisakysite kai kurių planų ir sėkmingai įvykdysite būtinas korekcijas namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kažkokiam jūsų kūriniui, pomėgiui ar jausmų objektui reikės jūsų išskirtinio dėmesio. Norėdami kuo geriau patenkinti to asmens užgaidas ar kuo geriau įvykdyti savo sumanymą, nestokosite originalumo ir išskirtinumo. Beje, gavę rimtų pasiūlymų keliauti ar mokytis, su malonumu leisitės į nuotykius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Originaliai tvarkysitės su namų ir šeimos problemomis. Eidami ten, kur dar nebuvote ir elgdamiesi taip, kaip dar nesielgėte, praturtinsite savo dieną ir puikiai išnaudosite jos galimybes. Vakare šį tą norėdami padovanoti ar nupirkti savo šeimos nariams, darysite keistokus, bet gerai apgalvotus, sprendimus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Panašu, kad visi jums šiandien reikalingi kontaktai megsis lengvai ir sklandžiai. Būdami smalsūs ir atrandantys kitokių požiūrių į įprastus dalykus, sutiksite įdomių žmonių ir patirsite dar iki šiol nepatirtų įspūdžių. Susitikimuose ar pokalbiuose vakare siūlysite rimtas temas, kurios kitiems bus priimtinos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jūsų išradingumas ir originalumas gali tapti jūsų pajamų šaltiniu, kaip ir jūsų neįprasti talentai ar įgūdžiai. Tačiau turėdami savo planų, kitus į juos įtraukite, taip padidindami savo galimybes. Tiesa, vakare kai kuriuos dalykus nuo viso pasaulio slėpsite, tikėdami, kad tai jus apsaugos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien poreikis išsiskirti iš minios ir jaudinančių patirčių siekis jus skatins elgtis netikėtai ir neįprastai. Toks jūsų elgesys sužadins kitų žmonių susižavėjimą ir norą į jus lygiuotis. Vakare jūsų dėmesį nuo savęs atitrauks draugai, paprašydami jūsų pagalbos, ir tik jūs vieni žinosite, kaip geriausiai galite jiems pasitarnauti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nebus lengva susitarti su kitais ir su savimi, todėl verčiau rinksitės ramią užuovėją, kurioje savaip viską sudėliosite, nenorėdami atsižvelgti į kitų žmonių patarimus. Kurdami savo asmenines taisykles, verčiau apie jas kitiems nepasakokite, o tyliai taikykite savo profesiniams ar kitokiems tikslams įgyvendinti.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?